Центральна міська публічна бібліотека
Довідково - інформаційний сектор
НОВІ КНИГИ ВІД «ФОНТАНУ КАЗОК»
або
«Цікаві книги, які читаються за одну зимову ніч…»
Анотований список нових надходжень
Шановні користувачі!
Час свят настає, і наша бібліотека приготувала книжкові новинки для дітей під ялинку!
Дякуємо видавництву «Фонтан казок», який сформував святкові комплекти, а ще вклав в них різдвяну магію і святковий настрій.
Щасливого Нового року!!!
Гарних книг !!!Цікавого зимового читання!!!
Гаврош. О Різдвяна історія ослика Хвостика: повість/О.Гаврош художниця С.Сова. – Київ: Фонтан Казок, 2018.-129с.
Ослик Хвостик — справжній актор. Він неперевершено грає роль віслюка в різдвяній виставі — вертепі. Та ось саме перед Різдвом стається дуже прикра річ: злі люди викрадають Хвостика. Йому вдається втекти від крадіїв — однак із цього осликові пригоди лише починаються. Бо навколо глупа ніч, темний ліс, куди йти — невідомо, адже за кожним пагорбом, за кожним кущем на бідолаху можуть чекати хижі звірі, а ще страшніше — користолюбні люди…
Сповнена дивовижних пригод справжня різдвяна історія від одного з найкращих сучасних українських дитячих письменників Олександра Гавроша.
Товстенко С . Пташка Пін на прізвисько Гвін :повість –казка /С.Товстенко.Художниця О.Бугренкова . – К: Фонтан Казок, 2018.-160с.
Пінгвіненя Пін на прізвисько Гвін і його друг тюленя Тюкало — неабиякі вигадники й добрі розбишаки, які постійно втрапляють у цікавущі пригоди й при цьому винаходять чимало корисних речей для всього Пінгвінячого містечка.
Повість-казка Сергія Товстенка «Пташка Пін на прізвисько Гвін» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!» в номінації «Добрі пригоди».
Пантюк С. «Вічні й Едісон»: науково- фантастична повість/С.Пантюк . – К: Фонтан Казок, 2017.-160с.(Серія «Добра фантастика»)
2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася – але пригоди, як виявилося, лише починаються…
Повість Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон» – дебют відомого автора в прозі для дітей – належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, – себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. А ось життя юних розбишак цікаве завжди – як би в майбутньому не вдосконалювалися технології!
Науково-фантастична повість входить до хрестоматії і рекомендована для вивчення в 1-2 класі.
Пантюк С. Темко і гелгонтунчик повість/С.Пантюк . – К: Фонтан Казок, 2016.- 56с .(Серія «Добрі капості»)
Зворушлива історія дружби кмітливого хлопчика Тимка і кумедного розби¬шакуватого гусеняти з влучним прізвиськом Шкода не залишить байдужим не лише Вашу дитину, а й Вас. Адже в цій історії усе справжнє — і ферма, і люди, і птахи, свійські й дикі, а головне — справжні емоції і справжні пригоди.
Ярош В. Три горішки для Сашка: повість / В,Ярош Художниця М. Лабиріна.- К: Фонтан Казок, 2018.-264с. (Серія «Книжка про мене»)
Дев’ятирічний Сашко — син олігарха. У нього є все, про що тільки може мріяти дитина, ба навіть набагато більше. Але дорослі ігри в аристократизм, якими так переймаються батьки, для Сашка відверто нудні, а матеріальні цінності не можуть замінити цінностей справжніх — насамперед світлої, щирої й безкорисливої дружби. І так триває доти, доки в Сашковому житті не з’являється… Сантиметрик! Хто він: маленький чарівник, який може виконувати бажання, чи уявний друг, Сашкове «друге я»? Вирішувати тобі, юний читачу — тим паче, що з появою Сантиметрика має шанс докорінно змінитися не лише Сашкове життя, а й твоє.
Кочубей С. Книга рекордів Говорухи: повість/ С.Кочубей .Ілюстрації С Кочубей, обкладинка Н Каламєєць .- К: Фонтан Казок, 2018.-168с (Серія «Книжка про мене»)
У новій книзі Саші Кочубей «Книга Рекордів Говорухи» в усім нам відомого Говорухи постають нові проблеми та халепи. Зокрема, – актор Паттінсон (коли достигають патисони?) недавно став популярним на весь світ завдяки головній ролі у фільмах про вампірів. Його рекламують всюди, і, відповідно, в нього мільйони фанаток. На жаль, ними стали і Єва та Іванка (хоч акторові вже 32 роки!). Тепер вони просто забули про Говоруху та його друга Юрчика. Їхні розмови тільки про нього та й про нього. Вони не уявляють без Паттінсона свого життя. «"Книга рекордів Ґіннеса” – це круто, але власна книга рекордів – це ще крутіше!»
А може, сходити в кінотеатр на фільм, де він у головній ролі? А може, поставити під його фотками купу лайків і сидіти під ковдрою на його сторінці в інстаграмі? Чи знайти купу його постерів та обклеїти ними кімнату? А може, все відразу?
Та й без актора Говорусі вистачає проблем. У його родині з’явилася чихуа «3 в 1»: і космічна принцеса Лея, і будильник, у якого не сідають батарейки, і новий мазунчик сім’ї. Сусід Юрчика Микита заявив, що вулиця належить йому, і запропонував влаштувати змагання. А в Монстра, кота сім’ї Говорух, почалася депресія. Але Говоруха не опускає рук-ніг, і з подвоєним запалом береться до справи: рятувати дівчат від паттінсономанії, дресирувати Лею, вигравати змагання, лікувати Монстра котлетотерапією та пробувати потрапити до Книги рекордів Ґіннеса!
Лущевська О .Вітер з-під сонця./О.Лушевська .Художник Я.Гавриш.- Київ: Фонтан Казок, 2016.-128с.(Серія « Книжка про мене)
Переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку» на найкращу повість для дітей середнього шкільного віку, у якій сучасна дитина могла б «упізнати себе»; спеціальна відзнака журі Корнейчуковської премії «за тонке психологічне змалювання підліткового характеру».
У героях цієї книжки впізнає себе кожен підліток, який уже мав щастя закохатися. Женька й Рися зустрілися випадково на кораблі – й хоч відтоді вже минув рік, але їх усе дужче манить одне до одного. Одначе за цей рік дуже багато всього сталося: Рися нервує через те, що цілі канікули мусить працювати, щоб допомогти забезпечити родину, а в Женьки загинув тато, і він дуже болісно переживає цю тяжку втрату…
Повість Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» улітку 2015 року з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Також повість отримала спеціальну відзнаку журі Корнейчуковської премії «за тонке психологічне змалювання підліткового характеру».
Книжка увійшла до престижного каталогу 200 найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» і стала фіналістом книжкової премії «Дитяча Книга року ВВС»Психологічна повість рекомендована для вивчення в 7 класі.
Список підготувала провідний бібліограф ЦМПБ Шпакова Н.