,

Форум
Фотоальбом
Оголошення
Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Архів новин сайту
Лютий 2020 (78)
Січень 2020 (103)
Грудень 2019 (81)
Листопад 2019 (69)
Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (62)
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 2-70-06
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 


|58| Мыслечерпалка

Оформлення сучасного інтер’єру бібліотеки неможливо уявити без наочних засобів. Наочні форми популяризації літератури мають величезні переваги, т. я. безпосередньо пов’язані з процесом сприйняття читачем візуальної інформації. Книжкова виставка, яка увійшла в практику роботи бібліотек у середині 19 століття, з повним правом вважається найбільш розповсюдженою формою популяризації книги. Популярність цієї форми можна пояснити можливістю оперативно , з мінімальними витратами часу знайомити читачів з виданнями , які наявні в фонді. Та щоб книжкова виставка не була нудною та одноманітною, мистецтву її створення треба наполегливо вчитися. З метою активізації творчого потенціалу працівників, виявлення та розповсюдження інноваційних форм виставкової роботи в бібліотеках Костянтинівської міської ЦБС відділ інновацій та маркетингу централізованої бібліотечної системи сумісно з профсоюзним комітетом об’явив конкурс на кращу книжкову виставку “Мыслечерпалка». Конкурс проходив з 16 січня по 21 березня 2008 року. В ньому приймали участь центральні міські бібліотеки та бібліотеки -–філіали ЦБС. На абонементі для дорослих центральної міської бібліотеки ім. М. Горького була підготовлена літературно – мистецька виставка “Натхнення творчості” (автор – провідний бібліотекар Четвіркіна Г. М.). На ній представлені прекрасні вишивані роботи, виконані вправними жіночими руками читачок ЦМБ – майстринь нашого міста. Вишивані роботи, доповнені літературою з бібліотечного фонду, якомога ширше знайомлять з традиціями нашого народу, вчать шанувати матеріальні й естетичні надбання багатьох поколінь. 

 

У центральній міській дитячій бібліотеці ім. О. Кошового читачів – учнів 1 – 4 класів зустрічала виставка – вікторина “Свято зустрічі птахів” (до Дня птахів), її автор – бібліотекар абонементу молодшого шкільного віку Підченко Наталія Олександрівна.

  

Фахівці бібліотеки – філіалу № 3 для дітей Піхлецька Надія Олексіївна та Жорткіна Алла Миколаївна представили увазі журі та читачів виставку – натхнення “Три “Д” (для душі, для дому, для дозвілля).

 

Бібліотекар бібліотеки – філіалу № 2 сімейного читання Солодовник Віра Миколаївна презентувала 2 виставки: -виставку – натхнення “Золоті руки новоселівців”;

-виставку – експозицію “Цей дивний світ навколо тебе” (з циклу “Обіймемо землю красою й любов’ю”).Всі конкурсні виставки дуже різноманітні і за змістом, і за обсягом наданих матеріалів. Вони привертали увагу читачів яскравістю та образністю. Втілення задумів у зримих формах автори досягали з допомогою різноманітних аксесуарів – предметів, деталей, які по змісту пов’язані з концепцією кожної виставки та доповнювали її композицію у якості фону. Та все ж конкурс є конкурс, і тому журі у складі: голова журі - Оратовська Т. В., директор Костянтинівської міської ЦБС, члени журі: Сидоренко Т В., провідний методист ЦБС; Бондаренко І. Л., провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ ім. М. Горького; Марічева Л. М., голова профкому Костянтинівської ЦБС визначило його переможців. 1 місце зайняла бібліотека – філіал № 2 сімейного читання (Солодовник В. М.), друге місце – ЦМБ ім. М. Горького (Четвіркина Г. М.), 3 місце розподілили ЦМДБ ім. О. Кошового (Підченко Н. О.) та бібліотека – філіал № 3 (Піхлецька Н. О., Жорткіна А. М.). Ми поздоровляємо переможців і переконані, що фахівці бібліотек ЦБС знайдуть можливості і в подальшому заявляти про себе з більшою користю для читачів. Провідний методист Костянтинівської ЦБС Сидоренко Т.В.Обсудить на форуме