Час минає, але біль залишається. Будьмо достойними їх пам'яті!
Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності створено на трьох постулатах, яких він дотримується у своїй структурі. За кожною з трьох основ закладу залишено свої функції.
Детальніше:
Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні [Електронний ресурс] //– Електронні дані. –– Режим доступу: http://maidanmuseum.org/uk , вільний (дата звернення 18. 02.- .2020 р.). – Назва з екрана .-Мова укр.
Небесна Cотня Сотні [Електронний ресурс] //– Електронні дані. –– Режим доступу: http://maidanmuseum.org/uk/storinka/nebesna-sotnya-0 , вільний (дата звернення 18. 02.- .2020 р.). – Назва з екрана .-Мова укр.
Відзнаки Героїв
"Пам’ять про героїв має бути не тільки в жалобі й монументах, вона повинна викликати бажання творити й змінювати себе та країну. Багато Героїв Небесної Сотні були дуже молодими людьми, мали досягнення у своєму особистому, духовному, науковому, освітньому розвитку", – стверджують родичі героїв, учасники організації "Родина Героїв "Небесної Сотні". Це громадське об'єднання започаткувало проект "Відзнаки Героїв". Здійснюють його разом з іншими спільнотами та просто небайдужими громадянами за сприяння та підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
Це низка проектів для підтримки української молоді в тих галузях, в яких працювали чи мріяли працювати герої.
Детальніше:
Відзнаки Героїв [Електронний ресурс] //– Електронні дані. –– Режим доступу: http://maidanmuseum.org/uk/node/381 , вільний (дата звернення 18. 02.- .2020 р.). – Назва з екрана .-Мова укр.
Провідний бібліограф Шпакова Н,
Провідний бібліограф Шпакова Н,