В Україні вперше впроваджена інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи
Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net
Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.
Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"
Банківські реквізити бібліотеки:
Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816
В Україні вперше впроваджена інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи
Сер Артур Конан Дойл, творець "Шерлока Холмса", народився 22 травня у
1859 році. Тому багато шанувальників 22 травня називають "Днем Шерлока
Холмса". Ви можете знати Конана Дойла через його знамениті детективні
історії, в яких представлені Шерлок або його історичні новели з бригадиром Джерардом
як головним героєм.
- Спочатку Конан не був частиною прізвища автора. Він прийняв його після закінчення школи і зберігав його до кінця життя.
- Конан Дойл настільки захопився магією, духовністю та паранормальним полем, що навіть завів дружбу з Гаррі Гудіні. Конан Дойл та Гудіні вперше познайомилися в 1920 році, під час мандрівного туру Англією. Гудіні був із задоволенням дізнатися, що є хоча б одна розумна людина, яка вірила в спіритуалізм і знайшла цю людину в своєму другові Конан Дойлі.
- Автор був переконаний у цінності руху до світу і відмовився від більшості своєї прибуткової письменницької кар’єри, щоб читати лекції про спіритуалізм у всьому світі. Він також виявив, що знання Гудіні про духовний світ настільки ж величезне, як і його власне, хоча їхнє ставлення відрізнялося. Двоє пізніше закінчилися відносинами, коли Гудіні почав викривати екстрасенсів.
- Живучи в Саутсі, Дойл грав футбол як воротар аматорського клубу Портсмутської асоціації, під псевдонімом AC Smith. Дойль також був захопленим крикетом, і між 1899 і 1907 роками він грав 10 матчів першого класу за Крікетський клуб Мерілебон (МКК).
- Дойл дуже хотів стати солдатом і битися в Бурській війні 1880-х років. Причиною, чому він не міг стати солдатом, було те, що він був занадто товстий. Натомість він пішов добровольцем як корабельний лікар і відплив до Африки.
- Автор ділиться своїм днем народження (22 травня) з відомим композитором Річардом Вагнером, актором Лоренсом Олів'є, співачкою Морріссі, моделлю Наомі Кемпбелл та тенісисткою Новаком Джокович.
- Він не був великим шанувальником свого найвідомішого твору "Шерлок Холмс" і через кілька років йому набридло. Після того, як персонаж був убитий у 1893 році, йому довелося воскресити його через 10 років через суспільний попит та фінансові мотиви. Раніше він сказав другові: "Я не міг би його оживити, якби я, принаймні, не роками, бо в мене була така передозування його, що я відчуваю до нього так само, як і до пате де-фуа-гра, з яких я одного разу з'їли занадто багато, так що його ім'я викликає в мене жорстоке почуття донині ».
- Те, як він помер, було майже як у фільмі: Дойл
помер 7 липня 1930 року, коли він упав у
своєму саду, схопившись за серце однією рукою і тримаючи квітку в другій. Його
дружина була присутня, і останні її слова були їй: "Ви прекрасні".
Компанія FILM.UA Television презентувала офіційний постер до свого документального фільму «Весільний спадок». Про це повідомляється на сайті FILM.UA Group
«Наразі цей проєкт перебуває на етапі продакшену, а його режисером та оператором виступить Олексій Гуз. Стрічка планується до національного кінотеатрального прокату на 2020-2021 роки», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, на презентованому постері зображено традиційний весільний образ нареченої Черкаської області, Черкаського району, села Яснозір’я.
Що варто знати про фільм?
«Весільний спадок» – це повнометражний документальний фільм, в якому розповідається про весільні звичаї та обряди з різних куточків України. Завдяки цій картині глядач зануриться у світ багатої, яскравої та різноманітної весільної культури 8-ми областей: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.
За допомогою сучасних кінематографічних аудіовізуальних рішень у фільмі будуть показані основні учасники та герої українського весілля, традиційні обрядодійства та атрибути, автентичні костюми, музика та співи.
Як знімають?
Автори проєкту підкреслюють, що особливу увагу вони приділяють точності відтворення кожного з елементів. Так, усі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними вбраннями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що прозвучать – до цього часу не відомі регіональні весільні пісні, які спеціально було знайдено, записано та відтворено для «Весільного Спадку».