,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Листопад 2024 (5)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
Червень 2024 (36)
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

У нас в гостях інженер-випробувач з "Байконуру"

  Безкрайній космос… Який же він? Хто з нас не думав про це, розглядаючи його яскраві зорі, Чумацький шлях, «падаючі» зірки?  Таке питання зацікавило і учнів загальноосвітньої школи №3, 4-а класу разом з класним керівником Бєсєдовською Н. А та шкільним бібліотекарем Фесенко Г. М., яких ми запросили на свій захід до нашої бібліотеки.
   Здавна космос вабив людину, яка намагалась розгадати його таємницю. У своїх мріях легендах, міфах люди завойовували небо.  Втіленням одвічної мрії людства про крила стали: міфічні герої – розумний і розважний Дедал - знаменитий  винахідник, митець, і неслухняний і завзятий хлопець Ікар, який відчув радість вільного лету і віддав за це власне життя.
  Роками, десятиліттями люди працювали і торували дорогу до зірок у наполегливій праці, творчих пошуках. Всесвіт завжди бентежив їхні мрії, думки.
  Це - К.Е.  Ціолковський  - відкривач законів аеронавтики і космонавтики, засновник нової науки – ракетодинаміки. Кажуть що рід Ціолковських іде аж від самого козака Северина Наливайко – козацького отамана, керівника антифеодального повстання 1594-1596 рр. в Речі Посполитій. 
  С. П. Корольов  - життя вченого тісно пов’язане з Україною. Народився в Житомирі в сім’ї викладача гімназії 12 січня 1906 року. З 3-х років жив у бабусі і дідуся в Ніжині (Чернігівської губернії), потім - в Одесі, де навчався в будівельній професійній школі, займаючись одночасно в багатьох гуртках і на різних курсах. 
   І ось 12 квітня 1961 року з нашої Землі вперше піднявся в космос Юрій Олексійович Гагарін. Йому вперше пощастило побачити земну кулю з космосу. Багатовічна мрія людства про політ до зірок - здійснилась! Вдячне людство завжди буде пам’ятати своїх першопрохідців космосу. Це не був успіх однієї людини, однієї держави - це був успіх усього світу.
 Серед тих, хто готував, здійснював перший космічний політ, і подальші – тисячі  наших співвітчизників. Першим  космонавтом  незалежної  України став Каденюк  Леонід Костянтинтинович. 
 І хоча американський астронавт Ніл Армстонг  зробив перші кроки по поверхні  супутника Землі -  Місяці, але безліч невідомого космос ще приховує від нас. Про це в своїй презентації «Покоріння космосу» розповіла провідний бібліотекар ЦМПБ ім. М. Горького Єлькіна Н. М. Учні з цікавістю переглянули і відео відзняте з міжнародних космічних станцій про побут, їжу, одяг космонавтів.  
   Але все ж  кульмінацією зустрічі стала розповідь нашого земляка,  інженера випробувача аеродрому «Байконур» Гончарова Г. С.. Він розказав як мріяв про військову службу і як нелегко було  йому досягнути  своєї мети. Діти з захопленням слухали про те, як в пустелі будувалося місто для підкорювачів космосу, як працював і відпочивав Геннадій Сергійович, уважно переглядали його  особисті фотографії тих часів. Та особливу цікавість викликали принесені ювілейні медалі, якими нагороджувались люди, причетні до освоєння космосу на «Байконурі». 23 роки свого життя віддав наш земляк далекому казахстанському «Байконурові», а тепер живе в нашому рідному місті. І лише щасливий випадок допоміг нам всім зустрітися з людиною такої рідкісної професії. І, напевно, діти ще довго б слухали нашого гостя та, як завжди, не хватило часу. Безліч невідомого космос ще приховує від нас. Він чекає на тих, хто піде неторованими шляхами у зоряне небо, у Всесвіт…
Можливо це буде хтось із них?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 



Обсудить на форуме