Можливо, ви відчували хвилювання, коли бачили військового або ветерана? «Чи варто підійти?», «Як саме підтримати?», «Чи варто висловити вдячність?», — та ще мільйон питань у голові.
Відповіді ми вирішили знайти разом із вами. Адже Фільтр розпочинає спецпроєкт «Захисники вдома: як говорити з військовими та ветеранами» 🇺🇦
Спецпроєкт створений, аби сприяти комфортній та етичній комунікації між ветеранами та цивільними. Адаптація ветеранів до цивільного життя після служби може бути складною, проте з допомогою людей, які їх поважають та проявляють чуйність — впевнені, що життя в нових умовах буде легшим ❤️🩹
Важливо пам’ятати, що військові та ветерани, у першу чергу — люди. Якщо ви не пережили їхній досвід, складно сказати «Я вас розумію», проте можете дізнатись, як і чим допомогти. Саме тому ми зосередились на темах, які допоможуть вам розібратись у цьому краще. Наприклад:
🔹 Як етично спілкуватись із ветеранами?
🔹 Як поводитись, коли бачиш ветерана з інвалідністю?
🔹 Життя ветеранів після повернення та де шукати підтримку.
🔹 Розвиток ветеранського бізнесу.
🔹 Як підтримати родини військових?
🔹 Як говорити з дітьми про війну.
та багато іншого.
Разом із провідними експертами, організаціями та безпосередньо ветеранами ми будемо розкривати багато тем. Впевнені, що зібрана інформація відгукнеться багатьом, адже до співпраці долучились ArmyInform, медіа ШОТАМ, Ніна Мацюк, Олександр Терен, Віталій Верес та багато інших.
Якщо ви б хотіли долучитись до спільних дописів як експерт або від імені організації — ми відкриті до співпраці.