Провідний методист КЗК «ЦСПБ» Тетяна Вікторівна Сидоренко та бібліотекар з масової роботи ЦМПБ Людмила Миколаївна Костильова прочитали уривки з творів В. Гайворонського та поділилися своїми враженнями, а також висловили сподівання, що подібні літературні зустрічі у бібліотеці будуть проводитися і надалі.
Ми в youtube
Ми в facebook
Ми в instagram
Ми в twitter
Ми в смартфоні
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Архів новин сайту
Наша адреса:
Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net
Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.
Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"
Банківські реквізити бібліотеки:
Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816
Гайворонські читання 2016
- 19 січня 2016
| - 10:01
| - irina
| - Нове » Національно-патріотичне виховання
| - Комментарии: 0
- Просмотров: 1162
На справжнє свято перетворилася літературна зустріч членів громади, яка відбулася 14 січня у читальному залі ЦМПБ. Саме в цей день святкування Старого Нового року шанували пам'ять Василя Андрійовича Гайворонського, згадували Василя Стуса, Василя Голобородько, Василя Симоненко. Не випадково в День Святого Василя у бібліотеці проводилися Гайворонські читання 2016. 14 січня відзначається 110 років від дня народження нашого земляка українського письменника Василя Гайворонського (Гайдарівського). У читаннях прийняли участь вчителі української мови та літератури загальноосвітніх шкіл міста. На світлини завітали Шаповалов Євген Олексійович, голова Донецького обласного Товариства ім. Олекси Тихого, Фіалко Євген Борисович, головній редактор газети "Наша Дружківка", Березін Володимир Борисович, голова еколого-культурного центру «Бахмат», журналіст, кореспондент костянтинівської газети "Провінція", Брєдихін Ігор Володимирович, історик і філософ.
Літературну зустріч розпочала Людмила Олександрівна Задорожня, вчителька Костянтинівської гімназії, яка вже 10 років займається вивченням життя та творчості Гайворонського і саме завдяки їй, з творчістю письменника-земляка ознайомилася та відкрила для себе велика кількість учнів. Вона згадала всіх, хто вже багато років проводить активну роботу у цьому напрямку - українського педагога, літературного критика В. Оліфіренко, професора, завкафедрою української літератури Донецького національного університету В. Просалову, завідувача кафедрою англійської філології Луганського національного педуніверситету Т.Степикіну, голову краєзнавців Донеччини В. Романько, голову "Просвіти” Донеччини М. Олійникв, доцент ДонНУ Ф. Пустову (нині покійну).
Провідний бібліотекар читального залу ЦМПБ Наталія Михайлівна Єлькіна ознайомила присутніх з біографією Василя Гайворонського за допомогою створеної слайд-презентації.
Учасник оргкомітету по шануванню пам’яти Гайворонського, начальник Костянтинівського міського управляння освіти, к.і.н. О.Барабаш, підкреслила, що «доля письменника дуже тісне пов’язана з історією українського Донбасу, яка налічує вже 100 років».
Присутні згадали всіх, хто займався популяризацією творчості Гайворонського та вже пішов з життя: Феня Пустова та донька письменника Антонина Туровська (Гайворонська). Be selective in your online dating - read our professionalmatch website detailed review and discover all about pricing, ratings, pricing & the features it offers. Молебен відслужив отець Віталій Кестер (каплиця Святого Миколая Чудотворця (літнього), парафія Української Греко-Католицької Церкви Донецько-Харківського екзархату). Він звернувся до всіх зі словами: "Господь обдаровує своїми дарами людей, які народжуються на свята. Гайворонський родився на Василя Великого. І ці дари Божиї стали проявлятися при його житті. Його слова пронизані глибокою вірою та любов’ю до рідного краю. І той, хто вивчає, розповсюджує його творчість, набирається теж таких цінних перлин, що закладені в його творчості. Це дуже важливе тут на Донбасі, щоб наші діти переймалися цім та виростали небайдужими, високоосвіченими людьми”.
Обсудить на форуме