11 листопада у ЦМПБ відбулась незвичайна подія. До бібліотеки завітали учасники Східноукраїнського літературно-мистецького проекту «Кальміюс» - 2016 – сучасні українські поети Іван Гентош і Ярослав Петришин (м. Львів), а також український журналіст і письменник Олександр Гаврош (м. Ужгород). На творчу зустріч були запрошені учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста – Костянтинівської гімназії (10, 11-а кл.), ЗОШ № 3 (8-б, 9-а, 9-б кл.), СОШ № 13 (10 кл.), ЗОШ № 2 (7 кл.).
Народився на Львівщині, закінчив Львівський політехнічний інститут, за фахом радіотехнікелектронщик, працює і проживає у Львові. Захоплюється літературою і поезією ще із шкільних років. В багатьох виданнях неодноразово публікував вірші і пародії ("Літературний Львів”, "Дзвін”, ”Український шлях”, "Гуманістичний вісник”, "Нова неділя” та ін.). Львів’янин, український поет, пародист, автор трьох збірок лірики «Тривожні дзвони», «Понад усе!», «Страсті земні» та трьох збірок літературних пародій «Перли поперли», «Чавунні канделябри», «200 пострілів на ПМ». Співавтор п’яти колективних поетичних збірок. Більше десятка поетичних текстів покладені на музику. Численні публікації у літературних газетах, журналах, альманахах і антологіях. Член НСПУ, член Української асоціації письменників. Учасник, переможець і призер багатьох літературно-мистецьких фестивалів і конкурсів. Лауреат міжнародної літературної премії «Гілка золотого каштана» (2015р) Української асоціації письменників за збірку поезій «Понад усе!».
Костянтинівцям автор прочитав вірші із нової збірки поезій «Понад усе!». До неї ввійшла переважно патріотична і філософська лірика. З анотації до книги: «Назва глибоко символічна, бо понад усе Батьківщина, перемога, воля. Понад усе родина, сім'я, діти… Понад усе любов. У книгу ввійшли патріотичні вірші про війну на Сході, сповнені героїзму і жаги до перемоги над агресором. У них тривога, біль і туга за тими, хто загинув у боротьбі з ворогом. Але не розпач, а віра і надія переповнюють ці рядки.
«На жаль, у мене було занадто багато талантів, щоб їх реалізацію розпочати саме з поетичного. Художню літературу любив, багато читав, але все, що стосувалося шкільної програми, робив виключно з обов'язку. В моїй голові весь час крутилися якісь вірші, образи, діалоги, особливо весь цей літературний процес активізовувався під час ходьби чи нудної механічної роботи. Але сісти за стіл і записати щось на папері – було вище моїх сил. Пригадую тодішні роздуми: от був би в мене портативний магнітофон, я б усе це наговорював на нього. А вже пізніше, коли він у мене з'явився, моя фантазія пішла далі – я почав мріяти про появу пристроїв, які будуть зчитувати мої думки і самотужки роздруковувати їх на папері. Одним словом, поезія жила в мені своїм життям, тихо народжувалася і так само тихо помирала.
Свого першого вірша написав у 5-му класі, він був присвячений Тарасу Шевченко.
Незабутнє враження на костянтинівських підлітків надав відомий закарпатський письменник та журналіст Олександр Гаврош.
Юнаки та дівчата мали хорошу нагоду поспілкуватися з цікавою людиною, зануритись у творчу атмосферу, дізнатися, як писав твори пан Олександр та ближче познайомитися з його виданнями, надрукованими за останні роки видавництвами України. Під час зустрічі багато слів було сказано про кропітку, пошукову роботу зроблену автором для написання книги «У пошуках Івана Сили», адже існує багато переказів, легенд про життя відомого силача, і дуже мало достовірних фактів. Крім того, були продемонстровані уривки з фільму «Іван Сила», знятого за книгою «Неймовірні пригоди Івана Сили» про відому «людину – легенду». Присутні висловили слова подяки авторові за творчі доробки. На завершення зустрічі бажаючі отримали автограф від автора та на згадку сфотографувалися з ним.