,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Березень 2024 (35)
Лютий 2024 (41)
Січень 2024 (33)
Грудень 2023 (31)
Листопад 2023 (18)
Вересень 2023 (3)
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Нові надходження

1. Слово, що творить добро. Журналісти Костянтинівки про себе, про свою професію, про події, про зустрічі з цікавими людьми / Ред. рада П.Ф.Богданов, В.П.Гнап, Л.Б.Зємскова та інш. – Донецьк: ТОВ „АЛАН”, 2004. – 440 с. : вкл. кол., ч/б.
Збірка спогадів, нарисів, інтерв’ю, професійних творчих пошуків журналістів Костянтинівки, про становлення журналістської організації, її зв’язки з громадськістю. Книгу доповнює цікавий фотоматеріал.
2. Дєдов В.М. Святі гори. Від забуття до відродження / В.М.Дєдов. – 2 – е вид., перепр. Та доп. - Слов’янськ: “Друкарський двір”, 2004. – 220 с.: іл.
Книга – своєрідна збірка творів про унікальний пам’ятник історії та культури України – Святі гори на Сіверському Донці. Автор книги В.М.Дєдов розкриває перед читачами історичні картини життя обітелі в різні періоди її існування, процес відновлення архітектурного ансамблю у Святих Горах в умовах роботи історико – архітектурного заповідника. Значний інтерес викличуть твори про Святі Гори, які належать перу відомих письменників, вчених, діячів культури ХIХ століття: І. Буніна, С. Кароніна, Д. Багалея.
3. Спажук В.Й. У німбі хірургічної лампи / В.Й.Спажук. – Донецьк: Видавництво „Донеччина”, 2002. – 232 с.: іл.
Книга відомого українського письменника продовжує оригінальну авторську серію „Милістю Божою”, яка отримала широке визнання читачів, стала літописом Донбасу та України. Автор створив об’ємний літературний портрет видатного українського хірурга і вченого зі світовим ім’ям професора Г.В.Бондаря – засновника онкологічної науки в Донбасі, людини важкої та щасливої долі, який повернув до життя тисячі людей.
4. Донбас. Рік 1943. Спогади учасників Донбаської наступальної операції в роки Великої Вітчизняної війни / Упоряд. Г.В.Тепляков. – Донецьк: Донбас, 2003. – 368 с.
В книзі розповідається про безприкладний героїзм і мужність радянських воїнів, про Донбаську наступальну операцію, в ході якої війська Південнного і Південно – Західного фронтів 60 років тому, влітку 1943 року, розгромили гітлерівський „Міус – фронт” і визволили шахтарський край з неволі.
5. Колесник О.В. Пам’ятники середнього палеоліта Донбаса / О.В.Колесник. – Донецьк : „Лебідь”, 2003. – 294 с.
Альманах містить відомості про пам’ятники середнього палеоліта Донбаса. Розрахований на фахівців в області історії та археології, студентів і викладачів ВУЗів, краєзнавців.
6. Курашик В.В. Я долі іншої не прагну... (Записки дипломата) / В.В.Курашик. – К., 2004. – 348 с.: іл.
Книга мемуарів написана державним діячем, дипломатом, який пройшов трудовий шлях від шахтаря до Черезвичайного і Повноважного Посла. У книзі містяться достовірні факти та елементи дипломатичної практики, які будуть цікаві читачу.
7. Донеччина (книга – фотоальбом) / Ред. В.Ф.Вовенко. – Донецьк: Видавництво „Діапрінт”, 2004. – 256 с.: іл.
Донбас – земля невичерпних природних багатств – завжди був місцем, де народжувалися не тільки герої звитяжної праці, а, перш за все, багатирі духу, щедрі серцем і всебічно обдаровані. І ця фоторозповідь про край людей мужніх, сильних і щирих талантом, людей, розумом і трудом яких все це досягнуто – яскраве тому підтвердження.
8. Роки та люди Донеччини / Автор – составник В.І.Ляшко; літ. запис В.І.Кириленко, О.О.Кравченко. – 2 - е вид., доп. – К.: Видавництво Європейського університета, 2004. – 501 с. : іл.
Книга розповідає про людей, які мають відношення до становлення, економічного, соціального та культурного розвитку Донецької області, хто любить свій чудовий край, хто своїм трудом і талантом примножує славні традиції Донеччини, хто в наш час зайнятий роботою в ім’я кращого майбутнього свого народу, рідної України.
9. Донбас заповідний. Науково – інформаційний довідник – атлас / Під загальною редакцією С.С.Куруленка, С.В.Третьякова. – Донецьк: Донецька філія Державного інститута підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Мінекоресурсів України, 2003. – 160 с. : іл.
Видання включає відомості про всі території та об’єкти природно – заповідного фонду Донецької області. Наведені дані про місце розташування, площу, мету і підставу створення кожної заповідної території. Довідник – атлас містить кольорові ілюстрації типових або унікальних ландшафтів, геологічних утворень, рослин і тварин, карти – схеми розміщення заповідних територій, а також опис природних умов та історію заповідної справи у Донбасі.
10. Костянтинівка. Нариси про історію міста. – Донецьк, 2005. – 136 с.: вкл. ч/б.

