,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архів новин сайту
Жовтень 2020 (45)
Вересень 2020 (72)
Серпень 2020 (18)
Липень 2020 (89)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (136)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


«Золота Дзиґа» оголосила своїх лауреатів !

 «Золота Дзиґа» оголосила своїх лауреатів !

 Стали відомі переможці 4-тої Національної кінопремії «Золота Дзиґа»! 

Фавориткою Української кіноакадемії стала (трагі)комедія «Мої думки тихі», яка отримала чотири нагороди. По три статуетки вручили стрічкам «Вулкан» і «Захар Беркут».

 Найкращий фільм – «Мої думки тихі»
 Найкраща жіноча роль – Ірма Вітовська-Ванца («Мої думки тихі»)
 Найкраща чоловіча роль – Ахтем Сеітаблаєв («Додому»)
 Найкраща жіноча роль другого плану – Наталя Сумська («Чорний ворон»)
 Найкраща чоловіча роль другого плану – Віктор Жданов («Вулкан»)
 Найкраща режисерська робота – Наріман Алієв («Додому»)
 Найкраща робота художника-постановника – Владлен Одуденко («Захар Беркут»)
 Найкращий сценарій – Валерія Кальченко, Антоніо Лукіч («Мої думки тихі»)
 Найкраща операторська робота – Вадим Ільков («Вулкан»)
 Найкраща музика – Тимур Полянський, Фрік-кабаре Dakh Daughters («Гуцулка Ксеня»)
 Найкраща пісня – «Мавка-Русалка», фрік-кабаре Dakh Daughters («Гуцулка Ксеня»)
 Найкращий документальний фільм – «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»
 Найкращий короткометражний анімаційний фільм – «Кохання»
 Найкращий короткометражний ігровий фільм – «У нашій синагозі»
 Найкращий монтаж – Тетяна Ходаківська, Володимир Запрягалов («Фокстер і Макс»)
Найкращий грим – Алла Леонова («Захар Беркут»)
 Найкращий звук – Борис Петер («Вулкан»)
 Найкращий дизайн костюмів – Антоніна Белінська («Захар Беркут»)
 Найкращі візуальні ефекти – Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко («Фокстер і Макс»)
 Премія глядацьких симпатій – «Крути 1918» (реж. Олексій Шапарєв)
 Відкриття року – Антоніо Лукіч («Мої думки тихі»)
 Почесна нагорода за внесок у розвиток українського кінематографа – Ада Роговцева

(https://youtu.be/yH_eKKleX1w)



Обсудить на форуме