,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Грудень 2024 (7)
Листопад 2024 (12)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
«    Грудень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Бібліотечне літо триває

        Бібліотечне літо у самому розпалі. В ЦМПБ ім. М. Горького реалізується Програма літніх читань. 7 липня на абонементі для юнацтва була проведена еколого-краєзнавча година “Барвиста й уквітчана моя країна Україна”. Її учасниками стали діти пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ № 13 (керівник табору О. М. Туаєва). Протягом заходу провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Л. В. розвповіла дітям про українськи народні звичаї, легенди та казки про квіти й дерева. Учасники цього заходу прийняли участь у різноманітних конкурсах. Вони змагалися в знанні флори Донбасу, розгадували загадки, декламували вірші про природу України. Серед переможців екологічної вікторини та активних учасників конкурсів виявилися й гості міста. Звання “кращий квітникар” отримали Чудновська Ліза (м. Донецьк) та Нікіфорова Дарина (Росія, м. Москва). Активними учасниками конкурсів стали Бордун Катря (СЗОШ № 13, 5 кл.), Демидова Софія 
(ЗОШ № 1, 7 кл.), Ломакін Володимир (СЗОШ №13, 5 кл.), Абрамова Алексія, Гетьман Валерій (СЗОШ № 13, 8 кл.), Крикуненко Наталія (ЗОШ № 1, 6 кл.). Переможці у вікторині й активні учасники конкурсів одержали призи та солодощі від бібліотеки. Висновок, який можна зробити підводячи підсумок заходу, той, що учні не тільки 
   
13 липня зустріч із бібліотекою було продовжено. Для учнів пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ №13 була проведена година толерантного спілкування “Ти серце добре людям подаруй”, яку підготувала провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Л. В. Метою заходу є формування добрих взаємних стосунків, розвиток емоційної чуйності, оволодіння дітьми моральними нормами поведінки. Діти розглянули правила хорошого тону, питання знайомства, вітання, правила поведінки у родині, театрі, бібліотеці, школі. Учасники заходу змагалися у розважальних конкурсах, пригадали вірші та прислів’я про добрі вчинки, розіграли сценки поведінки у суспільстві. Перемогли у конкурсах - Крикуненко Наталія (ЗОШ № 1, 6-а кл.), Сотнікова Софія (СЗОШ № 13, 7-б кл.), Ломакін Володимир (СЗОШ № 13, 5-б кл.). Всі переможці й активні учасники отримали призи. 
 
Наступного дня 14 липня діти пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ №13 були запрошені до бібліотеки. Провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Л. В. підготувала правознавчу  вікторину “Чи знаєш ти свої права?”. Бібліограф мережевих ресурсів Т.І. Маяк познайомила учасників заходу з кращими веб-сайтами з правознавчої тематики. Масовий захід був проведений у формі гри. Учні пригадали права дітей, Конвенцію про права дитини, позмагалися у спортивних змаганнях „Крок  до права”, розповіли як треба  поводити себе у школі, вдома, у суспільстві, пригадали гімн і Конституцію України, права й обов’язки  учнів. Кращими правознавцями стали Софія Сотникова, Катря Бордун та Гетьман Валерій.  
 
Наступного дня 15 липня до бібліотеки знову завітали юні читачі. Вони прийняли участь в акції “Від квіток щастя краще стане світ”. Яскраві, барвисті, різнокольорові квіти розцвіли на асфальті біля ЦМПБ ім. М. Горького. Їх намалювали учні пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ №13. З кращими Інтернет-ресурсами дітей познайомила провідний бібліограф мережевих ресурсів Маяк. Т. І. Діти малювали квіти щастя і кожен висловив думку, що є щастя для нього. Перунова Ольга вважає, що “щастя є життя людини”, Чудновський Дарон (з міста Красногорівка) розповів, що для нього “щастя є мир на землі”, Катря Бордун, Софія Сотникова, Давід Чудновський, Новикова Ліза написали, що “щастя – це любов, ласка батьків та життя”. Ломакін Володимир намалював квітку – семіцвітку із яскравими пелюстками, бажаючи, щоб вона допомогла багатьом дітям світу. У вікторині перемогли Соня Сотникова і Іванникова Дарина (СЗОШ №13). Але головне те, що кожен учень малював із захопленням і добрим наміром, вкладаючи у малюнок частинку свого доброго серця.
                                                                
19 липня в ЦМПБ ім. М. Горького серед учнів пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ №13 шла розмова про головну роль книги у житті людини. Літературну мультигодину “Книга в житті людини” для юних відвідувачів бібліотеки підготувала провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Л. В. Діти пригадали правила запису до бібліотеки, назву основних бібліотечних термінів, авторів найулюбленіших книжок. Також учасники заходу прослухали розповідь про перших друкувальників, перший друкувальний станок, музей мініатюрної книги в місті Горлівці, про створення абетки та інше. Легенду про писемність розповіла Бордун Катря. Потім учні пригадали прислів’я та приказки про книгу, а також змагалися у вікторині. Переможцями стали Іванникова Дарина та Ломакін Володимир. Діти пообіцяли фахівцям бібліотеки частіше відвідувати бібліотеку і намагатись прочитати якнайбільше книжок протягом літніх канікул.
 
20 липня чергова зустріч з юними учасниками бібліотечних заходів. Темою зустрічі стали українські звичаї. Учнів пришкільного табору “Промінець” при СЗОШ №13 запросили на свято рушника “Ми працю славимо, що в творчість перейшла”. Головна мета цього заходу - пробудити інтерес до культури українського народу, його декоративно–прикладного мистецтва, зокрема рушників.       Лейтмотивом свята стали слова: “І на тім рушникові оживе все знайоме до болю, і дитинство, й розлука, й твоя материнська любов.” Учням розповіли про історію українського рушника, бабусини вишивки, про одвічні символи української гостинності - хліб і сіль, про використання рушників у побуті та їх призначення, про українську хату та її обереги. Кращими знавцями народних звичаїв виявились Софія Сотникова, Іваннікова Дарина та Ломакін Володимир. Всі переможці отримали подарунки.
 
 



Обсудить на форуме