,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Грудень 2024 (7)
Листопад 2024 (12)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
«    Грудень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Апатія. Братья Стояловы

Апатія, депресія, нічого не хочеться ... здолала лінь, життя нудне і монотонна. Коли причиною є створені в житті проблеми, тут все зрозуміло: проблеми вирішуються, проходить час і повертається радість до життя. Але нерідко апатія є безпричинної. Життя йде своєю чергою, всі живі, здорові, все як завжди, але щось тисне тяжким вантажем і не дає насолоджуватися життям.
Насправді, те, що здається «безпричинним», теж має своє коріння.
Давайте розберемося, що ж робити, щоб позбутися від взялася незрозуміло звідки апатії?
Позбавтеся від старих речей
Ви самі того не помічаєте, але безлад у домі, наявність старих і просто не потрібних речей гноблять і не дають дихати вільно. Розберіть шафи і полки, наведіть порядок.
Що потрібно викинути (без краплі жалю) або безоплатно віддати нужденним:
одяг, який ви не носите (мала, велика, сильно поношена або просто не подобається), допускається залишити пару зручних речей для дачно-похідних проведення часу;
стару, пошарпану взуття. Навіть якщо Ви її надягнете, задоволення вона все одно не доставить, тільки роздратування. Якщо взуття в хорошому стані, але не підходить за розміром, віддайте тому, кому вона знадобиться, не варто мучити свої ноги;
гуртки без ручок, тріснуті вази, тарілки та іншу посуд, хоча б тому, що це погана прикмета;
речі, відкладені до кращих часів, які Ви вже третій рік збираєтеся відремонтувати, полагодити, привести в порядок. Якщо до цих пір цього не зробили, значить не дуже і треба;
речі, які просто набридли і не радують око (наприклад, це можуть бути статуетки та сувеніри сторічної давності, які тільки й роблять, що збирають пил).
Звільнивши свій особистий простір, Ви даєте простір і старт нових речей, ідей, захопленням і інтересам. Життя починає насичуватися яскравими фарбами, апатія відступає.
«Відфільтруйте» суспільство, яке Вас оточує
Напевно, у Вас багато друзів і знайомих. Раджу читачам придивитися до своїх відчуттів, зрозуміти, що Ви відчуваєте, яке Ваше емоційне і душевний стан після спілкування з тим чи іншим чоловіком. Всі люди різні, від одних віє заряджаючим оптимізмом, а від інших гнітючій меланхолією. Намагайтеся оточувати себе позитивними, доброзичливими співрозмовниками, після спілкування з якими Ви відчуваєте моральне задоволення.
Захистіть себе, хоча б на час, від спілкування з людьми, які песимістично ставляться до життя, у яких вічно всі «не слава Богу". Вони передають Вам свій настрій. Також існує категорії людей, після спілкування з якими Ви можете відчувати себе невдахою, які не зуміли нічого добитися в цьому житті. Але це не так! Це уявне відчуття після спілкування з егоцентричним людиною, яка вивищує себе над Вами! Створюйте собі «своє суспільство», яке позбавлене негативу і негативних емоцій - і жити стане простіше!
Навчіться «жити» на роботі, а не «існувати»
Життя нас ставить у такі рамки, що не завжди ми можемо назвати свою роботу улюбленою справою всього нашого життя. Якщо робота є для Вас тільки засобом отримання грошей, то, як правило, Ви з радістю чекаєте лише чотирьох речей: звільнення з роботи додому, вихідних, заробітну плату і відпустку. Якщо мучити себе тільки цими очікуваннями, то створюється враження, що життя проходить повз, ні на що не вистачає часу.
Щоб навчитися на роботі «жити», а не «існувати», пропоную читачам дотримуватися наступних правил:
створіть на роботі гармонію навколо себе, організуйте комфортно своє робоче місце. Оточіть себе речами, що створюють домашній затишок: фотографією улюблених людей, красивою квіткою, милими серцю сувенірами.
вмійте відпочивати на роботі. Насправді, щоб плідно працювати, не потрібно доводити себе до фізичного та розумового знемоги, досить лише грамотно розподіляти свої обов'язки протягом робочого дня. Починаючи день, розквитатися з самими Вашими ненависними справами (наприклад, з необхідного дзвінка начальству за рішенням якого-небудь питання). Цим Ви уникнете нервового напруження і неспокою. Ніколи не хапайтеся за кілька справ одночасно, тільки закінчивши одне, переходьте до іншого. Влаштовуйте собі відпочинок, робіть перерви.
спілкуйтеся на роботі. Доведено, що домогосподарки набагато частіше схильні апатії та депресії, ніж працюють і зайняті люди. А причина цьому - брак звичайного людського спілкування. У розмові завжди можна почерпнути для себе щось нове і просто підняти настрій!
розвивайтеся на роботі. Яким би суворим не було начальство, завжди можна знайти вихід, щоб частину робочого часу була відведена на особисті цілі.
Струсніть своє життя, додайте в неї нові відчуття
Якщо Ваше життя тече за чітким розкладом, робота змінюється будинком, а будинок - роботою, то треба терміново щось міняти, інакше апатія і депресія забезпечені.
Додавайте в своє життя кожен день щось нове: читайте книги, дивіться пізнавальні фільми, ходите в театр, знайомтеся з людьми.
Ставте перед собою цілі і завдання. Людина, яка ні до чого не прагнути, втрачає радість до життя. Втілити в реальність свої давні плани: зробити ремонт, вивчите англійську мову.
Зробіть те, що Вам не властиво, на що не вирішувалися, але дуже хотіли. Тут вже залежить від власної сміливості: хтось з парашута стрибне, хтось піде вчитися кататися на ковзанах. Але, шановні читачі, будьте обережні у своїх бажаннях, те, що буває добре одному, іншому може нашкодити. У здійсненні «екстремальної струсу» вмійте грамотно розрахувати свої сили, враховуйте свої особисті якості. У будь-якому випадку, пам'ятайте, що викид адреналіну повинен супроводжуватися моральним почуттям задоволення, а не страхом і негативними емоціями.
Знайдіть собі хоббі і заняття до душі, в якому ви зможете реалізувати себе творчо. Малюйте, конструює, вишивати, вигадуйте, фотографуйте ... Творча реалізація піднімає самооцінку, відповідно, і настрій.
На завершення хочеться відзначити, що кожна людина індивідуальна, ми всі з різними характерами, до нас потрібен різний підхід. Не варто одночасно кидатися в виконання всіх рекомендацій, проаналізуйте своє життя, цілком можливо, що частина викладеного для кого-то здасться лишком (пощастило з роботою і навколишнім суспільством), використовуйте той, що застосовується з урахуванням Вашої індивідуальності і життєвої ситуації. Ключовий момент в усуненні апатії до життя як такого - це постійне різноманітність, особливо, що стосується позитивних емоцій. Шукайте і відкривайте їх для себе, розбавляючи позитивом навіть сірі будні.
Вмійте радіти і насолоджуватися життям! Удачи!...


Обсудить на форуме