,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Архів новин сайту
Вересень 2020 (60)
Серпень 2020 (18)
Липень 2020 (89)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (136)
Квітень 2020 (154)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Ефективна співпраця

        Вже третій рік КЗК «ЦСПБ» плідно співпрацює з програмою «Бібліоміст» ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс. Завдяки цьому в усіх бібліотеках нашої установи відкрилися пункти вільного доступу до Інтернету, де користувачі отримують безкоштовні послуги, орієнтовані на задоволення потреб членів Костянтинівській громади. Це і доступ до світових інформаційних ресурсів, правові та соціальні консультації, спілкування в соціальних мережах, покупки через Інтернет, розвиток бізнесу та багато іншого. Що, в свою чергу, послужило підвищенню ролі сучасних публічних бібліотек у житті міста.  
       Ще однією позитивною стороною співпраці можна назвати підвищення професійної кваліфікації бібліотечних фахівців, якому активно сприяють різноманітні заходи, що проводяться командою програми «Бібліоміст»: навчання бібліотекарів у регіональних тренінгових центрах, семінари, тренінги, поїздки по обміну досвідом.  
       У лютому - березні поточного року провідні фахівці ЦМПБ ім. М. Горького та ЦМДБ ім. О. Кошового стали учасниками тренінгів: «Основи фандрайзингу для публічних бібліотек» /програма «Бібліоміст» у партнерстві з ГО «Бюро аналізу політики», м. Донецьк; «Партнерство бізнесу та бібліотек» /програма «Бібліоміст» і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», м. Харків та «Соціально - економічна цінність бібліотек (індекс повернення інвестицій)» /м. Полтава.       Мета першого тренінгу - дати слухачам знання, навички та вміння щодо фандрайзингової діяльності. А також - натхнення - для усвідомлення того, що фандрайзинг - це пошук ресурсів та партнерів - як стратегічний напрямок роботи організації.  
      Завданням, яке поставили тренери Центру «Розвитку КСВ», стало написання бібліотеками бізнес-проектів і встановлення співпраці з бізнес-структурами міста, регіону.  
     Тренінг по індексу повернення інвестицій проводився програмою «Бібліоміст» вперше і тільки один раз. Команда тренера Вадима Штефана поставила мету надати учасникам способи збору даних і методи розрахунків з використанням вже існуючих і спеціально зібраних даних соціально - економічного ефекту діяльності бібліотек та користі, яку бібліотечні послуги приносять суспільству. Подібні дані широко застосовуються в багатьох країнах світу в різних галузях економіки. Взявши участь у цьому тренінгу, бібліотекарі отримали інструменти для подальших досліджень і збору даних, які можуть бути використані для представлення вкладу бібліотек у розвиток країни, області, району органам центральної і місцевої влади, органам самоврядування, щоб показати актуальність бібліотек і сучасних послуг, які вони надають. У роботі тренінгу брали участь Мумтаза Абдураззакова, заступник директора програми «Бібліоміст» /м. Київ і кандидат економічних наук, доцент Максим Григорович Безпарточний /м. Полтава.

Тетяна Сидоренко,
провідний методист КЗК «ЦСПБ»

Ефективна співпраця

 

Ефективна співпраця

 

Ефективна співпраця

 
Обсудить на форуме