,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Січень 2025 (8)
Грудень 2024 (10)
Листопад 2024 (12)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
«    Січень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Iнформація

Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького приєдналась до Мережі ПДГ до офіційної інформації органів влади ще в 2010 році. У відкритому Пункті громадяни та відвідувачі бібліотеки мають можливість отримати необхідну урядову інформацію. ЦМПБ досить забезпечена літературою з правової тематики. Бібліотечні працівники надають користувачам доступ до урядових сайтів за допомогою Інтернету і допомагають у пошуку, навчають ним користуватися. ПДГ відкрито в рамках реалізації проекту Української бібліотечної асоціації "Інформація органів влади для громадян у публічних бібліотеках: пошук, доступ, консультування". Це стало можливим за фінансової підтримки Програми Сприяння Парламенту України ІІ.
Завдяки програмі бібліотека має можливість допомогти користувачам, що мають проблеми в пошуку будь-якого законодавчого акту: закону, постанови, розпорядження чи указу. Його новизна полягає в тому, що ми надаємо доступ до урядових сайтів, розповсюджуємо інформацію про тренінги, стажування, які входять у програму. Пункт являє собою комплекс Інтернет-послуг для населення з доступу до публічної інформації, здійснення інтерактивного спілкування з владою, навчання інформаційній грамотності та підвищення рівня інформаційної культури.

Тож з нашого сайту konstlib.net є вихід на сайт http://pdp.org.ua/ Програма сприяння Парламенту ІІ. Програма розвитку законотворчої політики.


Історія проекту (ПСП II)

Інститут публічного врядування ім. Джона Гленна університету штату Огайо реалізує Програму сприяння парламенту України ІІ в Україні з вересня 2008 р. Програма разом з парламентом та органами виконавчої влади України працює над покращенням законодавчої політики в Україні. Університет штату Огайо діє за контрактом з університетом Індіани, який адміністрував Програму сприяння парламенту у період з 1994 по 2008 рік через Інститут державного управління та охорони довкілля.
Програма сприяння парламенту (ПСП) надавала технічну та консультативну підтримку українському парламенту з метою просування ефективніших демократичних змін у парламенті та покращення взаємодії між законодавчою та виконавчою гілками влади. ПСП-ІІ зосередиться на вдосконаленні законодавчої політики у законодавчому та виконавчих органах.
ПСП почала працювати в Україні у 1994 р. Проект народився в результаті трьох парламентських обмінів між народними депутатами Верховної Ради України та конгресменами США у 1990-1993 рр., організованих Інститутом державного управління та охорони довкілля університету Індіани спільно з Фондом «США-Україна».
У середині 1994 р. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) знайшло можливість підтримати ці зусилля, і до 1998 р. університет Індіани та фонд «США-Україна» спільно реалізували Програму сприяння парламенту України, надаючи пряму допомогу парламенту через навчальні поїздки, консультації, конференції, підготовку аналітичних матеріалів та порівняльних досліджень, а також переклад і публікації.
У 1998 – 2008 рр. ПСП розширила свою сферу діяльності у тісній співпраці університету Індіани та українських партнерів і консультантів.
У серпні 2003 р. USAID надало фінансування для 5-річної Програми демократичного зміцнення парламенту, орієнтованої на задоволення конкретних потреб українського парламенту в контексті двох важливих політичних подій у країні: президентських виборів 2004 р. та парламентських виборів у березні 2006 р.

Що таке мережа пунктів доступу громадян

Мережа Пунктів доступу громадян (ПДГ) започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в рамках ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); діяльність Мережі ПДГ координується УБА у партнерстві з ПСП II.
Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.
Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією.
Етапи реалізації Першої фази Проекту (травень, 2009 – березень, 2010):
Проведення Фокус-семінару «Інформація органів влади для громадян у публічній бібліотеці: пошук, доступ, консультування» на базі Національної Парламентської бібліотеки України (Червень, 2009);
Проведення 6-ти регіональних тренінгів, з охопленням всіх регіонів України, для працівників районних (міських) публічних бібліотек (грудень 2009 – березень 2010).
Створення Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації у бібліотеках, які брали участь у тренінгах.
В рамках реалізації Другої фази проекту (травень 2010 – лютий 2011), Мережа ПДГ розширюється завдяки залученню бібліотек, які отримали комп’ютери як переможці Програми «Бібліоміст».
Третя фаза Проекту (Лютий 2012 - Вересень 2012) передбачає оптимізацію Мережі ПДГ та її подальше розширення завдяки залученню як бібліотек-переможців Програми "Бібліоміст", так і освітянських бібліотек. Метою Третьої Фази Проекту є сприяння розбудові правового суспільства, створення умов доступності та прозорості рішень влади для громадськості шляхом розбудови Мережі пунктів доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації у бібліотеках України.
Станом на 18 липня 2012 року Пункти Доступу Громадян (ПДГ) діють у 671 бібліотеці, створюючи Мережу ПДГ, яка охоплює всі регіони України.


Пропонуємо Вашій увазі:
Закон України "Про доступ до публічної інформації" -
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2939-17
Указ Призидента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" -
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/547/2011
Указ Призидента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України" -
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/548/2011
Постанова КМУ "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади" -
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/583-2011-п
Органи державної влади України -
http://www.nbuv.gov.ua/fpu/odv.html
Кабінет міністрів України -
http://www.kmu.gov.ua/control/
Верховна рада України -
http://portal.rada.gov.ua/
Президент України -
http://www.president.gov.ua/
Законодавство України -
http://zakon1.rada.gov.ua/
Громадське суспільство і влада (урядовий веб-сайт) -
http://e-gov.net.ua/
Урядовий сайт для юних громадян -
http://children.kmu.gov.ua/
Верховний суд України -
http://www.scourt.gov.ua/
Конституційний суд України -
http://www.ccu.gov.ua/
Пенсійний фонд України -
http://www.pfu.gov.ua/
Міністерство аграрної політики -
http://www.minagro.gov.ua/
Міністерство внутрішніх справ України -
http://mvs.gov.ua/
Управління ДАІ МВС України -
http://www.sai.gov.ua/
Міністерство екології та природних ресурсів -
http://www.menr.gov.ua/
Міністерство економіки -
http://me.kmu.gov.ua/
Міністерство закордонних справ -
http://www.mfa.gov.ua/
Міністерство надзвичайних ситуацій України -
http://www.mns.gov.ua/
Міністерство культури України -
http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/index
Міністерство оборони -
http://www.mil.gov.ua/
Міністерство освіти і науки , молоді та спорту України -
http://www.mon.gov.ua/
Міністерство охорони здоров’я -
http://www.moz.gov.ua/
Міністерство праці та соціального політики України -
http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/index
Міністерство фінансів України -
http://www.minfin.gov.ua/
Міністерство юстиції України -
http://www.minjust.gov.ua/
Програма сприяння Парламенту II -
http://pdp.org.ua/caps
Сторінка Мережі ПДГ на Фейсбуці -
http://on.fb.me/xHNrY0
Сторінка Мережі ПДГ на Twitter.com -
https://twitter.com/#!/PDG_UBA
Пункт доступу громадян до офіційної інформації: роль бібліотек -
http://govinfolibrary.wordpress.com/
Громадське суспільство і влада -
http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article
Інститут законодавства Верховної Ради України -
http://instzak.rada.gov.ua/instzak/control/uk/publish/article?art_id=50296&cat_id=50295
Дискусійний Форум Конституційної Асамблеї -
http://cau.in.ua/


Обсудить на форуме