,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архів новин сайту
Серпень 2019 (15)
Липень 2019 (59)
Червень 2019 (48)
Травень 2019 (68)
Квітень 2019 (76)
Березень 2019 (87)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Зміни до Б юджетного кодексу

  • 14 листопада 2013 |
  • 16:11 |
  • Nata Bibliograf |
  • Комментарии: 0
  • |
  • Просмотров: 856
  • |
Шановні користувачі!

 Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону «Про внесення зміни до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування», який АМУ пропонувала направити на доопрацювання.
Законопроект, розроблений Національним агентством України з питань державної служби, передбачає доповнення переліку видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (т.зв. ІІ кошик – власні ресурси місцевого самоврядування), видатками на підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.
На жаль, Національне агентство не врахувало у проекті зауваження Асоціації міст України та Української асоціації районних обласних рад.
Асоціації пропонували внести зміни до статей 88, 89, 90 Бюджетного кодексу, відповідно до яких передбачити фінансування підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування серед видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (т.зв. І кошик – за рахунок закріплених доходів). Це зумовлено тим, що питома вага посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють над виконанням делегованих державою повноважень, значно більша тих, які працюють над виконанням власних повноважень місцевого самоврядування. На думку екпертів АМУ, законопроект має передбачати адекватні обсяги фінансування заходів з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування. Для більшої частини посадових осіб місцевого самоврядування фінансування заходів з підвищення їх кваліфікації має здійснюватись за рахунок коштів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, а для меншої частини – за рахунок коштів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.


Фахівці ПДГ ЦМПБ ім М.Горького.


Обсудить на форуме