,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Листопад 2024 (12)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
Червень 2024 (36)
«    Грудень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Тематичні сторінки

Тематичні сторінки
Додати тематичну сторінку

25 жовтня – 85 років від дня народження Скуратівського Василя Тимофійовича, українського письменника, видавця, журналіста, фольклориста, етнографа (1939–2005).

 



Турбота про себе Турбота про себе – це не егоїзм, а необхідність! Набагато легше дарувати друзям та близьким радість, підтримку та натхнення, коли вони є всередині нас самих.


 

 



   2016 року ООН вирішила заснувати Міжнародний день тропіків. Цим днем підкреслюється не лише важливість регіону, а й привертається увага до низки проблем – від економічних до екологічних.


150 років від дня народження Марка Черемшини 150 років тому прийшов на світ у гуцульському селі Кобаках Іван Семанюк – майбутній відомий український письменник і громадський діяч,  адвокат, доктор права (до кінця життя захищав селян від свавілля влади) Марко Черемшина. З цієї нагоди Інтернет-центр Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки пропонує користувачам вебліографічний покажчик "Марко Черемшина". 

 



Вікно в Європу: Валенсія (Іспанія) – «зелена» столиця Європи» Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека щороку приєднується до святкування Дня Європи в Україні (9 травня). Цього року Інтернет-центр пропонує користувачам кращі веб-ресурси щодо Валенсії (Іспанія) – «зеленої» столиці Європи 2024 року.   

 



Диво-парк Івана Скоропадського Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека запрошує користувачів здійснити віртуальну подорож "Диво-парк Івана Скоропадського" до 190-річчя від часу заснування (1834) Державного дендрологічного парку «Тростянець» НАН України в рамках відзначення Дня довкілля.

 



 



Марко Вовчок. Таємничя зірка

   22 грудня відзначається 190 рокiв вiд дня народження Марка Вовчка [справж. – Марiя Олександрiвна Вiлiнська] (1833–1907), української письменниці, поетеси, перекладачки, етнографині.

 



Кіноекранізації українських творів

     В рамках проведення Національного тижня читання Інтернет-центр Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки презентує список "Кіноекранізації творів українських авторів" (українські класичні твори і сучасна українська література). 



 Мирослав Скорик: людина і митець 

  13 липня мало би виповнитися 85 років Мирославу Скорику – композитору безмежного таланту, твори якого стали невід’ємною складовою української сучасної культури.  

   На жаль, Мирослава Михайловича вже три роки немає з нами. Але його музика залишається: щемлива "Мелодія ля-мінор", екстравагантний "Гуцульський триптих", грайлива "Не топчіть конвалій", фундаментальний "Мойсей". Тож, згадаємо сьогодні відомого композитора, педагога, мистецтвознавця, диригента, піаніста та музично-громадського діяча. До уваги користувачів вебліографічний покажчик «Мирослав Скорик: людина і митець». 

   

 День захисту людей похилого віку
15 червня, відзначається День захисту людей похилого віку, або як ще його називають Всесвітній день поширення інформації про зловживання відносно літніх людей. Був започаткований резолюцією Генасамблеї ООН у 2011 році.

Мистецькі скарби українських вишивок

 Українці й вишивка - неподільні поняття. Як свідчить історія української вишивки: мистецтво живе і буде жити тисячоліття. Допоки українці одягатимуть одяг із вишитими елементами, доти триматиметься зв'язок між поколіннями.  



Незламна. Делікатна. Трудівниця

 Костянтинівська  центральна міська публічна бібліотека

Інтернет-центр

Незламна. Делікатна. Трудівниця
Вебліографічний покажчик
станом на  4. 12. 2021
90 років від дня народження Михайлини Хомівни Коцюбинської (1931–2011)
 

 



Спочатку було Слово

   9 листопада відзначається День української писемності та мови. В Україні мовне питання мало особливе значення, бо десятиліттями вона заборонялася, а ті громадські діячі, письменники, які ставали на захист мови, переслідувалися, звинувачувалися у націоналізмі. Красу і велич українського слова опоетизували Іван Котляревський і Тарас Шевченко, Леся Українка та Іван Франко, Василь Стус, Василь Симоненко, Ліна Костенко та багато інших синів і дочок України. Тому  в цей день ми свідчимо: не можна відродити Україну без відродження української мови. На честь свята пропонуємо знайомство з видатним  мовознавцем, мовотворцем, лінгвостилістом, відданого мові, знаним дослідником культури мови, українознавцем Світланою Яківною Єрмоленко. Вебліографічний покажчик "Спочатку було Слово" буде корисним для кожного, хто цікавиться історією мовознавства, дбає про мовну культуру.  

