«Вагнерівська примадонна» ХХ століття. Найвидатніша співачка світу, яка була однією з п’яти найвідоміших співаків свого часу, виступати з якою на одній сцені прагнули славетні Федір Шаляпін, Енріко Карузо, Тітто Руффо. Вродлива жінка з величезним талантом і неперевершеним голосом, який полонив Європу і Південну Америку і залишався в пам’яті тих, хто її слухав, назавжди. «Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй», «незабутня Аїда», «найчарівніша Чіо-Чіо-Сан», «єдина в світі Джоконда», «ідеальна Брунгільда», «найпрекрасніша Соломія», «вражаюча Валькірія», «виняткова Лорелея»… Символ української опери, української музики, українського мистецтва. Все це – Соломія Крушельницька.
На черговому засіданні бібліотечного клубу «Золотий вік», яке було присвячене видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій, мешканці Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів мали змогу поринути у дивовижний і чарівний світ оперного мистецтва, дослідити творчий шлях видатної оперної співачки, діви української та світової опери Соломії Крушельницької, почути дивовижний голос чудової українки.
Образ Соломії Крушельницької став уособленням справжньої жіночої вроди, великого таланту і рідкісної природи голосу. Голосу, що вражав, полонив, бентежив... Який, якось почувши, вже неможливо було забути. Вона стала символом української оперної сцени. Такою вона була, Соломія Крушельницька. Жінка-муза, жінка-сирена, жінка-легенда.
Провідний бібліотекар Костянтинівської ЦМПБ Тютюнік С.О.