,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (36)
Травень 2024 (38)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (40)
Лютий 2024 (41)
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Фахівцю

Фахівцю

МОВА — КУЛЬТУРА — ТРАДИЦІЇ: бібліотечний контекст Співробітники Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки приєдналися до участі в онлайн-семінарі «МОВА — КУЛЬТУРА — ТРАДИЦІЇ: бібліотечний контекст», організованому Комунальним закладом культури «Донецька обласна бібліотека для дітей» за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації

 Шановні колеги!
Представляємо вашій увазі Бюлетень Української бібліотечної асоціації БібліоТека.
У випуску №2 за 2024 рік


 

  Методичні матеріали та рекомендації з циклу онлайн-тренінгів «Бібліотеки на захисті ментального здоров'я громади» (Донецька обласна бібліотека для дітей)Проєкт "Маленький творець" («Maly tvorivec») в українських бібліотеках   Шановні колеги! Чеські колеги - Клуб творчих бібліотекарів (Klub tvořivých knihovníků), який діє як підрозділ Асоціації бібліотечних та інформаційних працівників Чеської Республіки (Association of Library and Information Professionals of the Czech Republic) переклав останній випуск своїх листів активності під назвою "Маленький рукодільник" («Maly tvorivec») українською та англійською мовами (Little Craftkid), щоб вони могли бути використані для якомога ширшої аудиторії.


Покращуємо цифрову грамотність: нові інструменти для бібліотекарів на платформі Дія.Освіта

Презентуємо інструменти для покращення цифрової грамотності — нова Рамка цифрової компетентності та тест Цифрограм для бібліотечних працівників. ОдесаБібліоСаміт Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ОдесаБібліоСаміт» відбудеться 7-9 червня 2024 р. в Одеській національній науковій бібліотеці (вул. Пастера, 13), а також на платформі ZOOM онлайн, деякі заходи будуть транслюватися на сторінці бібліотеки у Facebook. Бібліотечний цифровий контент епохи штучного інтелекту

 24 травня 2024 року відбувся  інтерактивний семінар «Бібліотечний цифровий контент епохи штучного інтелекту», в якому прийняли участь працівники ЦМПБ - Тетяна Оратовська, директорка КЗК "ЦСПБ" та Ірина Бондаренко, провідна бібліотекарка відділу обслуговування ЦМПБ.Використання інструментів Google в діяльності бібліотек Колеги! Запрошуються бібліотечні фахівці Донецької області на онлайн-курс «Використання інструментів Google в діяльності бібліотек».

 ХІІІ Всеукраїнська онлайн-школа бібліотечного журналіста «Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти» Шановні друзі!

Запрошуємо до участі у ХІІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста «Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти», яка проходитиме 28–31 травня 2024 року на платформі Zoom.

 

 Коучинг для стійкості 2.0 БФ "Бібліотечна країна" оголошує другий набір на навчальний онлайн курс! Чудова можливість відвідати тренінг експертки з Великобританії — Зорини О’Доннелл «Коучинг для стійкості та психічного благополуччя».  

 Шановні колеги!  

Звертаємо Вашу увагу на дуже корисний та потрібний ресурс – офіційний сайт ГО «Безбар’єрність» .
 Мовне питання: Донеччина Донецька обласна бібліотека для дітей запрошує МЕШКАНЦІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (в тому числі вимушено переміщених осіб) взяти участь у дослідженні щодо вивчення мовних уподобань та впливу подій після 24.02.2022 року на мовну ситуацію в регіоні. 

 Старт проєкту IFLA з цифрової грамотності «Усюди завжди» Міжнародна федерація бібліотечних асоціацій та установ IFLA оголосила про офіційний старт ініціативи «Усюди завжди». Це своєрідна інтервенція з цифрової грамотності, яка сприяє критичному обговоренню технологій і штучного інтелекту.Роль бібліотек в реалізації Державної ветеранської політикиЗ початку повномасштабного вторгнення  в суспільстві активізувалось обговорення пріоритетних напрямів державної ветеранської політики й проблемних питань її реалізації. На допомогу бібліотечним фахівцям працівники Донецької обласної бібліотеки для дітей підготували збірку матеріалів, що містить рекомендації стосовно інструментів реалізації Державної ветеранської політики в контексті діяльності бібліотечних закладів.

 Безбар’єрність — одна з основних засад функціонування публічних бібліотек. Тому вони є важливими суб’єктами і водночас об’єктами реалізації державної політики зі створення безбар’єрного простору. Як наголошується у Маніфесті ІФЛА/ЮНЕСКО про публічні бібліотеки (2022), саме ці інституції  надають вільний і необмежений доступ до знань, ідей, культури й інформації, а також відіграють важливу роль у розвитку як суспільства у цілому, так і окремої особистості.
    

  

Бюлетень, № 1, 2024 Шановні колеги!

 

До вашої уваги черговий випуск Бюлетеня Української бібліотечної асоціації №1, 2024 р.

 

 


 


 Державна установа «Український інститут книги» (далі — Інститут) висловлює свою щиру вдячність за активну участь у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка відбувалася з 16 березня по 24 березня 2024 року.

   Під час проведення акції команда Інституту презентувала каталог «Українська поезія | 2023-2024».

 VІI Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА, 25-26 квітня 2024 року, змішаний формат

 Шановні колеги!

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує до участі у VІI Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 25-26 квітня 2024 року у м.Києві у змішаному форматі.
Тема Форуму – "Бібліотека: курс на відновлення"
Учасників Форуму очікують два дні активних дискусій, спільних рефлексій і тематичного спілкування з топовими лекторами.

 Нові можливості в роботі з Instagram для бібліотек

 Вже друга група завершила навчальний курс «Нові можливості в роботі з Instagram для бібліотек».