#Українська_Мова_ONLINE 

Hygge данське щастя

 

   Хюґе,  коректно — гюґе (hygge), — це данське слово, яке означає настрій затишку та комфортного спілкування з почуттям добробуту і задоволення. За  останні роки хюґе стала визначальною характеристикою данської культури. Інтернет-центр Костянтинівської ЦМПБ пропонує користувачам ознайомитись що таке ХЮГЕ і чому жити по-хюгному так круто. 

 



Вікно в Європу: Данія

 Данське Королівство — цікава країна, як, втім, і інші держави Скандинавії. Давно пройшли часи, коли суворі вікінги з цих земель наводили жах на половину Європи. В наші дні Данія є одним з найбільш стабільних, спокійних, безпечних і благополучних держав. Інтернет-центр презентує вебліографічний покажчик "Вікно в Європу: Данія", матеріали якого розповідають про Данію давню та сучасну, подорожі Данією, про данців та данські страви. Бажаємо користувачам здійснити  віртуальну подорож до Данії - мініатюрного королівства, яке називають Перлиною Скандинавського півострова. 



Світова громадськість вернула його ім`я із забуття

 

КЗК «ЦСПБ»
Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека
Інтернет–центр

Світова громадськість вернула його ім`я із забуття

   5 квітня виповнюється 140 років від дня народження Дмитра Миколайовича Ревуцького (1881–1941), українського музикознавця, фольклориста, літературознавця, музичного діяча, перекладача, одного з основоположників українського музикознавства, зокрема лисенкознавства.

 


   Велика трагедія українського вояцтва 
   10 листопада 1920 року – відступ Армії УНР за ріку Збруч, остаточна окупація більшовиками центральної та східної України.
   
«Наше минуле незвичайно багате на воєнні події. 
Історія України, це в значній мірі історія воєн та історія війська... Ми завзято боронили нашу свободу, не минали ніякоі нагоди, щоб усе заново організувати свої збройні сили. І коли прийшла велика хвилина відродження Держави, ми знову на позиціях з крісом у руці». 
                                                                З передмови до книжки „ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА" (1936)



 

 


   Акція малюнків на асфальті під  назвою «Ні COVID-19! Ми за здоровий спосіб життя!Приєднуйтесь!»була про ведена провідною бібліотекаркою ЦМПБ Людмилою Черняєвою  6.09.20 р.  об 11.00 разом із учнями ЗЗСО № 13 і ученицею КПБЛ№ 39 Ярославою Дригою.

 



Культурні столиці Європи 2020

   «Культурна столиця Європи» — статус міста, який призначається Європейським Союзом терміном на один календарний рік, впродовж якого місту надається можливість демонстрації свого культурного життя та культурного розвитку. Мета програми — зближення європейців на основі співпраці в сфері культури, полегшення економічного, політичного та культурного об'єднання країн.



На краю землі: знайомство з Португалією

    Цього року наше місто має презентувати країну Португалію під час святкування Дня Європи. Костянтинівська ЦМПБ запрошує користувачів познайомитись з цією чудовою країною. 

   Португалія - одна з найкрасивіших країн Європи. Лісабон, Порту, Синтра, Край світу - мис Рока, Кашкайш, Порту, смачні  португальські тістечка, справжній портвейн, найбільші хвилі Атлантики, пляжі і гроти. У вебліографічному покажчику "На краю землі: знайомство з Португалією", який розробила провідний бібліограф мережевих ресурсів Інтернет-центру Маяк Т.І., зібрано багато інтернет-ресурсів, які допоможуть здійснити віртуальну подорож по цій чудовій країні. Насолоджуйтесь онлайн подорожжю!