,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Архів новин сайту
Липень 2020 (39)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (136)
Квітень 2020 (155)
Березень 2020 (108)
Лютий 2020 (80)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


У Донецькій області започаткували Всеукраїнський інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича

 

За підтримки Донецької обласної державної адміністрації та організатора конкурсу «Видавничий центр «12» оголошено Всеукраїнський інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича.
Місія Конкурсу – популяризувати українську книгу, вшанувати пам'ять Дмитра Ружевича, унікального хлопця з села Сергіївка на Донеччині, через потужний розвиток його книжкової справи.
Конкурс має на меті:
-         популяризувати читання серед дітей та молоді країни,
-         формувати у суспільстві толерантне ставлення до осіб з інвалідністю через зображення персонажів з інвалідністю,
-         залучати дітей та молодь з інвалідністю та фізичними особливостями розвитку до повноцінного творчого життя.
Тема конкурсу – інклюзія, люди з інвалідністю, з особливостями розвитку, діти з особливими освітніми потребами, люди, які є вразливими у суспільстві через фізичний стан, стать, колір шкіри, національність, особисті уподобання та ін.
Однак твір має бути не про інвалідність, а про особистість.
Кожен автор відтворює власне розуміння інклюзії і доводить своє бачення через літературні образи та оригінальні авторські прийоми.
Учасниками конкурсу можуть бути діти та юнацтво віком до 18 років.
На конкурс приймаються рукописи українською мовою.
Учасники поділяються на 3 вікові групи:
1) діти до 10 років
1) підлітки (11–14 років)
2) юнацтво (15–18 років)
Жанр творів конкурсу - Оповідання
На конкурс подаються виключно ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не оприлюднювалися (зокрема через Інтернет) та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на церемонії нагородження.
Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на церемонії нагородження та через ЗМІ.
Твори, що подані на конкурс, не рецензуються і не повертаються.
Твори надсилаються під оригінальним творчим псевдонімом для об’єктивності оцінювання.
Правила оформлення рукопису:
Рукописи надсилаються на електронну пошту inbooksua@gmail.com, тема листа «Конкурс Дмитра Ружевича».
Учасник конкурсу має надіслати 2 файли:
 1 файл – рукопис твору (назва файлу дублює назву твору)
Титульний аркуш рукопису містить таку інформацію: оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався, вікова група  (діти до 10 років, підлітки (11–14 років), юнацтво (15–18 років)), назва твору, обсяг у сторінках.
Рекомендовані береги для рукопису: 35 мм зліва, 10 мм справа, по 20 мм зверху і знизу. Шрифт Times New Roman, 14 кегль, одинарний міжрядковий інтервал. Пронумеруйте, будь ласка, усі аркуші, починаючи з титульного.
2-й файл - заява у вільній формі, де зазначається:
справжнє прізвище, ім’я, по батькові (за паспортом чи свідоцтвом про народження), вік, домашня адреса, контактні телефони (власний і когось із близьких, для неповнолітніх – обов’язково телефон одного з батьків), електронна адреса, номінація, назва твору, псевдонім, який ви вибрали для участі в Конкурсі (обов’язково для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).
Рукописи приймаються з 1 грудня 2019 р. до 1 березня 2020 р.
Переможці отримують набори сучасних українських книжок, цінні подарунки та рік творчої промоції від «Видавничого центру «12».
Церемонія нагородження переможців конкурсу відбуватиметься 15 травня 2020 року у ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ім. ЛЕОНІДА БИКОВА.
(м. Краматорськ, Донецька обл. вул. Шкільна, 9).
Питання щодо конкурсу можна надсилати на електронну пошту vcenter12@ukr.net.
Довідка: Історія Дмитра Ружевича – це приклад наполегливості та незламності, приклад того, що у справжньої мрії немає інвалідності.
Дмитро прожив коротке, але яскраве життя. Через важку хворобу хлопець був змушений пересуватися в інвалідному візку. Але це не завадило йому стати рекордсменом України як наймолодшому директору приватної бібліотеки.
Завдяки великій любові до читання та неймовірній внутрішній силі хлопцеві вдалося налагодити зв’язок з великим осередком українських письменників та видавців та через проект Євгенії Пірог «Дмитрикова пошта» потоваришувати з усією книжковою Україною. Дмитрик став прототипом книжкових історій та встиг побувати на Книжковому арсеналі у Києві. А ще – він здійснив свою мрію та відвідав музей Гарі Поттера у Великій Британії.


Детальніше: 

У Донецькій області започаткували Всеукраїнський інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича   [Електронний ресурс]  //Донецька обласна державна администрація – Електронні дані. –– Режим доступу: https://dn.gov.ua/ua/news/u-doneckij-oblasti-zapochatkuvali-vseukrayinskij-inklyuzivnij-literaturnij-konkurs-dlya-ditej-ta-yunactva-imeni-dmitra-ruzhevicha  , вільний  (дата звернення 14 . 01.- .2020 р.). – Назва   з екрана .-Мова укр


Обсудить на форуме