,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Жовтень 2021 (76)
Вересень 2021 (92)
Серпень 2021 (41)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (99)
Травень 2021 (47)
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Урсула фон дер Ляєн - перша жінка на посаді президента Європейської комісії

 

Урсула фон дер Ляєн - перша жінка на посаді президента Європейської комісії


Переконуючи Європейський парламент затвердити її на посаді президента Європейської комісії, Урсула фон дер Ляєн обіцяла зосередитися на проблемах довкілля, клімату, на соціально-екномічних гарантіях для європейців і на реформуванні системи міграції.

Опитування у Європі вказують, що саме ці три теми часто опиняються на верхівці списків проблем, які європейці вважають найважливішими.

Наше найнагальніше завдання - зберегти здоров’я нашої планети.
Вона отримала більше половини голосів ?євродепутатів (383 - за, 327 - проти) і з 1 листопада виконуватиме обов’язки на одній з найвищих посад Європейського Союзу, впливаючи на рішення, які безпосередньо стосуватимуться 500 мільйонів людей.

60-річна Урсула фон дер Ляєн - німецький політик, але народилася і перші 13 років жила в Брюсселі, де її батько працював у структурах ЄС.

Вона вивчала економіку в Лондоні, а згодом - медицину в Ганновері, проте майже одразу пішла в політику, долучившись до правоцентристської партії Християнсько-демократичний союз, очолюваної Анґелою Меркель.

Мати сімох дітей, Урсула фон дер Ляєн, на додаток до рідної німецької вільно володіє французькою та англійською мовами, що фактично є обов’язковою умовою для чільних посадовців ЄС.

З 2013 року до 15 липня 2019 року вона була міністром оборони Німеччини, а перед тим очолювала міністерство у справах сім’ї та міністерство охорони здоров’я.

Ми хочемо багатосторонності, справедливої торгівлі, ми захищаємо порядок, що тримається на правилах.
Урсула фон дер Ляєн завжди була вірною соратницею Анґели Меркель, і їй навіть пророкували наступництво на посаді канцлера.

З виступу перед євродепутатами

Програмну промову перед голосуванням у Європейському парламенті Урсула фон дер Ляєн почала з кількох тез французькою, а потім німецькою мовою, якою також завершила, але більшу частину виступу вона говорила англійською.

Фон дер Ляєн пообіцяла у перші 100 днів на посаді запропонувати "зелену” програму для Європи, щоб континент до 2050 року повністю нейтралізував свої викиди вуглекислого газу в атмосферу.

"Наше найнагальніше завдання - зберегти здоров’я нашої планети”, - підкреслила вона у Страсбурзі, вказавши, що "від авіації до морського транспорту і того, як кожен з нас подорожує і живе, викиди повинні мати ціну, яка змінюватиме нашу поведінку”.

"Ми представляємо половину населення. Ми хочемо мати належну справедливу частку”, - сказала фон дер Ляєн, наголошуючи на потребі більшого представництва жінок в керівних органах, на статевому рівноправ’ї та на подоланні проблеми насильства щодо жінок.

Коли техновелетні отримують величезні прибутки у Європі, це відбувається тому, що ми - відкритий ринок.
Кожна країна Європейського Союзу на її думку повинна гарантувати мінімальну заробітну платню.

"І досі сім’ям у Європі, які тяжко працюють, нелегко звести кінці з кінцями. Я хочу домогтися, щоб праця оплачувалася належним чином. У соціально-ринковій економіці кожна людина, яка працює на повну ставку, повинна заробляти мінімальну плату, якої досить на гідне життя”, - запропонувала вона.

Вказавши на світові проблеми, що супроводжуються глобалізацією, зростанням впливу цифрових технологій та демографічними змінами, Урсула фон дер Ляєн визнала, що "усе це залишило людей з відчуттям страти контролю, ослаблення зв'язків з нашими громадами”.

"Жодна з цих проблем не зникне. Але є різні способи протидії цим тенденціям. Подекуди це авторитарні режими. Дехто купує собі вплив у світі, створюючи сателітів, інвестиціями у порти й дороги. Інші вдаються до протекціонізму. Жоден з цих варіантів не для нас. Ми хочемо багатосторонності, справедливої торгівлі, ми захищаємо порядок, що тримається на правилах. Бо ми знамо, що так краще для нас усіх. Нам треба це робити по європейськи”, - сказала вона.

"Оскільки ми хочемо витрачати, то спочатку нам треба заробити”, - нагадала Урсула фон дер Ляєн про потребу зміцнення економіки, впровадженням необхідних реформ та інвестиціями.

Основою нашої колективної безпеки завжди буде НАТО.
"Коли техновелетні отримують величезні прибутки у Європі, це відбувається тому, що ми - відкритий ринок і нам подобається конкуренція. Але, якщо вони отримують ті прибутки, використовуючи нашу систему освіти, наших кваліфікованих працівників, нашу інфраструктуру і наш соціальний захист, якщо це так, то це неприйнятно, що вони отримують прибутки, але майже не платять податки, використовуючи лазівки нашої податкової системи”, - пояснила вона свою позицію у суперечках щодо оподаткування транснаціональних технологічних компаній на зразок Facebook, Amazon тощо.

"Ми повинні зменшити незаконну міграцію, боротися з перемитниками і торговцями людьми - це організована злочинність. Нам треба зберегти право на притулок і покращити становище біженців. Наприклад, з допомогою гуманітарних коридорів у тісній співпраці з Агентством ООН з питань біженців”, - вказала Урсула фон дер Ляєн у промові, запропонувавши оновлення спільної європейської системи надання притулку біженцям.

Вона назвала вільне пересування у Шенгенській зоні "ключовим рушієм добробуту, безпеки і свобод” і вказала на потребу "посилення Європейського агентства прикордонної та берегової охорони”, що віддає зовнішніми кордонами ЄС.

Детальніше: 
Урсула фон дер Ляєн - перша жінка на посаді президента Європейської комісії
 [Електронний ресурс]  //– Електронні дані. –– Режим доступу: https://ukrainian.voanews.com/a/ursula-von-der-leyen-elected/5003005.html?fbclid=IwAR3S7hJSp68AU6gw66QcIwwJm0YRZhuQxh5reQ1aK5lV1ATucHWeG9pqGMY  , вільний  (дата звернення 17. 07 .2019 р.). – Назва   з екрана .-Мова укр.Обсудить на форуме