,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Березень 2024 (21)
Лютий 2024 (41)
Січень 2024 (33)
Грудень 2023 (31)
Листопад 2023 (18)
Вересень 2023 (3)
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити

Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити
Доброго дня, наші дорогенькі читачі!!! Як же скучив за вами весь колектив Центральної міської дитячої бібліотеки! І сама Бібліотека теж дуже скучила (це велика таємниця: наша Бібліотека жива істота, яка теж володіє усім спектром людських почуттів – від шалених радощів до болючого суму від самотності).  Тому, щоб нашій дитячій Бібліотеці (буду писати з великої літери, бо вона дійсно жива!) і нам не було так сумно під час карантину  без наших маленьких читайликів та великих читачів, ми усі разом, у тандемі «Бібліотека-бібліотекарки», вирішили розпочати серію статей-думок «Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити».

«Напихайте людям голови інформацією, яку не можна перетравити; захаращуйте їх нічого не вартими «фактами», аби вони переситилися, аби відчували себе «чудово поінформованими». І тоді вони вважатимуть, що думають, що рухаються вперед, хоч насправді й стоять на місці»

Рей Бредбері «451 градусів за Фаренгейтом»

Гарного настрою, критичного мислення та розуміння бажає усім своїм читачам Центральна міська дитяча бібліотека! Після деякої паузи ми продовжуємо нашу серію статей «Бібліотерапія, або книжки, які допомагають жити». І сьогодні ми пропануємо вам, наші любі, книгу, яка одночасно витвережує і сіє у душі зерна тривоги, які, в свою чергу, переростають у паростки розуміння і бажання змінити щось у власному житті…  «451 градус за Фаренгейтом»… температура, при якій загоряється папір.

Кадри нацистської кінохроніки, в яких демонструється спалення книг тих авторів, чия творчість суперечить націонал-соціалістичної ідеології… палають тисячі книжок, палають мрії і надії, палає шанс зупинити безумство і кровопролиття… Саме ці кадри надихають Бредбері до написання роману «451 градус за Фаренгейтом»… Роману-крику душі, у якому автор малює для людей, які ще мають змогу мислити, картинки майбутнього, у якому пожежники спалюють книги, власників книг піддають арешту або примусово лікують у психіатричних лікарнях, люди не вміють спілкуватися один з одним, назавжди втрачено зв'язок із природою… безглузді дрібниці, матеріальні цінності, інтерактивне телебачення, з екранами на всю стіну, з непереривними безглуздими серіалами, які повністю заповнюють свідомість людей, не залишаючи шансу навчитися мислити критично, не залишаючи шансу побачити проблиски істини… навушники, які постійно перебувають у вухах, не даючи змогу почути один одного, почути світ навколо…  а тих, кого не вдалося «переробити» та «змінити» починає переслідувати електричний пес, а інші із захватом спостерігають цю жахливу охоту.

Нічого не нагадує?!    

Хіба не примушує цей роман замислитися над сьогоденням?!

«Фантастика — це наша реальність, доведена до абсурду» (Рей Бредбері «451 градус за Фаренгейтом»).

Може саме час зупинитися?! Може саме час відібрати у дітей девайси: телефони, планшети, навушники, плазми і відкрити для них безмежний світ чудових книг, людського спілкування, любові, співчуття, поки не стало ще пізно?! Може саме час навчитися мислити і аналізувати оточуючу дійсність самостійно, а не під впливом нескінченного потоку зомбуючої інформації?!

Поки ще не пізно…

Поки в нас є ще шанс…   


<!-- [if !supportLineBreakNewLine] --><!-- [endif] -->


   Пеппі Довга Панчоха 
  У віконце дивиться ласкаве тепле сонечко! Розпочинається новий день. Хай цей день принесе лише добрі звістки і теплі враження! Вас, наші сонячні читачі, вітає наша весняна дитяча Бібліотека! Сьогодні, незважаючи на те, що день обіцяє бути дійсно сонячним і теплим, наша люба Бібліотека трішечки сумує… Адже минув Всеукраїнський Тиждень дитячого читання – це найулюбленіший тиждень нашої Дитячої бібліотеки. Але, в перший раз за весь час існування Бібліотеки, вона святкувала його у повній тиші і самотності… так хочеться підтримати нашу любу бібліотеку…. 
 Тому, ми продовжуємо нашу рубрику «Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити». І сьогодні запрошуємо найоптимістичнішого, найвеселішого бібліотерапевта, якого тільки можна собі уявити!!! Готові?! Вас вітає Пеппі Довга Панчоха!


Мері Поппінс

 

 

   Доброго та затишного вечора у колі своїх найближчих бажає вам, дорогенькі, наша жива Центральна міська дитяча Бібліотека (з великої літери, тому що вона дійсно жива – у цьому ми вже неодноразово переконалися) м. Костянтинівки! Ми продовжуємо серію статей-роздумів «Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити». І настрій у нашої красуні - Бібліотеки сьогодні вітряний…
   … на вулиці дме східний вітер, тому з хвилинки на хвилинку до нас прилетить героїня сьогоднішньої книги. 
 

 




   Вітаю, наші найулюбленіші, найрідніші читачі! Ми продовжуємо серію наших статей-роздумів «Бібліотерапія: книжки, які допомагають жити». І сьогодні настрій у нашої дитячої Бібліотеки бешкетний, вона бажає повернутися у своє дитинство і більше ніколи не дорослішати… Тому ми пропонуємо вам, дорогенькі, перечитати, або прочитати наступну книжку… але  нам для цього знадобиться трішечки чарівного пилку фей, - для того, щоб навчитися літати разом з Пітером Пеном! Ви готові відправитися в мандрівку разом із хлопчиком, котрий ніколи не збирається дорослішати?! Тоді вам просто необхідно відкрити для себе чарівну книжку Джеймса Метью Баррі  «Пітер Пен»!!!  


  

 

   Щоденний брак часу іноді заважає нам замислитися над важливими питаннями життя… Ми поспішаємо, багато працюємо і не замислюємося над тим, що нашій душі потрібні енергетичні ресурси та вітаміни, не менш ніж нашому тілу. Енергію та вітаміни для душі людина може отримати багато від чого: природа, витвори мистецтва, домашні улюбленці… список можна продовжувати дуже довго. Але ми пропонуємо вам, як вітамінки під час карантину (коли нарешті стало багато вільного часу), - книжки. Може саме настав той час, коли можна перечитати, або відкрити для себе ті книжки, які дійсно допомагають жити, які несуть у собі величезний сенс, такий необхідний для нашого душевного здоров’я?! 
   Почнемо…