11 березня у Пункті вільного доступу до Інтернету пройшло консультативне навчання «Як знайти нового постачальника газу» для групи користувачів № 55 «Університету третього віку», що навчаються на курсах комп’ютерної грамотності: «З комп’ютером на ти».
Наші поради:
Є два канали подачі заявок: онлайн (сайт gas.ua та сайт Приват24) та офлайн (відділення ПУМБ агентські мережі та відправка заяви на приєднання Укрпоштою в Донецькому регіоні).
Якщо ви користуєтеся офлайн-каналом то при поході в банк чи до регіонального представника, будь ласка, беріть із собою:
-паспорт,
-ІПН,
-документ про право власності на житло (або довіреність на розпорядження житлом),
-EIC-код.
При подачі заявки онлайн є три етапи її обробки:
-клієнт подає заявку через сайт gas.ua (електронну пошту client@gas.ua у разі необхідності) або сайт Приват24
- спеціалісти перевіряють, чи все правильно заповнено і чи всі документи наявні (якщо заявка подана через gas.ua та через електронну пошту).
-відправляємо на інформаційну платформу ОГТСУ запит про переведення клієнта до нас, або просимо додатково прислати документи/переписати заявку.
Якщо клієнт подав повний пакет документів, правильно заповнив заявку, то перехід триватиме від 5 до 7 днів.
Якщо клієнт не надав повний пакет документів або невірно заповнив заявку, такі звернення обробляються в ручному режимі і перехід може тривати до 21 дня.
Що потрібно обов’язково врахувати при заповненні заявки?
Коли ви подаєте заявку через сайт gas.ua чи електронну пошту, будь ласка, враховуйте, що потрібно подавати повний пакет документів одразу (копія ІПН, права власності чи розпорядження житлом, останню платіжку за газ)
При заповнені заяви на приєднання необхідно правильно зазначати EIC-код. Заяву мають підписати усі власники приміщення
Коли новий клієнт все зробить правильно, йому на електронну пошту надійде повідомлення про успішний перехід до ГК «Нафтогаз України». Там буде зазначений новий особовий рахунок та інша корисна інформацію щодо наявних сервісів компанії.
Провідний бібліограф ЦМПБ Шпакова Н.