,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Архів новин сайту
Грудень 2019 (36)
Листопад 2019 (69)
Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (63)
Серпень 2019 (22)
Липень 2019 (58)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


««ЛІТО З КНИГОЮ» -ЛІТНІЙ КНИЖКОВИЙ МАРАФОН»


Центральна міська публічна бібліотека

ім М.Горького

Довідково- інформаційний сектор

(ДІС) каб № 7.


" Мамі та синочку”

Рекомендаційний анотований список.


Костянтинівка 2013

««ЛІТО З КНИГОЮ» -ЛІТНІЙ КНИЖКОВИЙ МАРАФОН»

Шановні користувачі!

Літні читання - захоплюючий книжковий марафон, який триває з червня по вересень..

Так, програма «Літо з книгою” в нашій бібліотеці спрямована до залучення дітей та підлітків до читання в літні канікули у співдружності з батьками.

Сімейне читання - одна з найважливіших перспектив духовності, інтелекту, культури нації. Для майбутнього кожної нації особливо важливо як відбувається процес входження дітей у світ книжкової культури.
Значення книг і те, як книги повинні бути піднесені, щоб залишитися для дітей головним джерелом грамотності та розвитку є суть діяльності нашої бібліотеки.

Ми навчимо вас чергувати читання обов'язкової літератури, включеної до списків за літнім читання, з читанням книг за власним вибором.
Не забувайте, що читання нас виховує, розвиває інтелектуально, допомагає компенсувати «недостатність» слів для усного вираження своїх думок, розвиває грамотність, спонукає до роздумів, будить у нас почуття.
Довідково-інформаційний сектор завжди з Вами!Ми знаємо, де знайти те, що Вам потрібно!


«ЧИТАЙ У БУДЬ ЯКОМУ ФОРМАТІ»

Серія "Історія України в романах”Серія включає кращі твори відомих письменників, які розповідають про різні періоди в історії України — з часів Київської Русі до наших днів.

Антоненко-Давидович, Б.

Смерть. Сибірські новели[Текст]/ Б. Антоненко-Давидович. - Х.: Фоліо, 2012. - 379 с. - (Історія України в романах)

До збірки увійшли два твори відомого українського письменника і перекладача Б.Д.Антоненка-Давидовича – повість «Смерть» та збірка оповідань «Сибірські новели». Центральний персонаж повісті «Смерть» – український інтелігент Кость Горобенко. Колишній прибічник Петлюри, він був членом різних українських організацій. Але потім зрікся свого коріння і вступив до лав більшовицької партії. Та і серед більшовиків Горобенко почуває себе чужим… «Сибірські новели» – це низка неповторних людських доль і характерів, яким з того чи іншого боку довелося пройти через криваву машину ГУЛАГу. Ці характери і долі – більш ніж реалістичні, тому що вони – свідчення письменника, який дивом вижив у страшному пеклі…Литовченко, Т. Орлі, син Орлика[Текст] : роман/ Т. Литовченко. - Х.: Фоліо, 2012. - 282 с. - (Історія України в романах)

Набагато менше сучасні українці знають про його сина Григорія Орлика, який був відомим політичним і військовим діячем доби французького короля Людовіка XV, видатним дипломатом й організатором розгалуженої розвідувальної мережі, а також щирим адептом ідеї відновлення козацької держави на українських теренах. Життя Григора Орлі (саме під таким іменем гетьманич увійшов до світової історії) було сповнене небезпечних пригод, з яких він завжди виходив з честю. «Орлі, син Орлика», роман з історичного «козацького» циклу київського письменника Тимура Литовченка, став лауреатом Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс і пісенної лірики про кохання «Коронація слова».
Малик, В. Князь Кий[Текст]: роман/ В. Малик. - Х.: Фоліо, 2012. - 282 с. - (Історія України в романах)

З погляду істориків, "Кий є найбільш загадковою постаттю. І справа полягає не стільки в тому, що сучасний історик дивиться на Кия крізь запаморочливу товщу часу в п'ятнадцять століть, скільки в непевності й невизначеності рідкісних відомостей про нього. У ледь жевріючому світлі гранично скупих свідчень джерел він виглядає особою, котра майже повністю належить до легендарного світу". У романі автор відтворює ту прадавню добу, коли легендарний Кий об'єднав різні споріднені слов'янські племена, заклав основи могутньої держави. Зображуючи атмосферу, побут, звичаї того часу, письменник намагався переконати сучасників у тому, що українське історичне коріння значно глибше і могутніше, ніж того хотілося б деяким "старшим братам". "Я хотів показати наші корені. Русь — це ми. Це — Київська земля, це — підмурівок України. Своїм романом я хотів показати читачеві, особливо молодому — хто ми, звідки пішли".Мушкетик, Ю. Гетьманський скарб[Текст]: роман/ Ю. Мушкетик. - Х.: Фоліо, 2012. - 415 с. - (Історія України в романах). -

У романі «Гетьманський скарб» письменник досліджує проблему пошуку легендарного скарбу наказного гетьмана Полуботка. Події роману показані очима молодого козака Івана Сулими, закоханого в Улясю — дочку гетьмана Івана Скоропадського. Палке кохання, насильницька розлука закоханих, таємні та випадкові зустрічі, страждання, сльози — і все це на тлі тяжкої політичної боротьби українського народу в XVIII столітті, підступів, зрад, смертей і пошуку головного скарбу — духовного.


Рекомендаційний список склала провідний бібліограф ЦМПБ ім М. Горького Шпакова Н

Обсудить на форуме