Глядачів та слухачів – учнів Костянтинівської школи мистецтв та учбових закладів міста вразило виконання музикантами гурту «Буття» пісенного фольклору різних регіонів України. Пролунала інструментальна музика, весільні награвання, строкові, ліричні та жартівливі пісні, особливо ті, що піднімають український дух. А ще були українські танці, тому що саме танець має магічний, вкрай позитивний і необхідний вплив як на його учасників, так і на глядачів.
Ми в youtube
Ми в facebook
Ми в instagram
Ми в twitter
Ми в смартфоні
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Архів новин сайту
Наша адреса:
Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net
Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.
Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"
Банківські реквізити бібліотеки:
Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816
Фольклорний гурт «Буття» у Костянтинівці
- 21 квітня 2017
| - 15:04
| - irina
| - Національно-патріотичне виховання, Новини
| - Комментарии: 0
- Просмотров: 1474
19 квітня робітники ЦМПБ приєдналися до творчої зустрічі з членами фольклорного гурту «Буття» (м. Київ), яка відбулася у концертній залі Костянтинівської школи мистецтв. Гурт «Буття» відомий в Україні та за її межами, учасник практично всіх численних фестивалів в Україні та закордонних фестивалів. На ХІІ Всеукраїнському фестивалі «Червона рута – 2011» став Лауреатом І премії в жанрі українського автентичного фольклору за напрямком гуртова інструментальна музика. У складі гурту: Олег Бут (спів, перша скрипка), Василь Бут (спів, барабан), Оксана Бут (спів, цимбали, бубон), Ірина Сосницька (спів, скрипка). Жанровий репертуар гурту - фольк, традиційна українська музика. Музиканти виконують в основному автентичний фольклор, зібраний завдяки численним фольклорним експедиціям, де були обстежені близько 250 сіл з різних теренів України: Чернігівщини, Полтавщини, Сумщини, Полісся, Волині, Гуцульщини, Закарпаття, Тернопільщини, Київщини.
Між учасниками фольклорного гурту та робітниками культурно-мистецьких закладів міста відбулася жвава розмова про різні види українського музичного фольклору, а саме троїсту музику Бойківщини, Буковини, Тернопільщини. Також слухачам була представлена інструментальна музика та спів з різних регіонів України.
Всі присутні у залі із задоволенням прослухали «Польку», «Страданія», «Падеспань», «Баламут» та ін. музичні твори у виконанні членів фольклорного гурту «Буття».
Обсудить на форуме