![](/uploads/posts/2014-01/1389964787_img_0435.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964743_img_0447.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964780_img_0478.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964733_img_0482.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964807_img_0502.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964720_img_0509.jpg)
![](/uploads/posts/2014-01/1389964747_img_0522.jpg)
Сьогодні галасно і весело в бібліотеці ім. М. Горького. На чергове засідання підлітково-юнацького об’єднання «Співрозмовник» зібралися учні з Костянтинівського професійно-будівельного ліцею на конкурсно-розважальну програму «Панні упорядниця», до Дня студента та Тетяниного дня, яку підготували та провели бібліотекар 1 категорії по масовій роботі Л.М. Костильова та провідний бібліотекар абонемента для масового користувача С.О.Тютюник. За допомогою відеоролика «Панні упорядниця» юнаки та дівчата ознайомилися з історією виникнення Дня студента та знайшли відповідь на запитання: чому саме свята великомучениця Тетиана являється покровителькою цього веселого та відчайдушного народу.
Так як в цей день дозволялося студентам трішечки побешкетувати, тож і наше юнацтво не виняток. Як кажуть, ми намагалися не порушувати традиції і запропонували учасникам цікаві конкурси та ігри. Найактивніші мали змогу проявити себе: згадати як пишуться студентські шпаргалки, розповісти студентські анекдоти, навіть проявити свої акторські та художні таланти. За що були нагородженні солодкими призами від упорядниць програми.