,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Архів новин сайту
Липень 2019 (40)
Червень 2019 (48)
Травень 2019 (68)
Квітень 2019 (76)
Березень 2019 (88)
Лютий 2019 (103)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


Козацького духу і воля і сила

…Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!
 /В. Симоненко/
   14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва, День захисника України. 
   День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів, які неодноразово намагалися завоювати українські землі. День Покрова, 14 жовтня, святкується в усіх козацьких громадах світу дуже урочисто, з молебнями про живих, з панахидами про тих, хто відійшов в інший світ.
   Напередодні, 12 жовтня, Центральна міська публічна бібліотека теж приєдналася до відзначення цього свята. 
  Провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Людмила Вячеславівна підготувала змістовну інформаційно-розважальну програму «Козацького духу і воля і сила» для учнів 8-А та 8-Б класів СОШ № 13 (вчитель Тарасенко Людмила Іванівна), під час якої хлопці весело змагались, активно брали участь у конкурсах.
  На захід також були запрошені гості: в/з старшина стрілець взводу охорони ОМВК Костянтинівки Василь В’ячеславаович Грибанов, місцеві поети, члени літературного об’єднання «Дзеркало»: Людмила Миколаївна Донченко, Михайло Йосипович Милий та Анатолій Анатолійович Сущев.
   Метою бібліотечного заходу є виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності підростаючого покоління на основі національних козацьких традицій та патріотизму.
    Бібліотекар розповіла старшокласникам про свято Покрова. Розмова йшла про легендарну  історію козацтва, про Запорізьку Січ та козацькі традиції. Зі статутом козаків ознайомила присутніх учениця 8-А класу Ганна Дудченко. Ну а потім учні поділилися на дві команди: «Незламні» (8-А клас) та «Мепс» (8-Б клас) і почали весело змагатись. Спочатку це була інтелектуальна вікторина з історії козацтва, у якій перемогли учні 8-А класу. Один за одним проводилися різноманітні конкурси. Команди  змагалися на кмітливість і спритність. Юні козаки та козачки вирізали з паперу візерунки, розповідали як варити козацькі страви, смакували цукерки та яблука, малювали із заплющеними очима козаків на конях. Спортивні змагання проводилися під керівництвом старшини міського воєнного комісаріату стрільця взводу охорони В. В. Грибанова. Хлопці стрибали з м’ячами, бігали з картоплею на голові. А дівчата тим часом крутили спортивні обручі тощо. Гості – члени журі полічили набрані командами бали і оголосили про перемогу команди «Незламні» (8-Аклас). Кращими козаками признали Ганну Дудченко та Олександра Мушинського. Грамоти переможцям від центральної міської публічної бібліотеки вручив військовий В. В. Грибанов. 
   Інформаційно-розважальна програма закінчилася ліричною сторінкою членів літературного об’єднання «Дзеркало», протягом якої  Л. М. Донченко, М. Й. Милий та А. А. Сущев читали свої вірші про Україну. Михайло Йосипович подарував учням колективну збірку членів літературного об’єднання «Дзеркало» «Літературна мозаїка» та свою власну збірку.
    Всі присутні із задоволенням сфотографувалися на пам'ять. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Козацького духу і воля і сила

 

 

 

Козацького духу і воля і сила

 


Обсудить на форуме