,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Квітень 2021 (31)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (89)
Січень 2021 (121)
Грудень 2020 (59)
Листопад 2020 (69)
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Iнформацiя

Iнформацiя

В Україні з’явився збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19

 В Україні вийшов збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 для медичних працівників та широкого загалу, який підготували представники ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я та міжнародних партнерів. Як запобігти екологічній катастрофі? Вчені постійно б'ються над цим непростим питанням


 

 


Дендропарк "Софіївка" - один із Семи чудес України

  Численним відвідувачам дендропарк «Софіївка» відомий як туристична перлина України, музей садово-паркового мистецтва, місце, де можна поринути у казковий романтичний світ природи, краси і кохання… Інтернет-центр Костянтинівської ЦМПБ запрошує користувачів здійснити віртуальну подорож «Софіївка» - один із Семи чудес України» з відзначення 225-річчя з часу заснування Національного дендрологічного парку «Софіївка» та до Дня довкілля. 


 Медіаграмотність для бібліотекарів

 Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник. Навчальне видання. / Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова, В. І. Потапова / За редакцією О. В. Волошенюк, Р. І. Євтушенко. — Київ: Ака демія української преси, Центр вільної преси, 2021. – 75 с.

ISBN 978-617-7320-27-6
 Медіаграмотність та освітній процес, побудований на її засадах, за останні роки стали основою реформ, які відбуваються в системі освіти в провідних країнах Європи. Уміння мислити критично – головна навичка ХХІ століття, що забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та служить запорукою демократії. І саме бібліотека відіграє в розвитку цього вміння одну з першорядних ролей. Адже сьогодні бібліотеки  – це сучасні мультисервісні інформаційні центри, покликані виховувати компетентного медіаспоживача. Цей порадник містить методично-практичний матеріал для бібліотекарів і буде корисний усім, кому не байдуже майбутнє молодого покоління в нових умовах інформаційного суспільства. Авторки: Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова (модулі 1, 2, 3), В. І. Потапова (модуль 4, розділ 2).

 Запрошуємо на відкриття Літературно-мистецького фестивалю "Кальміюс" онлайн!

Ура! Письменники приїхали на Донеччину на першу зустріч!
Зустрінемось онлайн о 16.00 на сторінці соціальної мережі Facebook https://www.facebook.com/konstlib.net 

 

 
  Костянтинівська ЦМПБ запрошує користувачів прийняти участь у щорічному фестивалі «Французька весна в Україні», який відбудеться завдяки спільній роботі Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та мережі закладів «Альянс Франсез» за участю кінокомпанії "Артхаус Трафiк" www.arthousetraffic.com в рамках проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» http://kinoklub.org.ua.  

 Користуйтесь електронними послугами в бібліотеці!

 Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека пропонує користувачам та громаді міста стати активними учасниками громадянського суспільства. А саме, навчитись користуватись електронними послугами в Пункті вільного доступу до Інтернету та Інтернет-центрі, які діють в бібліотеці. Користуйтесь електронними послугами в бібліотеці!     
   6 квітня розпочинає свою роботу Call-центр підтримки клієнтів Донецької обласної служби зайнятості, створений за фінансової підтримки Програми ООН по відновленню і розвитку світу. Call-центр призначений для оперативного реагування на турбуючи громадян питання зайнятості, отримання роз'яснень та відповідей в дистанційному форматі «тут і зараз».

 


 

Знайомтесь з авторами Літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс»
Олексій Чупа - український поет та письменник з Донеччини.
Віталій Запека - письменник з Полтавщини. До війни на Сході України був професійним фотохудожником, входив у ТОП-100 фотографів з країн СНД. 

Міжнародна культурно-мистецька акція «З днем народження, Музею!»

 

Шановні користувачі! 
   Костянтинівська ЦМПБ долучається до Міжнародної культурно-мистецької акції «З днем народження, Музею!» спільно зі Львівською обласною бібліотекою для дітей і вітає Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького з 50-річчям заснування.  

 

 


 

 Літературно-мистецький дайджест квітня 2021

КЗК «ЦСПБ»
Центральна міська публічна бібліотека
Довідково-інформаційний сектор

Літературно-мистецький дайджест квітня 2021
Календар

  

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)    розпочинає програму «Задоволення основних потреб та надання допомоги у сфері захисту на Cході України»

Світова громадськість вернула його ім`я із забуття

 

КЗК «ЦСПБ»
Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека
Інтернет–центр

Світова громадськість вернула його ім`я із забуття

   5 квітня виповнюється 140 років від дня народження Дмитра Миколайовича Ревуцького (1881–1941), українського музикознавця, фольклориста, літературознавця, музичного діяча, перекладача, одного з основоположників українського музикознавства, зокрема лисенкознавства.

 


Отримання безоплатної правової допомоги - зверніться до бібліотеки

 Шановна громада міста!
   У четвер 1 квітня з 14-00 до 17-00 в Костянтинівській ЦМПБ буде  працювати дистанційний  пункт «Костянтинівського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 Хтось з глядачів  справедливо зауважив: "Був би інопланетянином, то після перегляду цього фільму вирішив би прилетіти саме на Землю"Шановні колеги!
   До Вашої уваги пропонований збірник правил зі змінами правопису «Сучасна українська ділова мова» (у таблицях), який містить матеріал підручників, навчальних посібників та інтернет-видань з сучасної ділової української мови. У зручній табличній формі подані основні правила українського правопису. Збірник містить додатки з новаціями українського правопису, найбільш уживаними стійкими виразами у діловому усному та писемному спілкуванні. Рекомендований для працівників закладів культури як один із видів самоосвіти. Вивчаємо сучасну українську ділову мову разом.

Збірник правил зі змінами правопису «Сучасна українська ділова мова» (у таблицях) / [упоряд.: Бурлей Л.О., Козирєва А.А.]. – Краматорськ: «ДОНМЦК», 2020. – 72 с.Кінопростір «Відмінне кіно» запрошує
Кінопростір «Відмінне кіно» запрошує 
долучитися усіх охочих до онлайн перегляду
документального фільму
«Голда» (ІзраїльНімеччина, 2019)


 

 

  23 березня 2021 року під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України.
   Участь у заході взяв Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.


 

 

   Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти інформує про проведення 30 БЕРЕЗНЯ 2021 р. об 11:00 «Всеукраїнської наради щодо впровадження оновленої статистичної звітності № 6-нк та № 80-а-рвк».
   Нарада проводиться у зв'язку з проведенням реформ децентралізації, зміни адміністративно-територіального устрою в Україні та оновлення форм звітності відповідно до Законів України "Про державну статистику" та "Про інформацію" та згідно Плану роботи Міністерства культури та інформаційної політики України.
  

 Уряд схвалив проект Указу Президента України про Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік (далі – РНП-2021).
Координацію з підготовки РНП-2021, подальшого виконання і моніторингу здійснює Комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України на чолі з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною.