,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин сайту
Січень 2021 (92)
Грудень 2020 (59)
Листопад 2020 (70)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (72)
Серпень 2020 (18)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Данилець Геннадій Миколайович. Історія успіху

  

 На курси «Англійська 1.2.3» його привела, так би мовити, «потрійна» мрія.
   По-перше, він хоче глибше вивчити англійську мову, збагатити свій словниковий запас та як слід засвоїти граматику і синтаксис.
   По-друге, навчитися швидкої розмовної мови, без тривалого підшукування потрібних слів і повільного вибудовування правильних фраз, без одвічного страху сказати щось не так і опинитися незрозумілим або попросту смішним.
   По-третє, - і це також важливо! - тренування інтелекту, підтримка його в робочій формі за допомогою вивчення іноземної мови.
   Важливим «плюсом» на користь свого навчання на онлайн-курсах «Англійська 1.2.3» Геннадій Миколайович вважає їх абсолютну безкоштовність за умови занять в стінах публічної бібліотеки, на відміну від аналогічних платних курсів (наприклад, таких, як популярний "Rosetta Stone", школа Пімслера та ін.)
Так же Вы можете посмотреть секс видео чат на сайте http://porncam.biz/.
  Крім того, його приваблює гнучка структура самих курсів, завдяки якій він може самостійно планувати свої заняття, регулювати їх тривалість, періодичність і послідовність вивчення матеріалу.
   Водночас, Геннадій Миколайович відзначає і деякі труднощі, з якими йому вже довелося зіткнутися при навчанні.
  По-перше, для навчання на курсах потрібна певна початкова, мінімальна база раніше набутих знань в області англійської мови, тобто, «з нуля» вивчити мову, прийшовши на курси, дуже важко .
  По-друге, навіть за наявності початкових знань, під час навчання на курсах таки вельми бажана консультативна допомога з боку людини, яка знає мову хоча б на середньому рівні, оскільки учень досить часто стикається з деякою невідповідністю вимови англійських слів в діалогах і поясненнях тому «звичному» класичному британському варіанту, який надається у вигляді транскрипції в англо-українських або англо-російських словниках. Це викликає у багатьох учнів питання і подив, збиває їх з пантелику.
  По-третє, досить бажаним і логічним, на думку Геннадія Миколайовича, було б включення в навчальний матеріал курсів, поряд із піснями англійською, ще й найбільш цікавих фрагментів з англійських і американських художніх фільмів мовою оригіналу, хоча б на третьому або четвертому рівнях навчання. Це дозволило б істотно розширити базу для вивчення розмовної англійської мови.
  По-четверте, деяке розчарування у Геннадія Миколайовича викликає недостатньо просунутий підсумковий рівень знання англійської після закінчення даних курсів (за його оцінкою, це – всього лише, приблизно, середній або трохи вище середнього) . [Від себе додамо, що, за відгуками користувачів платних курсів "Rosetta Stone", такого ж підсумкового рівня знання англійської мови після закінчення навчання досягали і вони, але при цьому сплативши свої курси, так що в даному випадку учні наших безкоштовних курсів залишаються ще й у виграшній ситуації порівняно з ними!] 
  І все-таки, завдяки своїй наполегливості і систематичності у заняттях на курсах «Англійська 1.2.3», Геннадій Миколайович уже досяг непоганих результатів у вивченні розмовної англійської.
  Йому вже вдалося правильно відтворити і впевнено відпрацювати практично всі діалоги першого рівня, що, зауважимо, не так-то просто, оскільки вимовлені учнем репліки діалогів розпізнає програма-робот, причому не завжди коректно і далеко не завжди з першої ж спроби! Очевидно, що процес відпрацювання учнями розмовної мови в діалогах був спочатку розрахований розробниками курсів для їх «платного» варіанту, коли само собою мається на увазі, що людина викупила доступ до курсів і знаходиться у себе вдома, в тиші, наодинці з комп'ютером, тому він може як завгодно голосно, чітко і роздільно вимовляти англійські слова і фрази, багато разів повторюючи їх у разі потреби. В умовах же публічної бібліотеки це нерідко стає доволі складним, оскільки гучна вимова може перешкоджати іншим користувачам бібліотеки, які є поруч.
  Однак герой нашої розповіді наполегливо і успішно долає всі труднощі в оволодінні англійською. Так побажаємо йому успіху в досягненні своєї мрії!Обсудить на форуме