Сьогодні провідні країни Європи та світу використовують інструмент електронних петицій як діючий засіб вивчення громадської думки та реагування на найактуальніші питання, які турбують мешканців громад. Нещодавно, згідно із змінами у законодавстві, електронні петиції почали впроваджуватись і в Україні як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях.
23 березня 2017 року у читальній залі ЦМПБ пройшов навчальний тренінг Пункту європейської інформації за темою : «До правової інформації без перешкод. Електронні петиції. Європейський досвід» для групи користувачів № 37 «Університету третього віку», що навчається в Пункті вільного доступу до Інтернету на курсах комп’ютерної грамотності: «З комп’ютером на ти». З ціїю групою зараз працює провідний бібліограф мережевих ресурсів Маяк Тетяна Іванівна.
Електронне урядування є ефективним засобом забезпечення прозорості влади, що передбачає можливість будь-якої фізичної або юридичної особи звертатись через мережу Інтернет із запитами до органів державної влади для одержання інформації та здійснення юридичних операцій, публічні бібліотеки відіграють велику роль у цьому процесі. казино адмирал 888 зеркало
Дивіться , як це було:
Провідний бібліограф ЦМПБ Шпакова Наталя.