,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архів новин сайту
Жовтень 2020 (45)
Вересень 2020 (72)
Серпень 2020 (18)
Липень 2020 (89)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (136)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Маргарита Сурженко – АТО. Історії зі Сходу на Захід

КЗК «ЦСПБ»
Центральна міська публічна бібліотека
Довідково - інформаційний сектор
Маргарита Сурженко – АТО. Історії зі Сходу на Захід
Інформаційна закладка

 


Шановні користувачі!
   18 грудня 2015 року в рамках  Всеукраїнського туру Маргарита Сурженко з презентацією книги  "АТО. Історії зі Сходу на Захід"  та книги  "АТО.  Нове життя", буде гостею нашого міста,  нашої бібліотеки.
   Для когось АТО – це лише три букви, але для когось — це справжнє випробовування. І що саме зробили би ви, якби одного дня залишились без нічого? Чи змогли б знайти в собі сили боротися далі, бо рідне місто виштовхнуло вас зі своїх обіймів і змусило починати все заново?

Запрошуємо до знайомства . Читайте українською!
Довідково-інформаційний сектор бібліотеки завжди з Вами!

   Герої книги молодої луганської письменниці Маргарити Сурженко «Історії зі Сходу на Захід» вже маючи певні   здобутки в житті, опинились на новому старті, тримаючи в руках лише невеликі рюкзаки. Молоді люди залишили місто, яке було для них уособленням упевненості та стабільності. І позаду — робота, налагоджене життя, власне житло й така обожнювана зона комфорту. Попереду — невідомість і Україна, якої вони ніколи по-справжньому не знали. Із собою вдалося взяти небагато: свої мрії, страхи, стереотипи, комплекси, віру й надію. Але саме це й стало їхньою цеглою для фундаменту нового життя, їхньою зброєю для боротьби із випробуваннями. А ще — спорідненість із рідною землею, зі своїм народом, всю велич і благородство якого вони тільки почали пізнавати. Чим закінчились пригоди героїв читач дізнається, прочитавши цю книжку.
   Із біографії: «— Мій тато — росіянин, а мама — українка. Хоча татові батьки теж були українцями і походили із Хмельниччини. Вони переїхали до Таганрога, котрий хоч і російський, але там всі так «шокають», що це говорить само за себе. А по маминій лінії предки мої з Херсонської області, бабуся теж українською розмовляла. Та коли переїхала до Луганська, перейшла на російську. Але попри всі життєві обставини мою бабусю і маму виховували в патріотичному дусі, я добре пам’ятаю, як бабуся співала українські пісні і вишивала хрестиком. Думаю, що ці її українські пісні, котрі я в дитинстві чула, вплинули на те, що я в російськомовному середовищі так добре вміла говорити українською. і тепер мені кажуть, що в мене таки добра українська.» 
   Її першу книжку прози видала прикарпатська літературна агенція «Дискурсус». Цілком безплатно. Але спершу в її життя увірвалася війна — і молода літераторка з Луганська втратила все — щоб набути щось важливіше. З початком війни вони із сином проживали в різних куточках країни, потім її прихистив Київ, а протягом липня 2015-го Маргарита Сурженко мешкає в Івано-Франківському хостелі «Феномен», бо стала учасницею резиденції для україномовних письменників у цьому  місті.  Тут вона відкрила для себе перші романи Андруховича, криївку УПА і неспішність невеликого міста.

Ресурси відділеного доступу:

Маргарита Сурженко презентувала в ЗНУ свою книгу «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» "  [Електронний ресурс] . Запоріжський Нвціональний університет : веб-сайт. -  Режим доступу:  http://sites.znu.edu.ua/news_details.php?news_id=19772&lang=ukr&news_code=margarita-surzhenko-prezentuvala-v-znu-svoyu-knigu---nove-zhittya----storiyi-z-zakhodu-na-sk ,вільний, (дата звернення: 13.12.2015). - назва  з  екрана.

Літературна агенція "Discursus" Медиа/новости/издательство"  [Електронний ресурс] . Facebook : веб-сайт. -  Режим доступу:  https://www.facebook.com/LiteraturnaAgenciaDiscursus
,вільний, (дата звернення: 13.12.2015). - Назва  з  екрана.

Луганська письменниця Маргарита Сурженко вчила вінничан бачити позитив у АТО"  [Електронний ресурс] . Вінниця новини : веб-сайт. -  Режим доступу: http://vindaily.info/luhanska-pysmennytsya-marharyta-surzhenko-vchyla-vinnychan-bachyty-pozytyv-u-ato.html
,вільний, (дата звернення: 13.12.2015). - Назва  з  екрана.

Маргарита Сурженко: Якби «Станіславський феномен» розпочали 20 років тому, війни на сході не було б[ Електронний ресурс] . Новини івано-франківська  : веб-сайт. -  Режим доступу: http://uanews.if.ua/
,вільний, (дата звернення: 13.12.2015). - Назва  з  екрана.

Письменниця з Луганська презентувала книгу про "АТО"  [Електронний ресурс] . youtube : веб-сайт. -  Режим доступу:  https://www.youtube.com/watch?v=0qalDCIiQic
,вільний, (дата звернення: 13.12.2015). - Назва  з  екрана.

Інформаційний список підготувала провідний бібліограф Шпакова НОбсудить на форуме