,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Архів новин сайту
Листопад 2019 (42)
Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (63)
Серпень 2019 (22)
Липень 2019 (59)
Червень 2019 (48)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Ярмарок «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»

Протягом багатьох років українці сприймають бібліотеку як осередок культурно-освітнього розвитку громади, знання в якій, в першу чергу, черпаються із друкованої книги. Проте світ невпинно трансформується, і роль бібліотеки – також. Однією з передумов ефективного функціонування сучасного глобалізованого суспільства є вільний доступ до актуальної інформації. Однак не всі українці мають можливість регулярно користуватися Інтернетом. Більшість із них – це мешканці невеликих населених пунктів, яким бракує необхідних навичок і техніки.
Програма «Бібліоміст» працює над подоланням інформаційної нерівності, модернізуючи українські бібліотеки. Сьогодні осучаснені бібліотеки надають безкоштовний онлайн-доступ і можливості навчання, а також розширюють спектр послуг і коло відвідувачів, що сприяє соціально-економічному розвитку регіонів.
Щоб продемонструвати широкій громадськості, як сучасні бібліотеки розвивають власні місцеві громади та покращують життя українців, 21 травня 2012 року в Києві «Бібліоміст» провів Ярмарку «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», який привернув увагу понад 500 осіб, серед яких представники бібліотечної галузі, органів державної влади, організацій громадянського суспільства, міжнародних інституцій. Запрошення на Ярмарок отримала і наша Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького, як переможець ІV раунду конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами (жовтень 2010 року) програми «Бібліоміст». Участь у заході також взяли Посол США в Україні Джон Ф. Теффт, Головний менеджер ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс Сірі Освальд, голова Консультаційної ради програми «Бібліоміст» Андрій Курков, лідер партії «УДАР», співзасновник Фонду братів Кличків Віталій Кличко, Генеральний директор компанії «Майкрософт» в Україні Дмитро Шимків, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, Директор програми «Бібліоміст» Матей Новак. 
Під час ярмаркування бібліотеки залучали відвідувачів до інтерактивних презентацій своїх нових послуг у таких тематичних зонах: економічний розвиток, захист прав та представлення інтересів громади, туризм та екологія, допомога молоді та сім'ї, рівні можливості для громадян із особливими потребами та громадське здоров'я.
Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького презентувала проект “Ти – не один. Ми – разом.”, метою якого стало створення інформаційно-профілактичного центру з популяризації здорового способу життя серед учнів 9-11 класів, студентів ліцеїв, технікумів та всієї громади міста. Під час Ярмарку бібліотеку представляли директор КЗК “ЦСПБ” Оратовська Т.В. і провідний бібліотекар відділу обслуговування Єлькіна Н. М. Вони прийняли участь в експозиції бібліотечних інноваційних послуг: тематичній зоні “рівні можливості для громадян із особливими потребами та громадське здоров'я”. Разом із бібліотекарями участь в експозиції прийняв партнер бібліотеки волонтер Корпусу Миру в м. Костянтинівка Меттіссон Брейді (штат Мериленд, США).
Представники бібліотек мали унікальну можливість обмінятися досвідом, дізнатися про ресурси державних закладів та неурядових організацій, що співпрацюють з бібліотеками, взяти участь у нових форматах презентацій, творчих майстернях і тренінгах, а також налагодити контакти з новими партнерами.
Останнім акордом ярмаркування стала церемонія вручення нагород бібліотекам-учасницям за кращі інноваційні послуги для громади, а також короткометражні фільми, подані на конкурс «БібліоКіноФест: кадри вирішують все». ЦМПБ ім. М. Горького отримала грамоту за особистий внесок в реалізації проекту програми «Бібліоміст».
Співорганізатори ярмарку: програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, Національна парламентська бібліотека України (НПБУ), Українська бібліотечна асоціація (УБА), Ресурсний центр «ГУРТ», Програма сприяння парламенту України II (ПСП II), яка заснована та підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також відділ преси, освіти і культури посольства США в Україні. Офіційна церемонія відкриття та презентації нових бібліотечних послуг відбулися в Національному центрі «Українській дім».


Обсудить на форуме