Сто тридцять п' ять років - невеликий строк за мірка ми історії та в порівнянні з іншими містами, які були засновані сотні років тому. Але наше місто не бідний родич серед них. Воно відоме славетними ділами далеко за межами своїх кордонів та кордонів України. Відомості про його історію з часу заснування і до початку третього тисячоліття зібрали засновник міського краєзнавчого музею, директор школи № 27 Б.Н.Донцов та кандидат історичних наук, викладач УЗПІ В.П.Бондар, обидва – Почесні громадяни міста.

Сьогодні обох авторів, учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, патріотів країни і рідного міста вже немає серед нас. В пам'ять про них та на основі зібраних ними матеріалів журналісти міської газети „Знамя индустрии” підготували до 135 – річчя міста повне видання книги про історію Костянтинівки.

11. Пославський В. І. Зірка на ім' я “ Кварсіт”: Історико – документальні нариси про унікальне виробництво. – Донецьк: ТОВ „АЛАН”, 2005. – 224 с., вкл.

Історико – документальні нариси „Зірка на ім'я “Кварсіт”, написані членом Національної спілки журналістів України, членом Міжнародної федерації журналістів В. І. Пославським, - жива та цікава розповідь про людей, про історію становлення, основні віхи життя унікального підприємства, яке по праву є одним із кращих в Костянтинівці.

Автор відступив від традиційної схеми подачі матеріалів, коли розповідають про історію заводу, а більше місця в своїй книзі відвів робітникам підприємства, які є честю та гордістю колектива.

12. Фадєєва – Штанько Н. Л. Мелодії серця. Вірші. – Донецьк: „Донеччина”, 2006. – 184с.

Н. Л. Штанько – вчитель Степанівської загальноосвітньої школи Костянтинівського району Донецької області. Народилася та виросла у Лісичанську Луганської області. Закінчила істфак Луганського педінституту. Пише вірші зі шкільних років, друкується в місцевих ЗМІ. Член НСЖУ. Її вірші частіше сповнені не особистими стражданнями, а плачуть та горюють, шуткують і возвеличують те, що ми називаємо чужим життям. Для Надії не існує чужого горя, життя чужого. Це – таємниця Н. Штанько.

13.  Сургай М. С., Фіщенко С. П. Шахтарі України – герої праці / М. С. Сургай, С. П.

Фіщенко. – Київ, 2001. – 154 с., іл.

Ця книга присвячена Героям Соціалістичної Праці та Героям України, які отримали це звання під час роботи у вугільній промисловості України.

14.  Повік в пам ' яті нащадків. Оповідання, спогади, нариси про Велику Вітчизняну війну /Упоряд. Л. М. Винокуров, Г. В. Тепляков. – Донецьк: ТОВ “ВПП “ПРОМІНЬ”, ТОВ “АЛАН”, 2005. – 284 с.

Автори правдиво розповідають про мужність та стійкість радянських воїнів, їх душевну красу та високі моральні якості, які допомогли їм перемогти.

Розрахована на широке коло читачів.

15.  Нащадки козаків у Донбасі: нариси/ Упоряд. А. З. Дідова. – Донецьк: Донбас, 2005. – 288 с., ілюстр.

Книга присвячена знаменній даті – 500 – річчю виникнення україських козацьких поселень на території нинішніх Донецької та Луганської областей, що згодом утворили Кальміуську паланку Українського козацтва.

16.  Спажук В. Й. Дійсно творець / В. Й. Спажук. – Донецьк: Видавництво “Донеччина”, 2004. – 224 с., іл.

