,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Вересень 2021 (44)
Серпень 2021 (40)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (100)
Травень 2021 (47)
Квітень 2021 (68)
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Ефективна співпраця

        Вже третій рік КЗК «ЦСПБ» плідно співпрацює з програмою «Бібліоміст» ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс. Завдяки цьому в усіх бібліотеках нашої установи відкрилися пункти вільного доступу до Інтернету, де користувачі отримують безкоштовні послуги, орієнтовані на задоволення потреб членів Костянтинівській громади. Це і доступ до світових інформаційних ресурсів, правові та соціальні консультації, спілкування в соціальних мережах, покупки через Інтернет, розвиток бізнесу та багато іншого. Що, в свою чергу, послужило підвищенню ролі сучасних публічних бібліотек у житті міста.  
       Ще однією позитивною стороною співпраці можна назвати підвищення професійної кваліфікації бібліотечних фахівців, якому активно сприяють різноманітні заходи, що проводяться командою програми «Бібліоміст»: навчання бібліотекарів у регіональних тренінгових центрах, семінари, тренінги, поїздки по обміну досвідом.  
       У лютому - березні поточного року провідні фахівці ЦМПБ ім. М. Горького та ЦМДБ ім. О. Кошового стали учасниками тренінгів: «Основи фандрайзингу для публічних бібліотек» /програма «Бібліоміст» у партнерстві з ГО «Бюро аналізу політики», м. Донецьк; «Партнерство бізнесу та бібліотек» /програма «Бібліоміст» і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», м. Харків та «Соціально - економічна цінність бібліотек (індекс повернення інвестицій)» /м. Полтава.       Мета першого тренінгу - дати слухачам знання, навички та вміння щодо фандрайзингової діяльності. А також - натхнення - для усвідомлення того, що фандрайзинг - це пошук ресурсів та партнерів - як стратегічний напрямок роботи організації.  
      Завданням, яке поставили тренери Центру «Розвитку КСВ», стало написання бібліотеками бізнес-проектів і встановлення співпраці з бізнес-структурами міста, регіону.  
     Тренінг по індексу повернення інвестицій проводився програмою «Бібліоміст» вперше і тільки один раз. Команда тренера Вадима Штефана поставила мету надати учасникам способи збору даних і методи розрахунків з використанням вже існуючих і спеціально зібраних даних соціально - економічного ефекту діяльності бібліотек та користі, яку бібліотечні послуги приносять суспільству. Подібні дані широко застосовуються в багатьох країнах світу в різних галузях економіки. Взявши участь у цьому тренінгу, бібліотекарі отримали інструменти для подальших досліджень і збору даних, які можуть бути використані для представлення вкладу бібліотек у розвиток країни, області, району органам центральної і місцевої влади, органам самоврядування, щоб показати актуальність бібліотек і сучасних послуг, які вони надають. У роботі тренінгу брали участь Мумтаза Абдураззакова, заступник директора програми «Бібліоміст» /м. Київ і кандидат економічних наук, доцент Максим Григорович Безпарточний /м. Полтава.

Тетяна Сидоренко,
провідний методист КЗК «ЦСПБ»

Ефективна співпраця

 

Ефективна співпраця

 

Ефективна співпраця

 
Обсудить на форуме