Вміння орієнтуватися в інфопросторі стало однією з нагальних потреб сучасного суспільства. А вміння орієнтуватися в величезних обсягах інформації, більша частина якої фейки та маніпуляції – одна із головних компетенцій майбутнього. Ви миєте руки перед вечерею, готуєте на чистій воді і чітко знаєте, скільки ложок цукру саме Вам можна з’їсти в день? Тоді гарна ідея — виробити правила і для вживання інформації.
У сучасному суспільстві контент має змогу створювати кожен. Але якщо вам не подобається інформаційний продукт, ви маєте право адекватно зреагувати і відмовитися від нього .Тут потрібен тверезий розрахунок і свідомий вибір.
28 жовтня на базі платформи Zoom Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека провела Воркшоп «Онлайн-ігри з медіаграмотності» для фахівців КЗК "ЦСПБ", чим долучилася до відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності-2021. Спікером виступила провідний бібліограф ЦМПБ Шпакова Наталія за технічної підтримки Щевелева Дениса. Як навчити дітей та дорослих не вірити фейкам та оманливим обіцянкам? Які небезпеки чатують на них в онлайн-середовищі? Як захиститися від ризиків сучасного світу та допомогти бути медіаграмотрим уже сьогодні? Цим питанням і був присвячений наш захід.
Щиро дякуємо всім, хто приєднався до нашої трансляції .
Костянтинівська ЦМПБ завжди з Вами !!!
Добірка матеріалів про медіа грамотність : http://konstlib.net/node/17784
Буктрейлер на книгу "Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в "українському суспільстві" : http://konstlib.net/node/17793