,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин сайту
Січень 2021 (64)
Грудень 2020 (59)
Листопад 2020 (70)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (72)
Серпень 2020 (18)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


ЗМІ про проект

У місцеввій газеті "Знамя инустрии” (15 сентября 2011 г.) журналістом Мариною Пухир опубліковано статтю "Студенты – за здоровье”, в якій вона розповіла про проведення третього спортивно-інтелектуального квеста "Моє здоров’я – моє багатство!”. ЦМПБ ім. М. Горького виступила організатором міського заходу сумісно з відділом у справах сім’ї та молоді, комітетом з фізичної культури і спорту в рамках проекту "Ти – не один. Ми – разом.” У квесті прийняли участь команди студентів та учнів учбових закладів міста і району.
У місцеввій газеті "Знамя инустрии” (11 августа 2011 г.) надрукована стаття "Нет наркотикам и табаку!”. Її автор провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦМПБ ім. М. Горького Ірина Бондаренко інформує громаду міста про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми - разом”. В рамках реалізації проекту програми "Бібліоміст” серед учнів пришкільного табору СЗОШ №13 була проведена акція – конкурс малюнків на асфальті "Ми – за здорове покоління!” з популяризації здорового способу життя. До своїх малюнків діти робили підписи – слогани, наприклад "Нет сигарете, наркотикам и рюмке!”. Також підлітки відповідали на питання вікторини "Як стати здоровим?”.

У місцевій газеті "Знамя индустрии” (2 августа 2011г.) провідним бібліотекарем Єлькіною опубліковано статтю "Лето без вредных привычек”, в який вона розповідає про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми – разом.” в рамках реалізації програми "Бібліоміст”. Протягом літніх канікул заходи з питань здорового способу життя проводились на пришкільних майданчиках ЗОШ №13, 6 і ліцею. Всі бажаючи мали можливість відвідати відеолекторій "Увага, ризик!” Роботу у цьому напрямку продовжено.У місцевій газеті "Знамя индустрии” (28 июля 2011г.) провідним бібліотекарем Н. Єлькіною опубліковано статтю "Мы – здоровые, присоединяйтесь”, в який вона інформує членів громади про діяльність інформаційно-профілактичного центру "Ти – не один. Ми – разом.” з питань формування здорового способу життя. В рамках реалізації проекту програми "Бібліоміст” під час літніх канікул для юних мешканців міста були презентовані Скайп-діалог с підлітками м. Харкова з питань первинної профілактики ВІЛ/СНІДу "Як важливо бути захищеним”. Також пройшли відеолекторії "Увага, ризик!”, учасниками яких стали учні пришкільних таборів ОШ №№ 6, 13, ліцею. У заходах прийняли участь лікар-консультант регіонального благодійного фонду "Оберіг” О. Лучко та лікар-нарколог К. Киян. Для тих, хто полюбляє простір Інтернету, працює блог "Мы – вместе!” konstlib.blox.ua.


У місцевій газеті "Знамя индустрии” (26 июля 2011г.) провідний методист
Тетяна Сидоренко опублікувала статтю "Учим других – учимся сами”, в якій розповідає про республіканський семінар "Розробка проектів інноваційних послуг в бібліотеках” для учасників 4-6 раундів конкурсу співробітництва бібліотек з місцевими громадами програми "Бібліоміст”. Семінар відбувся 12-13 липня у м. Києві. ЦМПБ ім. М. Горького презентувала директор Т. В Оратовська. Її виступ у блоці "Нові онлайн-ресурси, використання новітніх інформаційних технологій” супроводжував звіт про проект "Ти –не один. Ми – разом.”, який виявив інтерес у колег – бібліотекарів з різних регіонів країни.

У міській газеті "Провинция” (18 мая 2011 г.) кореспондентом В. Березіним опубліковано статтю "Впервые и только у нас: телемост "Галичина-Донбасс”, в якій відображено зустріч молоді двох міст – Костянтинівки та Львова з питань здорового способу життя.

У газеті "Знамя индустрии” (5 апреля 2011 г.) провідний біблотекар відділу обслуговування Єлькіна Н. М. опублікувала статтю "Умій завжди казати: "Ні!”, в якій розповіла про тренінг для волонтерів медичного училища, індустріального технікуму, практичних психологів дошкільних та учбових закладів, проведений фахівцями Центру практичної психології міськуо Н. Гармаш та Т. Кайоткіною. Метою тренінга є набуття вмінь та навичок зміцнення та збереження здоров’я.

У газеті "Знамя индустрии” (5 апреля 2011 г.) Наталія Літвиненко опублікувала статтю "Уберечься от туберкулеза реально?”, в якій розповіла про конференцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби із туберкульозом, проведену напередодні у Костянтинівському медичному училищі. В рамках реалізації проекту "Ти – не один. Ми – разом” фахівці ЦМПБ ім. М. Горького – директор Оратовська Т. В. та провідний бібліотекар відділу обслуговування Єлькіна Н. М. познайомили студентів з інформаційними ресурсами та новітніми технологіями з питань профілактики і боротьби із туберкульозом серед молоді міста.

У газеті "Знамя индустрии" (8 марта 2011г.) кореспондентом Т. Тихоновою опубліковано статтю "Чем выше уровень культуры, тем лучше жизнь", в якій керівник бібліотечної мережі Оратовська Т. В. розповідає про реалізацію трьох грантів. У статті відмічається, що другий грант "способствует пропаганде здорового образа жизни".

У міський газеті "Знамя индустрии" (15 марта 2011г.) кореспондент Т. Тихонова опублікувала статтю "Здоровым быть модно всегда", в якій висвітила роботу координаційної ради з питань реалізації проекту "Ти - не один. Ми - разом".


Обсудить на форуме