,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Січень 2022 (67)
Грудень 2021 (89)
Листопад 2021 (113)
Жовтень 2021 (109)
Вересень 2021 (92)
Серпень 2021 (41)
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Періодичні видання бібліотеки - Ваші правові помічники

Костянтинівська ЦСПБ
Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького

Центр громадянської освіти
Пункт доступу громадян до публічної інформації
Довідково - інформаційний сектор


«Періодичні видання бібліотеки - Ваші правові помічники»

Закладка -інформина
Шановні користувачі!

До Вашої уваги Закладка -інформина: «Періодичні видання бібліотеки - ваші правові помічники»

Закладка -інформина включає короткий аналіз періодичних видань : газети “ Урядовий кур’єр” , газети “Пенсійний кур’єр” та газети “Праця і зарплата”
Маємо надію, що підібраний нами матеріал про ці видання , та їх інформаційні можливості буде корисний для масового користувача та користувачів ПДГ ЦМПБ ім .М.Горького.


Ми завжди в вами: Довідково - інформаційний сектор (ДІС)

ГАЗЕТА “УРЯДОВИЙ КУР'ЄР”
Газета "Урядовий кур'єр" — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.
Засновник — Кабінет Міністрів України.
Газета виходить з жовтня 1990 року.
Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).
Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 500 тисяч примірників на тиждень.
"Урядовий кур'єр"  оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".
Особливе місце в газеті займає правова тематика, матеріали якої розраховані не тільки на фахових юристів, державних службовців, а й на широкий читацький загал. Моніторинг законодавства, аналіз нових законопроектів, узагальнення судової практики, діяльність правоохоронних органів, поради професійних правників, огляд ринку юридичних послуг – ось лише головні напрямки, які охоплює цей блок. Окрім того, "Урядовий кур’єр"залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.
У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції нашого народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій у економіці, освіті, медицині. 
Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров’я, зокрема, проблеми реформування галузі, забезпечення доступності сучасної медичної допомоги, шляхи подолання соціально небезпечних хвороб, популяризується здоровий спосіб життя.
"Урядовий кур’єр" знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним з найголовніших і найвиваженіших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачує, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека.
Серед авторів "Урядового кур'єра" — фахові спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки,  культури, освіти і спорту. Газета має розгалужену мережу власних кореспондентів. Тож кожна цікавинка з регіонів швидко стає відомою всій Україні.

http://ukurier.gov.ua/uk/ Газета"Урядовий кур'єр"

ІНФОРМАЦІНО-КОНСУЛЬТАТИВНА ГАЗЕТА “ ПРАЦЯ І ЗАРПЛАТА”
Інформаційно-консультаційна газета для керівників, економістів, бухгалтерів підприємств різних форм власності та пересічних громадян
Розпочалася передплата перiодичних видань на 2012 рiк!
Передплату можна оформити в усіх відділеннях зв'язку "Укрпошти" (до 10 числа поточного місяця з одержанням газети з першого числа наступного
місяця).
У кожному номері - роз'яснення і консультації фахівців міністерств і
відомств з питань оплати праці, трудового законодавства, пенсійного
забезпечення, соціального страхування, оподаткування, бухгалтерського
обліку тощо.

Розповсюджується лише за передплатою!

ГАЗЕТА “ ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР”
Газета «Пенсійний Кур'єр» - інформаційний тижневик Пенсійного фонду України. Заснована в 2003 році з ініціативи та за безпосередньої участі Голови правління Фонду Бориса Зайчука. Основним завданням видання з дня його заснування і до цих пір є оперативне, професійне та грунтовне інформування читача про зміни, що відбуваються в системі соціального захисту громадян, і насамперед у проведенні пенсійної реформи в Україні.
Публікації в газеті про найактуальніші питання нового на той час пенсійного законодавства - про особливості пенсійного забезпечення різних категорій громадян та механізму перерахунку пенсії, про досвід проведення пенсійної реформи в інших країнах, і, головне, відповіді спеціалістів Пенсійного фонду на листи читачів - зробили видання надзвичайно популярним. Вже через кілька місяців після виходу першого номера тираж «Пенсійного кур'єра» досяг 80 тис., а через рік - більше 200 тис. екземплярів.
Принципів оперативності і достовірності редакція дотримується і зараз. У часи, коли пенсійна система проходить черговий етап реформування, читачі видання мають унікальну можливість отримати роз'яснення та коментарі у зв'язку зі змінами, що відбуваються в пенсійному законодавстві, у авторів законів - фахівців Пенсійного фонду.
За роки існування газета змінилася як кількісно - число шпальт збільшилася з 12 до 16 - так і якісно. Розширилася тематика публікацій, а їх героями, поряд зі звичайними українцями (які, проте, мають неповторні долі або захоплення), все частіше стають відомі в країні персони.
Нарешті, в 2011 році газета стала повнокольоровий.
Незмінною залишається висока вимогливість всіх, хто причетний до випуску газети. Колектив редакції газети і надалі буде дотримуватися принципів, які роблять видання быльш цікавим і корисним для читачів.
http://www.courier-pfu.com.ua/Газета Пенсионный курьер

Шановні користувачі! Використовуйте інформаційні ресурси нашої бібліотеки.

Інтернет-центр працює на Вас. Звертайтесь до сайту нашої бібліотеки:
http://konstlib.net

Закладку -інформину підготувала провідний бібліограф довідково-інформаційного сектору Шпакова Н.Обсудить на форуме