,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Березень 2021 (18)
Лютий 2021 (89)
Січень 2021 (121)
Грудень 2020 (59)
Листопад 2020 (69)
Жовтень 2020 (53)
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

|58| Мыслечерпалка

Оформлення сучасного інтер’єру бібліотеки неможливо уявити без наочних засобів. Наочні форми популяризації літератури мають величезні переваги, т. я. безпосередньо пов’язані з процесом сприйняття читачем візуальної інформації. Книжкова виставка, яка увійшла в практику роботи бібліотек у середині 19 століття, з повним правом вважається найбільш розповсюдженою формою популяризації книги. Популярність цієї форми можна пояснити можливістю оперативно , з мінімальними витратами часу знайомити читачів з виданнями , які наявні в фонді. Та щоб книжкова виставка не була нудною та одноманітною, мистецтву її створення треба наполегливо вчитися. З метою активізації творчого потенціалу працівників, виявлення та розповсюдження інноваційних форм виставкової роботи в бібліотеках Костянтинівської міської ЦБС відділ інновацій та маркетингу централізованої бібліотечної системи сумісно з профсоюзним комітетом об’явив конкурс на кращу книжкову виставку “Мыслечерпалка». Конкурс проходив з 16 січня по 21 березня 2008 року. В ньому приймали участь центральні міські бібліотеки та бібліотеки -–філіали ЦБС. На абонементі для дорослих центральної міської бібліотеки ім. М. Горького була підготовлена літературно – мистецька виставка “Натхнення творчості” (автор – провідний бібліотекар Четвіркіна Г. М.). На ній представлені прекрасні вишивані роботи, виконані вправними жіночими руками читачок ЦМБ – майстринь нашого міста. Вишивані роботи, доповнені літературою з бібліотечного фонду, якомога ширше знайомлять з традиціями нашого народу, вчать шанувати матеріальні й естетичні надбання багатьох поколінь. 

 

У центральній міській дитячій бібліотеці ім. О. Кошового читачів – учнів 1 – 4 класів зустрічала виставка – вікторина “Свято зустрічі птахів” (до Дня птахів), її автор – бібліотекар абонементу молодшого шкільного віку Підченко Наталія Олександрівна.

  

Фахівці бібліотеки – філіалу № 3 для дітей Піхлецька Надія Олексіївна та Жорткіна Алла Миколаївна представили увазі журі та читачів виставку – натхнення “Три “Д” (для душі, для дому, для дозвілля).

 

Бібліотекар бібліотеки – філіалу № 2 сімейного читання Солодовник Віра Миколаївна презентувала 2 виставки: -виставку – натхнення “Золоті руки новоселівців”;

-виставку – експозицію “Цей дивний світ навколо тебе” (з циклу “Обіймемо землю красою й любов’ю”).Всі конкурсні виставки дуже різноманітні і за змістом, і за обсягом наданих матеріалів. Вони привертали увагу читачів яскравістю та образністю. Втілення задумів у зримих формах автори досягали з допомогою різноманітних аксесуарів – предметів, деталей, які по змісту пов’язані з концепцією кожної виставки та доповнювали її композицію у якості фону. Та все ж конкурс є конкурс, і тому журі у складі: голова журі - Оратовська Т. В., директор Костянтинівської міської ЦБС, члени журі: Сидоренко Т В., провідний методист ЦБС; Бондаренко І. Л., провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ ім. М. Горького; Марічева Л. М., голова профкому Костянтинівської ЦБС визначило його переможців. 1 місце зайняла бібліотека – філіал № 2 сімейного читання (Солодовник В. М.), друге місце – ЦМБ ім. М. Горького (Четвіркина Г. М.), 3 місце розподілили ЦМДБ ім. О. Кошового (Підченко Н. О.) та бібліотека – філіал № 3 (Піхлецька Н. О., Жорткіна А. М.). Ми поздоровляємо переможців і переконані, що фахівці бібліотек ЦБС знайдуть можливості і в подальшому заявляти про себе з більшою користю для читачів. Провідний методист Костянтинівської ЦБС Сидоренко Т.В.Обсудить на форуме