Книга розповідає про життєвий шлях Прем'єр – міністра України В. Ф. Януковича. Літературно – філософський портрет головного героя написаний не тільки через авторське бачення, а і через погляд видатних співвітчизників, що сприяє ще більш глибокому розкриттю образу, збагачує та розширює літописний формат твору в цілому.

17.  Письменники Донеччини. Довідник /Упоряд. І. О. Білий, С. В. Жуковський. – Донецьк:Національна Спілка письменників України, журнал “Донбас”, 2005. – 428 с.

Книга містить багатий довідковий матеріал про життєвий та творчий шлях письменників Донеччини починаючи з 20 – х років минулого століття і закінчуючи сучасним літературним процесом. У той же час вона є своєрідною хрестоматією, подає окремі твори кожного із членів нинішньої Донецької письменницької організації, дає уявлення про їхні жанрові уподобання, стильові відмінності, художні здобутки.

18.  Турчина С. Ф. Серце і доля. Збірка віршів у 3 – х книгах / С. Ф. Турчина. – Костянтинівка: Видавництво ЧП “Газета “Провинция”, 2006. – 260 с.

Третя книга Світлани Турчиної, відомої в Україні, Росії та у дальньому зарубіжжі. Вірші автора ліричні та суворі. Вони звертаються до кращих почуттів, чистих помислів та віри.

19.  Флористика Донеччини. ДОУМЦК. – Донецьк, 2004. – 36 с.

Флористика – справжнє народне мистецтво. Воно виникло за покликом душі з великої любові до рідного краю: співає північна краса нашого регіону в бересті Клари Бобрової, сміються фарби власного садочку у творах Елеонори Кузьміної, дивовижні казки розповідає Ясинуватський ліс у творчості Надії Волкоморової, розкриває велику поезію буденного життя великого міста срібляста тополя Людмили Дружиніної, відновлює славу Донецька як міста – саду діяльність фундатора флористики на Донеччині Людмили Білецької.

20.  Художники Донеччини /Складач Клименко Р. Г. – Донецьк, 2004. – 328 с., іл.

Творчий доробок донецьких митців живопису, графіки, скульптури, монументального та декоративно – ужиткового мистецтва знайомить з красою землі Донбасу, її мужніх та працьовитих людей – шахтарів, металургів, відомих діячів науки та мистецтва.

21. Донеччино моя! Антологія творів майстрів художнього слова. – Донецьк: ПП ” ЦСО ” , 2007. – 464с.

22. Донеччина. Перехрестя. Кн.1. /Заг. ред., передмова – В.І.Мозговий, відпов. за випуск – В.П.Безродний, укладання книги – Л.О.Крилова, Л.І.Назарова, текст – М.Д.Каліущенко та ін. – Донецьк: Діапрінт, 2007. – 160с., іл.

  Перша книга знайомить з природою, ландшафтом та історією розвитку Донеччини від перших поселень до створення промислового й культурного гіганта. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля неповторної за перебігом подій на своїх теренах, унікальної на природні багатства, виняткової за станом довкілля Донецької області, яка відзначає своє 75-річчя.

23. Донеччина. Сучасний вимір. Кн.2. – Донецьк: Діапрінт, 2007. – 256с., з іл.

  Друга книга двотомного видання знайомить з сучасним духовним і економічним потенціалом Донецької області. Кожний, хто хоче так або інакше співпрацювати з унікальним природно-культурним феноменом Донеччини, знайде тут корисну інформацію про можливості промислового, сільськогосподарського, наукового, культурного й творчого розвитку як регіону в цілому, так і окремих його адміністративних одиниць – міст, районів і селищ.

24. Горницкая И.П., Черевченко Т.М. Живые жемчужины Украины или красота без границ / И.П.Горницкая, Т.М.Черевченко. – Донецк: Донеччина, 2001. – 208с., 85рис., 46фото.

25. Костиря І.С. Вибрані твори у двох томах. Т.1. Неька. Хата./І.С.Костиря. – Донецьк: ПП Книжковий дім “ Проспект-Прес ” , 2006. – 512с.

  Іван Костиря – один з найвідоміших письменників україни, зокрема Донбасу. Багато відомих критиків неодноразово звертали увагу на твори Івана Сергійовича. У його багатому творчому доробку видатне місце посідає трилогія: “ Ненька ” , “ Хата ” , “ Доля ” . Ц



Обсудить на форуме