,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Листопад 2024 (3)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
Червень 2024 (36)
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Україна – НАТО

Україна – НАТО
           
  Матеріали розділу «Україна - НАТО» висвітлюють основи співробітництва України та Північноатлантичного альянсу. Відносини між Україною та НАТО формувалися на складній і суперечливій основі й зазнали досить складної еволюції від категоричного неприйняття до особливого партнерства. Для українського суспільства й політичної еліти конче необхідно визначити баланс між вигодами та проблемами, пов’язаними зі вступом до НАТО, а відтак ухвалити єдине правильне рішення щодо членства в Альянсі. 
    У запропонованих матеріалах міститься загальна інформація про історію, завдання, структуру НАТО, напрями діяльності організації, процеси трансформації та розширення Альянсу, а також партнерство й співпрацю з іншими країнами, і зокрема з Україною.
    Головною метою центральної міської публічної бібліотеки є надання повного обсягу інформації щодо напрямку діяльності цієї організації, участі у виконанні Регіонального плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік у Донецькій області.   

Саміт НАТО підтвердив незворотність повноцінного членства України Лідери держав-членів Північноатлантичного альянсу на саміті у Вашингтоні заявили про невідворотність майбутнього вступу України до НАТО.

 



Саміт НАТО відбудеться у Вашингтоні 9-11 липня

Сполучені Штати приймуть саміт Північноатлантичного альянсу у Вашингтоні 9-11 липня цього року. Офіційні заходи розпочнуться 10 липня. Про це йдеться у пресрелізі, який опубліковано на сайті НАТО.

 

 



75 років НАТО Сьогодні Організація Північноатлантичного договору (НАТО) відзначає свій "день народження". 4 квітня 1949 рівно 75 років тому у Вашингтоні було підписано договір, що послужив створенню об'єднання країн по обидва боки Атлантичного океану. До оборонного блоку увійшли:  США, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Данія, Ісландія, Італія, Канада, Люксембург, Норвегія, Португалія й Франція.



До 75-річчя створення НАТО

НАТО: історія створення і цікаві факти про Альянс

Все, що потрібно знати про найбільший військово-політичний союз сьогодення

4 квітня - День створення НАТО

 4 квітня - День створення НАТО. Цього дня 1949 року у США заснували організацію Північноатлантичного договору. У оборонний блок об'єдналось 12 країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії. Міжнародний військово-політичний союз НАТО, створили для стабільності та безпеки. Країни Європи та США прагнули захистити себе від можливих загроз після Другої Світової війни.



 

 

   У формуванні пропозицій України до Стратегічної концепції НАТО, розрахованої до 2030 року, разом з українськими урядовцями візьмуть участь представники громадянського суспільства.

 Держспецзв'язку цього року розраховує стати членом об'єднаного центру кібероборони НАТО 
 Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації у 2022 році розраховує стати членом Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE).

Президенти України, Польщі і Литви почали саміт "Люблінського трикутника" в Гуті

   Президенти України, Польщі та Литви почали саміт "Люблінського трикутника" у президентській резиденції в Івано-Франківській області.
   Як пише "Європейська правда", про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
   Зеленський, Анджей Дуда та Гітанас Науседа проводять зустріч у резиденції президента "Синьогора", що у селі Гута. 
   Нагадаємо, "Люблінський трикутник" - платформа для тристоронньої співпраці між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною, спрямована на поглиблення регіонального співробітництва у безпековій, економічній та соціально-гуманітарній сферах. 

 



Україна вперше візьме участь у розширеному обговоренні питань оборонної сфери у штаб-квартирі НАТО

  Сьогодні, 26 жовтня, Україна вперше візьме участь у розширеному форматі Конференції національних директорів озброєнь у штаб-квартирі Альянсу. Таку інформацію оприлюднив заступник міністра оборони України Олександр Носов.

  


Не тільки НАТО і ЄС. Як і навіщо Україна створює альянси з найближчими сусідами

Україна робить ставку на малі альянси з найближчими сусідами (фото: mfa.gov.md)
АВТОР: МІЛАН ЛЄЛІЧ, ВЛАДИСЛАВ КРАСІНСЬКИЙ
   Українська зовнішня політика останніх років повністю зав'язана на інтеграцію в ЄС і НАТО. Але останнім часом Київ став звертати увагу і на локальні союзи зі своїми найближчими сусідами. Про те, в яких малих альянсах бере участь Україна, що це нам дає і чи можуть Варшава з Анкарою в майбутньому стати для нас важливішими за Брюссель із Вашингтоном – докладніше в матеріалі РБК-Україна.
 

 



   У Василькові на базі Об’єднаного центру та бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України розпочались українсько-британські навчання «Warrior Watcher – 2021».


  9 вересня відбулось чергове засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної. Про це повідомляє Урядовий портал.

Пентагон запевнив Зеленського, що США продовжать підтримку України на тлі агресії РФ

  Сполучені Штати будуть продовжувати закликати Росію припинити незаконну окупацію українського Криму і прагнуть зміцнити зв'язки з Україною.

 Про це заявив у Пентагоні міністр оборони США Ллойд Остін на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони Андрієм Тараном, повідомляє "Європейська правда".

 



Домінуючим зовнішньополітичним вектором в Україні є європейська та євроатлантична інтеграція.
Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" "Покоління незалежності: цінності та мотивації", передає "Європейська правда".


Саміт НАТО у Брюсселі

 Українська влада сподівається, що на саміті лідерів країн НАТО, що розпочинається у Брюсселі 14 червня, у підсумковому документі пролунають заяви про підтримку України у її прагненні до членства в альянсі та будуть засуджені агресивні дії Росії.



Командувач Об’єднаних сухопутних військ НАТО відвідав українських артилеристів у Польщі

 Командувач Об’єднаних сухопутних військ НАТО генерал-лейтенант Роджер Клутьє відвідав багатонаціональний оперативний пункт управління вогнем та позиції українських артилеристів бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича в Польщі.

   Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

 



Президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про Річну національну програму під егідою Комісії Україна — НАТО на 2021 рік”    

   Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про Річну національну програму під егідою Комісії Україна — НАТО на 2021 рік”
    Як передає Укрінформ, відповідний указ №189/2021 від 11 травня опублікований на сайті глави держави.


Уряд схвалив проект Указу Президента України про Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік (далі – РНП-2021).
Координацію з підготовки РНП-2021, подальшого виконання і моніторингу здійснює Комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України на чолі з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною.




 Чому Україна досі не в НАТО: Хто винен та що робити? 
   Курс України на повноправне членство в НАТО закріплений у Конституції України два роки тому, а отримання Плану дій щодо членства в НАТО – мета, зафіксована у Стратегії національної безпеки України. Нещодавно Президент України Володимир Зеленський в  інтерв’ю програмі Axios для каналу HBO заявив, що членство в НАТО є найважливішим питанням безпеки України. Також Президент України висловив побажання, щоби Україна й США «увійшли в новий етап та стали на новий шлях». Голова держави поставив питання президентові США Джозефу Байдену «Чому ми досі не в НАТО?».  У зв’язку з цією заявою Український кризовий медіа-центр ініціював публічну дискусію для того, щоб з’ясувати:  На якому етапі знаходиться Україна на шляху до НАТО?