,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Березень 2024 (5)
Лютий 2024 (41)
Січень 2024 (33)
Грудень 2023 (31)
Листопад 2023 (18)
Вересень 2023 (3)
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

ЗМІ про проект

У місцеввій газеті "Знамя инустрии” (15 сентября 2011 г.) журналістом Мариною Пухир опубліковано статтю "Студенты – за здоровье”, в якій вона розповіла про проведення третього спортивно-інтелектуального квеста "Моє здоров’я – моє багатство!”. ЦМПБ ім. М. Горького виступила організатором міського заходу сумісно з відділом у справах сім’ї та молоді, комітетом з фізичної культури і спорту в рамках проекту "Ти – не один. Ми – разом.” У квесті прийняли участь команди студентів та учнів учбових закладів міста і району.
У місцеввій газеті "Знамя инустрии” (11 августа 2011 г.) надрукована стаття "Нет наркотикам и табаку!”. Її автор провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦМПБ ім. М. Горького Ірина Бондаренко інформує громаду міста про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми - разом”. В рамках реалізації проекту програми "Бібліоміст” серед учнів пришкільного табору СЗОШ №13 була проведена акція – конкурс малюнків на асфальті "Ми – за здорове покоління!” з популяризації здорового способу життя. До своїх малюнків діти робили підписи – слогани, наприклад "Нет сигарете, наркотикам и рюмке!”. Також підлітки відповідали на питання вікторини "Як стати здоровим?”.

У місцевій газеті "Знамя индустрии” (2 августа 2011г.) провідним бібліотекарем Єлькіною опубліковано статтю "Лето без вредных привычек”, в який вона розповідає про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми – разом.” в рамках реалізації програми "Бібліоміст”. Протягом літніх канікул заходи з питань здорового способу життя проводились на пришкільних майданчиках ЗОШ №13, 6 і ліцею. Всі бажаючи мали можливість відвідати відеолекторій "Увага, ризик!” Роботу у цьому напрямку продовжено.У місцевій газеті "Знамя индустрии” (28 июля 2011г.) провідним бібліотекарем Н. Єлькіною опубліковано статтю "Мы – здоровые, присоединяйтесь”, в який вона інформує членів громади про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми – разом.” з питань формування здорового способу життя. В рамках реалізації проекту програми "Бібліоміст” під час літніх канікул для юних мешканців міста були презентовані Скайп-діалог с підлітками м. Харкова з питань первинної профілактики ВІЛ/СНІДу "Як важливо бути захищеним”. Також пройшли відеолекторії "Увага, ризик!”, учасниками яких стали учні пришкільних таборів ОШ №№ 6, 13, ліцею. У заходах прийняли участь лікар-консультант регіонального благодійного фонду "Оберіг” О. Лучко та лікар-нарколог К. Киян. Для тих, хто полюбляє простір Інтернету, працює блог "Мы – вместе!” konstlib.blox.ua.


У місцевій газеті "Знамя индустрии” (26 июля 2011г.) провідний методист
Тетяна Сидоренко опублікувала статтю "Учим других – учимся сами”, в якій розповідає про республіканський семінар "Розробка проектів інноваційних послуг в бібліотеках” для учасників 4-6 раундів конкурсу співробітництва бібліотек з місцевими громадами програми "Бібліоміст”. Семінар відбувся 12-13 липня у м. Києві. ЦМПБ ім. М. Горького презентувала директор Т. В Оратовська. Її виступ у блоці "Нові онлайн-ресурси, використання новітніх інформаційних технологій” супроводжував звіт про проект "Ти –не один. Ми – разом.”, який виявив інтерес у колег – бібліотекарів з різних регіонів країни.

У міській газеті "Провинция” (18 мая 2011 г.) кореспондентом В. Березіним опубліковано статтю "Впервые и только у нас: телемост "Галичина-Донбасс”, в якій відображено зустріч молоді двох міст – Костянтинівки та Львова з питань здорового способу життя.

У газеті "Знамя индустрии” (5 апреля 2011 г.) провідний біблотекар відділу обслуговування Єлькіна Н. М. опублікувала статтю "Умій завжди казати: "Ні!”, в якій розповіла про тренінг для волонтерів медичного училища, індустріального технікуму, практичних психологів дошкільних та учбових закладів, проведений фахівцями Центру практичної психології міськуо Н. Гармаш та Т. Кайоткіною. Метою тренінга є набуття вмінь та навичок зміцнення та збереження здоров’я.

У газеті "Знамя индустрии” (5 апреля 2011 г.) Наталія Літвиненко опублікувала статтю "Уберечься от туберкулеза реально?”, в якій розповіла про конференцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби із туберкульозом, проведену напередодні у Костянтинівському медичному училищі. В рамках реалізації проекту "Ти – не один. Ми – разом” фахівці ЦМПБ ім. М. Горького – директор Оратовська Т. В. та провідний бібліотекар відділу обслуговування Єлькіна Н. М. познайомили студентів з інформаційними ресурсами та новітніми технологіями з питань профілактики і боротьби із туберкульозом серед молоді міста.

У газеті "Знамя индустрии" (8 марта 2011г.) кореспондентом Т. Тихоновою опубліковано статтю "Чем выше уровень культуры, тем лучше жизнь", в якій керівник бібліотечної мережі Оратовська Т. В. розповідає про реалізацію трьох грантів. У статті відмічається, що другий грант "способствует пропаганде здорового образа жизни".

У міський газеті "Знамя индустрии" (15 марта 2011г.) кореспондент Т. Тихонова опублікувала статтю "Здоровым быть модно всегда", в якій висвітила роботу координаційної ради з питань реалізації проекту "Ти - не один. Ми - разом".


Обсудить на форуме