,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Архів новин сайту
Січень 2020 (87)
Грудень 2019 (81)
Листопад 2019 (69)
Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (62)
Серпень 2019 (22)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


|66| Калейдоскоп права

Дотримання принципу верховенства права та повага до прав людини є необхідною основою для розвитку демократії та становлення громадського суспільства в Україні, тому проведенню заходів з питань права в ЦМБ ім. М. Горького приділяється значна увага. Традиційно в лютому проводиться Тиждень правових знань. Цього року він мав назву “Калейдоскоп права” і проводився з 5 до 10 лютого. Протягом тижня було зпроектовано та представлено користувачам книжкові виставки: “Уроки права – уроки життя” (абонемент для дорослих), виставка – тренінг “Мій правовий вибір” (читальний зал). На них - матеріали з правових питань для різних категорій користувачів. Огляд Інтернет-ресурсів з правових питань провела провідний бібліограф мережевих ресурсів Маяк Т.І.

Провідний бібліограф Шпакова Н.М. підготувала інформаційні закладки: “2008 рік – рік підтримки національного усиновлення”, “Усиновлення в Україні – так чи ні?”. В перший день тижня провідним бібліотекарем абонементу для юнацтва Ганнич Л.В. та провідним бібліотекарем відділу обслуговування Бондаренко І.Л. для учнів 7-а класу Костянтинівського ліцею та вчителя Серьогіної Т.Є. було проведено бібліоінформину ,,Створи себе сам”.

Юним читачам була озвучена книжкова виставка–протест “Літературні герої протестують”. Казкові герої – Дюймовочка, Мальвіна, Незнайко у своїх долонях тримали листа з витягом про Декларацію прав дитини. Учні поділились на дві команди і прийняли активну участь у вікторині–грі з правових питань, спробували написати листа Президенту України, відповідали на питання з “Конверту відвертих питань та відповідей”. Найактивнішими юними правознавцями виявились: Козлітіна Н., Архипова Н., Саргсян К. Обидві команди були нагороджені пам’ятними подарунками - книжками. Вчитель та учні висловили подяку працівникам бібліотеки за проведений масовий захід у “Листі відгуків, побажань та пропозицій”.

На другий день юні читачі зустрілися на правовому турнірі “Ти не правий, якщо не знаєш своїх прав”. Учасниками турніру стали дві команди 9-а класу Костянтинівського ліцею. У ролі ведучої турніру виступила провідний бібліотекар відділу обслуговування Єлькіна Н.М. Юні знавці права показали знання основ правознавства з курсу шкільної програми. Юнаки правильно відповідали на питання з розділів Конституційного, громадянського, сімейного, трудового права.

Переможцями стали знання, капітанам команд були вручені тексти Конституції України. Наступного дня для студентів груп З-35, З-36 Костянтинівського аграрного технікуму пройшла ділова гра “Бібліографія права”. Звичайно друзям розповідають таємниці, до них звертаються в тяжку хвилину за допомогою. Книги теж можуть стати вашими друзями і помічниками. Їх називають “бальзамом для душі”, “дзеркалом” і “співрозмовником”, “найбільшим і таємничим дивом землі”. З книгами правової теми студенти познайомилися під час ділової гри “Бібліографія права”, яку підготували і провели: бібліотекар 1 категорії з масової роботи відділу інновацій та маркетингу Л.М.Марічева та бібліотекар сектору інформації та реєстрації читачів О.В.Безногова. Головний фахівець Костянтинівської міськрайонної юстиції Маркова О. О. проконсультувала присутніх з правових питань працевлаштування, захисту своїх прав та відповідальності. Протягом заходу студенти не тільки здійснили подорож світом права та бібліографії, але й спробували замислитися над тим, що повинні знати свої права, обов’язки та уникати конфлікту з законом.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Костянтинівської ЦМБ ім. М. Горького Бондаренко І.Л.Обсудить на форуме