,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Жовтень 2021 (67)
Вересень 2021 (92)
Серпень 2021 (41)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (99)
Травень 2021 (47)
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Ювілей пройшов на славу!

У рамках Літературно-краєзнавчого клубу «Костянтинівські джерела» 22 листопада 2013 року в Малім залі Костянтинівської міської школи мистецтв відбувся ювілейний вечір, присвячений 85-річчю Володимира Васильовича Ляшенка,  відомого у нашому місті письменника, вчителя та суспільного діяча.
Організаторами та ведучими вечора виступили позаштатний кореспондент приватної газети «Провинция» Володимир Березін, викладач історії ВКПУ Ігор Брєдіхін та керівник Літературно-краєзнавчого клубу, провідний бібліограф-краєзнавець ЦМПБ ім. М.Горького Олена Дудченко.
Гостями та активними учасниками зустрічі з ювіляром стали такі знані та шановні люди нашого міста, як директор Костянтинівської міської школи мистецтв Олег Кошкін, директор РДЦ Олег Панченко та директор міського краєзнавчого музею Рита Карпова.
Вечір розпочався з демонстрації присутнім відеоматеріалів про Володимира Ляшенка «Сад Абрамова, 75», завдяки чому гости отримали досить яскраві враження про ювіляра як людину.
Поглибити знання та сформувати уявлення про життя та творчість нашого талановитого земляка учасникам зустрічі допоміг бібліографічний огляд книг В. Ляшенка, який провела Олена Дудченко. Використовуючи матеріали персональної книжкової виставки (тритомна дисплей-книга «Життя та творчість В.В. Ляшенко», «Автобиоисповедь», «Будни словесника», «Как жить? Каким быть?: Изречения великих и малых людей всех времен и разных народов о мудрости жизни», «На крыльях Зла», «Моя история Украины», «Мир «зеленых братьев», «Библия. Конспект», «От любви рассветной до любви закатной: Две жизни»), вона коротко, цілком об'єктивно, але водночас дуже виразно охарактеризувала кожне з видань.
Виявилося, що грані таланту Володимира Васильовича не обмежені тільки прозовими творами – свого часу він у співдружності з директором школи мистецтв Олегом Кошкіним написав навіть романс «Птица счастья», який був майстерно та натхненно виконаний викладачами цієї ж школи.
Розмову про особливості творчості В.Ляшенка продовжив викладач КВПУ Ігор Володимирович Брєдіхін. Він не тільки висказав власну думку про книги ювіляра, але й поділився з присутніми власними спогадами зі свого далекого шкільного дитинства, коли йому довелося бути на уроках російської літератури у Володимира Васильовича. Найбільш яскравим враженням він назвав творче прослуховування альбому «Кислород» класика електронної музики Жана-Мішеля Жарра. Після виступу І.Брєдіхіна присутні мали змогу безпосередньо ознайомитися з творчою роботою колишньої учениці Володимира Ляшенка Олени Голубевої на цю тему з коментарями вчителя. Люди побачили не тільки оригінал, але й слайдшоу в супроводі попурі з альбому Ж.-М. Жарра «Кислород» за матеріалами незвичайного твору.
Ще одним приємним моментом свята стало музично-віршоване вітання ювіляру від подружжя Жидаєвих, давніх друзів Володимира Васильовича з міста Макіївки.
У пожвавленому діалозі, якій зав'язався між учасниками вечора, було багато добрих слів та побажань на адресу ювіляра, а також спогадів земляків, зокрема, про активну участь Володимира Ляшенка у процесі демократичних перетворень в Україні кінця 1980-х – початку 1990-х років, про боротьбу за її державний суверенітет  та розбудову.
Не залишилась без уваги ювіляра центральна міська публічна бібліотека  ім. М.Горького – її фонди поповнилися трьома подарунками від В. Ляшенка: оригіналом твору О.Голубевої на тему «Люди, берегите Землю!» (за мотивами альбому Ж.-М. Жарра «Кислород»), самвидавом роману «На крыльях Зла» з унікальними ілюстраціями художника О. Бондаренка, а також ще одним примірником книги «Будни словесника» з матеріалами з періодичних видань, присвяченими аналізу викладеного у цій книзі педагогічного досвіду В.Ляшенка.
У заключному виступі ювіляр висловив щиру подяку всім присутнім, а також пролунали слова сподівання на те, що життя та творчість його  ще послужать на добро всім нашим землякам!
Наприкінці вечора всі присутні були запрошені взяти участь у неформальному спілкуванні за невеличким фуршетним «солодким столом».
Сподіваємося, що цікава та позитивна подія – ювілейний вечір В.В. Ляшенка – залишить добрий слід в душах костянтинівців. Обсудить на форуме