,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Архів новин сайту
Листопад 2019 (41)
Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (63)
Серпень 2019 (22)
Липень 2019 (59)
Червень 2019 (48)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації

Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації

   Мобілізаційна підготовка – комплекс організаційних, політичних, економічних, фінансових, соціальних, правових та інших заходів, які здійснюються в мирний час з метою підготовки національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України  військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та  Державної  спеціальної  служби транспорту (далі - Збройні Сили України,  інші  військові  формування),  сил  цивільного захисту, підприємств, установ і організацій до своєчасного й організованого проведення мобілізації та задоволення потреб оборони держави і захисту її території від   можливої   агресії,  забезпечення життєдіяльності  населення  в  особливий  період. Мобілізаційна  підготовка та  мобілізація є  складовими частинами комплексу заходів, які здійснюються з метою забезпечення оборони держави, за винятком цільової мобілізації.
   Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації визначаються Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», актами Президента України 
та Кабінету Міністрів України. 
   Загальна мобілізація проводиться одночасно на всій території України і стосується  національної економіки, органів державної влади, інших державних  органів, органів  місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної  служби цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.
   Часткова мобілізація може проводитися в окремих місцевостях держави, а також  стосуватися певної частини національної економіки, Збройних Сил України,  інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.
  Вид, обсяги, порядок і строк проведення мобілізації визначаються Президентом України в рішенні про її проведення. 
    Рішення про проведення відкритої мобілізації має бути негайно оголошене через засоби масової інформації. 
Рішення про проведення прихованої мобілізації  доводиться до  органів державної  влади,  інших  державних  органів, Ради міністрів  Автономної  Республіки  Крим,  обласних,  Київської  та Севастопольської міських державних адміністрацій по закритих каналах оповіщення в  порядку, який  визначається   Президентом України. 
   З моменту оголошення мобілізації (крім  цільової)  чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її  місцевостях настає  особливий  період  функціонування  національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного  захисту, підприємств, установ і організацій. 
   Загальне керівництво у сфері мобілізаційної підготовки і мобілізації держави   здійснюється Президентом України; організаційне керівництво мобілізаційною підготовкою і мобілізацією в Україні - Кабінетом Міністрів України; координація діяльності органів  виконавчої  влади з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації здійснюється Радою національної  безпеки і оборони України. 
  Безпосереднє керівництво щодо реалізації заходів з мобілізаційної підготовки і мобілізації здійснюється в центральних органах виконавчої влади,  інших державних органах їх керівниками, а в Збройних Силах України, інших військових формуваннях - центральними органами управління відповідних військових формувань. 
   Організація безпосередньої реалізації заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації на відповідній території чи сприяння їх виконанню здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. 
  Порядок створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації і реалізації  мобілізаційних  потужностей  визначається Кабінетом Міністрів України. 
   Порядок утворення спеціальних формувань,  склад,  мета, а також порядок  їх  передачі  до  Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації визначаються Кабінетом Міністрів України. 
  Функції щодо координації планування, методологічного, методичного, наукового  забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації в органах виконавчої влади, інших державних органах, національній економіці здійснюються центральним органом виконавчої влади, що  забезпечує  формування  державної  політики  у  сфері економічного розвитку, якщо інше не передбачено законом. 
  Здійснення контролю за станом мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого  самоврядування, а також підприємств, установ і організацій, для яких встановлено мобілізаційні  завдання (замовлення), забезпечується  керівником відповідного органу державної  влади,  іншого  державного органу, органу місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій. 
  Порядок здійснення контролю за станом мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності органів виконавчої влади, а також  підприємств,  установ  і  організацій,  для яких встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), визначається Кабінетом Міністрів України. 
   Співробітництво з іншими державами у сфері мобілізаційної підготовки здійснюється   відповідно до міжнародних  договорів України. 

Начальник Костянтинівського
міськрайонного управління юстиції
Інна Олейнікова
Обсудить на форуме