,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архів новин сайту
Жовтень 2020 (42)
Вересень 2020 (72)
Серпень 2020 (18)
Липень 2020 (89)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (136)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Періодичні видання бібліотеки - Ваші правові помічники

Костянтинівська ЦСПБ
Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького

Центр громадянської освіти
Пункт доступу громадян до публічної інформації
Довідково - інформаційний сектор


«Періодичні видання бібліотеки - Ваші правові помічники»

Закладка -інформина
Шановні користувачі!

До Вашої уваги Закладка -інформина: «Періодичні видання бібліотеки - ваші правові помічники»

Закладка -інформина включає короткий аналіз періодичних видань : газети “ Урядовий кур’єр” , газети “Пенсійний кур’єр” та газети “Праця і зарплата”
Маємо надію, що підібраний нами матеріал про ці видання , та їх інформаційні можливості буде корисний для масового користувача та користувачів ПДГ ЦМПБ ім .М.Горького.


Ми завжди в вами: Довідково - інформаційний сектор (ДІС)

ГАЗЕТА “УРЯДОВИЙ КУР'ЄР”
Газета "Урядовий кур'єр" — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.
Засновник — Кабінет Міністрів України.
Газета виходить з жовтня 1990 року.
Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).
Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 500 тисяч примірників на тиждень.
"Урядовий кур'єр"  оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".
Особливе місце в газеті займає правова тематика, матеріали якої розраховані не тільки на фахових юристів, державних службовців, а й на широкий читацький загал. Моніторинг законодавства, аналіз нових законопроектів, узагальнення судової практики, діяльність правоохоронних органів, поради професійних правників, огляд ринку юридичних послуг – ось лише головні напрямки, які охоплює цей блок. Окрім того, "Урядовий кур’єр"залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.
У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції нашого народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій у економіці, освіті, медицині. 
Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров’я, зокрема, проблеми реформування галузі, забезпечення доступності сучасної медичної допомоги, шляхи подолання соціально небезпечних хвороб, популяризується здоровий спосіб життя.
"Урядовий кур’єр" знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним з найголовніших і найвиваженіших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачує, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека.
Серед авторів "Урядового кур'єра" — фахові спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки,  культури, освіти і спорту. Газета має розгалужену мережу власних кореспондентів. Тож кожна цікавинка з регіонів швидко стає відомою всій Україні.

http://ukurier.gov.ua/uk/ Газета"Урядовий кур'єр"

ІНФОРМАЦІНО-КОНСУЛЬТАТИВНА ГАЗЕТА “ ПРАЦЯ І ЗАРПЛАТА”
Інформаційно-консультаційна газета для керівників, економістів, бухгалтерів підприємств різних форм власності та пересічних громадян
Розпочалася передплата перiодичних видань на 2012 рiк!
Передплату можна оформити в усіх відділеннях зв'язку "Укрпошти" (до 10 числа поточного місяця з одержанням газети з першого числа наступного
місяця).
У кожному номері - роз'яснення і консультації фахівців міністерств і
відомств з питань оплати праці, трудового законодавства, пенсійного
забезпечення, соціального страхування, оподаткування, бухгалтерського
обліку тощо.

Розповсюджується лише за передплатою!

ГАЗЕТА “ ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР”
Газета «Пенсійний Кур'єр» - інформаційний тижневик Пенсійного фонду України. Заснована в 2003 році з ініціативи та за безпосередньої участі Голови правління Фонду Бориса Зайчука. Основним завданням видання з дня його заснування і до цих пір є оперативне, професійне та грунтовне інформування читача про зміни, що відбуваються в системі соціального захисту громадян, і насамперед у проведенні пенсійної реформи в Україні.
Публікації в газеті про найактуальніші питання нового на той час пенсійного законодавства - про особливості пенсійного забезпечення різних категорій громадян та механізму перерахунку пенсії, про досвід проведення пенсійної реформи в інших країнах, і, головне, відповіді спеціалістів Пенсійного фонду на листи читачів - зробили видання надзвичайно популярним. Вже через кілька місяців після виходу першого номера тираж «Пенсійного кур'єра» досяг 80 тис., а через рік - більше 200 тис. екземплярів.
Принципів оперативності і достовірності редакція дотримується і зараз. У часи, коли пенсійна система проходить черговий етап реформування, читачі видання мають унікальну можливість отримати роз'яснення та коментарі у зв'язку зі змінами, що відбуваються в пенсійному законодавстві, у авторів законів - фахівців Пенсійного фонду.
За роки існування газета змінилася як кількісно - число шпальт збільшилася з 12 до 16 - так і якісно. Розширилася тематика публікацій, а їх героями, поряд зі звичайними українцями (які, проте, мають неповторні долі або захоплення), все частіше стають відомі в країні персони.
Нарешті, в 2011 році газета стала повнокольоровий.
Незмінною залишається висока вимогливість всіх, хто причетний до випуску газети. Колектив редакції газети і надалі буде дотримуватися принципів, які роблять видання быльш цікавим і корисним для читачів.
http://www.courier-pfu.com.ua/Газета Пенсионный курьер

Шановні користувачі! Використовуйте інформаційні ресурси нашої бібліотеки.

Інтернет-центр працює на Вас. Звертайтесь до сайту нашої бібліотеки:
http://konstlib.net

Закладку -інформину підготувала провідний бібліограф довідково-інформаційного сектору Шпакова Н.Обсудить на форуме