,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Квітень 2021 (31)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (89)
Січень 2021 (121)
Грудень 2020 (59)
Листопад 2020 (69)
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Фахівцю

Фахівцю

Медіаграмотність для бібліотекарів

 Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник. Навчальне видання. / Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова, В. І. Потапова / За редакцією О. В. Волошенюк, Р. І. Євтушенко. — Київ: Ака демія української преси, Центр вільної преси, 2021. – 75 с.

ISBN 978-617-7320-27-6
 Медіаграмотність та освітній процес, побудований на її засадах, за останні роки стали основою реформ, які відбуваються в системі освіти в провідних країнах Європи. Уміння мислити критично – головна навичка ХХІ століття, що забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та служить запорукою демократії. І саме бібліотека відіграє в розвитку цього вміння одну з першорядних ролей. Адже сьогодні бібліотеки  – це сучасні мультисервісні інформаційні центри, покликані виховувати компетентного медіаспоживача. Цей порадник містить методично-практичний матеріал для бібліотекарів і буде корисний усім, кому не байдуже майбутнє молодого покоління в нових умовах інформаційного суспільства. Авторки: Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова (модулі 1, 2, 3), В. І. Потапова (модуль 4, розділ 2).

 Шановні колеги!
   До Вашої уваги пропонований збірник правил зі змінами правопису «Сучасна українська ділова мова» (у таблицях), який містить матеріал підручників, навчальних посібників та інтернет-видань з сучасної ділової української мови. У зручній табличній формі подані основні правила українського правопису. Збірник містить додатки з новаціями українського правопису, найбільш уживаними стійкими виразами у діловому усному та писемному спілкуванні. Рекомендований для працівників закладів культури як один із видів самоосвіти. Вивчаємо сучасну українську ділову мову разом.

Збірник правил зі змінами правопису «Сучасна українська ділова мова» (у таблицях) / [упоряд.: Бурлей Л.О., Козирєва А.А.]. – Краматорськ: «ДОНМЦК», 2020. – 72 с. 

 

   Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти інформує про проведення 30 БЕРЕЗНЯ 2021 р. об 11:00 «Всеукраїнської наради щодо впровадження оновленої статистичної звітності № 6-нк та № 80-а-рвк».
   Нарада проводиться у зв'язку з проведенням реформ децентралізації, зміни адміністративно-територіального устрою в Україні та оновлення форм звітності відповідно до Законів України "Про державну статистику" та "Про інформацію" та згідно Плану роботи Міністерства культури та інформаційної політики України.
  

 Звіт за 2020 рік КЗК "ЦСПБ" м. Костянтинівка 

Публічні бібліотеки: професіоналізм + креативність = сучасна бібліотека //Комунальний заклад культури "Централізована система публічних бібліотек" м. Костянтинівка [Електронний ресурс] - Режим доступу: https://ru.calameo.com/read/0066176973a916fe2aaed, вільний (дата звернення 10.03.2021 р.). – Назва з екрана.- Мова укр.

Zvit_2020_MARIUPOL_KZKCSPB.pdf [3,79 Mb] (cкачиваний: 12)

 


  

 

1 лютого 2021 року Українській  бібліотечній асоціації – 26 років !!!

 


Всеукраїнська акція "#Читай_досягай” 

 

«Бібліотека у форматі Д°»


  

 

Звіт роботи управління  культури, молоді та спорту  Костянтинівської міської ради за 2020 рік


 

Девіз ВГО Українська бібліотечна асоціація 2021 року «Бібліотека - твоя точка опори»

   

 

   На початку листопада ВГО Українська бібліотечна асоціація запросила членів та представників офіційних партнерів Асоціації взяти участь у циклі вебінарів «Культурні та креативні індустрії для бібліотекарів». Фахівці «Центральної міської публічної бібліотеки долучилися до цієї важливої події та прослухали серію вебінарів. 

                Дорогі колеги, друзі! У нас радісна новина!
   Наша  бібліотека взяла участь у Всеукраїнському форумі «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів». Дуже приємно, що Східну частину України представляла Костянтинівська Центральна міська публічна бібліотека. 

Наша  бібліотека взяла участь у Всеукраїнському форумі «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

 

Наша  бібліотека взяла участь у Всеукраїнському форумі «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

 


Огляд методичних видань з практики роботи бібліотек в умовах карантину

Бібліотечні менеджери з мережевої взаємодії

Блог Національної бібліотеки України ім. Я. Мудрого "Публічна бібліотека об'єднаної територіальної громади". 

УВАГА!  ОБГОВОРЕННЯ !

 

УВАГА!  ОБГОВОРЕННЯ !

 

УВАГА! ОБГОВОРЕННЯ !


 

Плакат до Всеукраїнського дня бібліотек 2020

 

   Бібліотечний форум: історія, теорія і практика-2020

 

Шановні поціновувачі бібліотечної справи України та світу! 

 

З приємністю повідомляємо, що Центральна міська публічна бібліотека продовжує отримувати всеукраїнський науковий, інформаційний щоквартальний журнал "Бібліотечний форум: історія, теорія і практика" 
Семінар-практикум “Можливості відеохостингу YouTube для просування бібліотеки у мережевому просторі”

  Фахівці КЗК «ЦСПБ» упевнені, що абсолютно кожен з відвідувачів бібліотек знає, що таке YouTube та не один раз відвідував його. Абсолютно кожен користувач зможе знайти тут щось цікаве саме для себе. І в цьому немає нічого дивного, адже вже сьогодні сервіс YouTube налічує більше мільярда різного відео. Найпопулярніші відеоролики налічують мільйони переглядів. І ось при черговому перегляді такого ролика приходить думка про те, що не погано б і себе спробувати на цій ниві.

   Залити відео на YouTube насправді зможе абсолютно кожен, адже це не складно і, що немаловажно, безкоштовно. Але якщо ми хочемо, щоб наше відео виявилося популярним, воно повинно бути не тільки цікавим, але і якісно зробленим. Саме про те, що необхідно зробити, щоб завантажити своє відео на YouTube, йшла розмова на семінарі-практикумі "Можливості відеохостингу YouTube для просування бібліотеки у мережевому просторі ” (модератор Щевелев Д.Ю., завідуючий відділом автоматизації бібліотечних процесів), який був проведений 8 липня у ЦМПБ.

 Про активості бібліотеки під час карантину

 Презентація Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука про активості бібліотеки під час карантину "Як вижила "бібліотека подій" без подій", презентація доступна також за посиланням https://cutt.ly/7iglKdy

А також презентація Бродівської районної дитячої бібліотеки - про проєкт "Бібліотека в ефірі" www.facebook.com/bibliobobrik Дивіться презентацію за посиланням https://cutt.ly/ligxUIo

Дивіться відеозапис презентацій успішних бібліотек

 Дивіться відеозапис презентацій успішних бібліотек: 

WIKI бібліотека на карантині: виклики та успіхи (бібліотека-філія №25 Львівської ЦБС) від Yuliya Fedoriv, культурної менеджерки та бібліотекарки.
Book-weekend "Книжки і кактуси" Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара від Олена Колінько бібліотекарки, популяризаторки читання. Дякуємо за цікаві презентації! 
Презентація WIKI бібліотеки - https://cutt.ly/oumwtMD
Презентація "Книжки та кактуси" - https://cutt.ly/TumqUuR