Драма-феєрія /твір, у якому реальне поєднується з фантастичним, діють казкові персонажі/ «Лісова пісня» є вершиною поетичної майстерності великої української поетеси. У своїй творчості Леся Українка нерідко використовувала теми з античної міфології. Але особливо плідним виявилося її звернення до вічного джерела натхнення — фольклору рідного краю. Не з античних сюжетів, а на місцевому матеріалі зародилася геніальна драма-феєрія Лесі Українки "Лісова пісня”. Це поетичний твір про красу чистого кохання. Високу мрію та одвічний потяг людини до прекрасного. А прекрасне в природі, як і в людській душі, ніколи не вмирає. Саме тому і 100 років потому "Лісову пісню” називають "діамантовим вінцем” творчості Лесі Українки. А сама драма-феєрія і до сьогодні є одним із шедеврів світової літератури.
Неповторний національний колорит. Глибина філософської думки. Довершеність драматургії. Усе це не просто притаманне "Лісовій пісні”, а й виводить її на світові рубежі в літературі, до вершин театру 20 століття.
Саме з цим геніальним твором мали змогу ознайомитися члени бібліотечного клубу «Золотий вік», який діє на базі Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Таємниця Лесиного слова заполонила всіх присутніх. Мешканці Будинку-інтернату ознайомилися з історією написання, сюжетною лінією, основними персонажами, композицією драми-феєрії Л.Українки «Лісова пісня», а також прослухали уривки та монологи головних героїв драматичного твору великої української поетеси.
Драма-феєрія "Лісова пісня” – найвизначніший твір Лесі Українки. Він приваблює глибоким філософським змістом, закликом до гармонії буття, до миру з власною душею. Леся Українка вкотре доводить, що прекрасне в природі, як і в людській душі, ніколи не вмирає.
Провідний
бібліотекар Костянтинівської ЦМПБ Тютюнік С.О.