,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Жовтень 2021 (76)
Вересень 2021 (92)
Серпень 2021 (41)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (99)
Травень 2021 (47)
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 27 листопада у Костянтинівській центральній міській публічній бібліотеці відбулася творча онлайн-зустріч фахівців бібліотеки, вихователів Дошкільного навчального закладу № 13 «Топольок» для дітей з порушеннями зору з директоркою Львівського обласного академічного театру ляльок Уляною Мороз. Завдяки онлайн-платформі ZOOM відбулось активне та плодотворне спілкування представників місцевих закладів освіти, культури та мистецтва. Сьогодні Львівський театр ляльок – це справжній простір для дітей і дорослих. «Від 3-х до 103-х», – саме так характеризує вікову аудиторію нинішнього театру його керівниця. Адже зазвичай є стереотип, що вистави театру ляльок розраховані на аудиторію 3-5 років. «Але театр має бути цікавий, багатоплановий не тільки для дошкільного віку, а й для всіх вікових категорій. Той хто приходить має повністю віднайти в театрі своє естетичне та інтелектуальне збагачення», - вважає пані Уляна. Сьогодні в репертуарі 29 різних вистав. Команда театру працює над розвитком напрямів діяльності та створенням окремих проектів як для дітей, так і для дорослих. Восени планувалася творча поїздка з виставами для дітей у Донецьку та Луганську області. Але в умовах карантину колектив театру перепланував цій намір. Сьогодні до уваги юних глядачів презентуються онлайн-перегляди вистав.  
   Першою виставою, яку переглянули учні 3-б класу Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 та діти Дошкільного навчального закладу № 13 «Топольок » для дітей з порушеннями зору, стала казка-притча «Золоторогий Олень».  Переглядаючи виставу за казкою Дмитра Павличка про вірну дружбу хлопчика і оленя, юні глядачі відчули особливий трепіт. В ній сплелися неповторний карпатський фольклор та сучасна сценографія. Саме переходи кольорів, світла і тіні на сцені вразили маленьких глядачів. «Золоторогий олень» називають найкращою сучасною казковою поемою для дітей. В ній єдність людини і природи виступає передумовою людського життя й поведінки, виміром людини. Як підкреслили учасники онлайн-зустрічі, мудра повчальність розказаної автором історії корисна не тільки для дітей, а й для дорослих, особливо в наш час, коли часто в поведінці людей переважає споживацьке ставлення до природи, коли прагнення здобути "золоті роги" оленя веде за собою невиправдане знищення тваринного і рослинного світу, і ой як потрібна безкорисливість Василька, його дружба з оленем для збереження краси і самої ж людини від духовного очерствіння. Діти отримали велике задоволення та гарні враження від перегляду вистави, особливо від акторів, що керували ляльками. Їм було цікаво спостерігати саме за грою акторів, які грали пречудово. Вихователі й вчителі допомогли дітям розшифрувати образи у виставі: що це означає, а що цим хотіли сказати. 
    Костянтинівська ЦМПБ щиро дякує адміністрації Львівського обласного академічного театру ляльок за організацію онлайн-переглядів вистав для дітей. 

Найближчим часом до онлайн-перегляду пропонуються:
Вистава "Шапочка. Червона" - нова версія відомої усім казки Шарля Перро "Червона Шапочка” – у інтерпретації драматурга і режисера Р. Неупокоєва.
Вистава "Дорога до Вифлеєму" – більше ніж історія про народження Ісуса. Доля ослика, який везе маленького хлопчика на своєму візочку, – це розповідь про становлення особистості. Маленький ослик шукає Бога та дуже мріє стати зіркою. Чи зрозуміє він, у чому ж його покликання? Відповідь на це питання можна шукати всією родиною у виставі "Дорога до Вифлеєму”. (Автор – Сергій Ковальов, Режисер – Олександр Куцик, Художниця – Людмила Скітович).
Вистава "Знайдена лялька", своєрідна еко-мандрівка режисерки Ірини Ципіної, що розповідає дітям про глобальні екологічні проблеми, природу та вчить правильно сортувати сміття. Це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями — Качанчиком від яблука, стареньким китайським Телефоном, вишуканою Лампочкою і буркотливим Черевиком. Всі вони мають спільну мрію — отримати друге життя в результаті вторинної переробки. На їхньому шляху до цього є одна перешкода — створений з непосортованих відходів Сміттємонстр. Саме його має подолати кмітлива Лялька та її нові друзі. (Авторка — Марта Гурин, Режисерка — Ірина Ципіна, Художниця — Марічка Тіменик). 
  Сподіваємось, що маленькі глядачі нашого міста познайомляться з кращими зразками українського театрального мистецтва для дітей.
Запрошуємо всіх бажаючих до сумісного онлайн-перегляду вистав Львівського обласного академічного театру ляльок. 

Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 Онлайн-зустріч з творчою командою Львівського обласного академічного театру ляльок

 

Обсудить на форуме