,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Листопад 2024 (3)
Жовтень 2024 (20)
Вересень 2024 (42)
Серпень 2024 (30)
Липень 2024 (37)
Червень 2024 (36)
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

#громадачитає

#громадачитає

      Шановна громадо, нещодавно наша бібліотека(Костянтинівська ЦМПБ) отримала нові книжки від Українського інституту книги за програмою поповнення фондів публічних бібліотек. Це дуже гарна новина, бо саме такі програми дають змогу нам усім знайомитись з новими надбаннями української і зарубіжної літератур. Написані ці книги у різних жанрах, та у різній стилістиці. Наукові, історичні, публіцистичні, дитячі, бестселери, нон-фікшн, класичні, пізнавальні – ось яке різнобарв’я книжок нам дісталось. А найголовніше, що всі ці книжки написані та перекладені українською мовою.

     Скоро ми почнемо розповідати про новинки набагато детальніше, зараз же ми запрошуємо вас до нашого літературного храму за адресою бул. Космонавтів 11. Ці 827 книжок зовсім новенькі, а ви можете бути першими, хто їх відкриє.

 

Краєзнавча книга-новинка у бібліотеціКраєзнавчий фонд Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки поповнився новим виданням – книгою історика-краєзнавця Андрія Новосельського «Костянтинівка і бельгійці: 5 китів-заводів (1895-1918). Збірка статей» (2020 р.). 

 



Дуже незвична книжка! У форматі пригодницької історії вона розповідає про особливості української мови, які важливо знати кожному, хто щойно відкриває її для себе.



Костянтинівська ЦМПБ вітає усіх шанувальників казок! 23 жовтня 2024 року - сто четвертий день народження відомого італійського письменника Джанні Родарі, автора знаменитої казки «Пригоди Чіполліно». Зі святом, Джанні Родарі!

 



Український поет, прозаїк, сценарист та перекладач Петро Федорович Сингаївський (1929-1995) 25 жовтня народився український поет, прозаїк, сценарист та перекладач Петро Федорович Сингаївський (1929-1995).

 



Борис Олійник. Великий українець, суперечливий, як його час Борис Олійник був і лишатиметься прикладом того, як багато може встигнути зробити творча людина за своє життя.

 



Німецька полиця у нашій бібліотеці Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека увійшла до списку відібраних бібліотек «Німецька книжкова полиця в Україні».



Людина з великим серцем Вересень 2024 року ознаменований ювілейною датою – 160-річчям від дня народження видатного українського письменника Михайла Михайловича Коцюбинського. 



До 160-ої річниці від дня народження Михайла Коцюбинського 17 вересня 2024 року виповнюється 160 років від дня народження Михайла Коцюбинського, українського письменника, драматурга, громадського діяча

 



 Сьогодні, 6 вересня, світова спільнота відзначає День читання книг. Свято створене, зокрема, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, наголосити на важливості читання, стимулювати людей придбати нову книгу для власної чи публічної бібліотеки або просто сходити до книгозбірні.

 



Нові книги про дизайн, які варто прочитати Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека продовжує презентувати користувачам нові книги відавництва ArtHuss про візуальну культуру. Про мистецтво, дизайн, моду, анімацію, фотографію, художників… для професійного розвитку і затишного читання. Знайомтесь: нові книги про дизайн.

 



День памʼяті Василя Стуса Із 47-ми років життя — 13 провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиночках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті. Рівно 20 років минуло між першим публічним виступом Василя Стуса — 4 вересня 1965-го в київському кінотеатрі «Україна» — тоді ще нікому не відомий поет виголосив протест проти арештів українських інтелігентів і його смертю 4 вересня 1985 року. Більшість часу між цими датами Стус провів у неволі.

 

 



Вони полягли за вільну Україну У серпні 2024 року виповнюється десять років відтоді, як Україну приголомшила Іловайська трагедія – один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів із оточення під Іловайськом. З відзначення цієї події та Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека презентує користувачам віртуальну книжкову виставку "Вони полягли за вільну Україну". 

 



Павло Загребельний – незбагнений, дивний, незалежний 25 серпня 2024 року виповнюється 100 років з дня народження Павла Загребельного – одного з найвідоміших українських письменників. 

 



Сергію Жадану - 50! Сергій Жадан – один із найвідоміших сучасних українських митців - поет, прозаїк, перекладач, есеїст, громадський діяч.

 



Переклади з поезії Олександра Блока Олександра Блока без перебільшення можна назвати класиком світової поезії. 

 



   Кохання займає велике місце у житті людини, це особливий стан душі, який духовно змінює особистість. Це світле почуття, без якого життя втрачає значну частину своєї привабливості. Недаремно тема кохання - одна з найбільш популярних в літературі з дуже давніх часів. Муки нерозділенного кохання, неможливість бути разом через соціальну нерівність, вимушений шлюб з некоханою людиною... Скільки вже написано на ці теми - і скільки ще буде написано, бо вони вічні! Ця тема займає важливе місце у творах Італійського поета Відродження Франческо Петрарки. 

 



Вілл Ґомперц, автор книжок «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі», «Поглянь, що пропустив» Продовжуємо презентацію нових видань видавництва ArtHuss, які  розповідають цкаво та легко про візуальну культуру, а саме - про мистецтво, дизайн, моду, анімацію, фотографію, художників… для професійного розвитку і затишного читання.

 



    7 серпня 1819 року  народився Пантелеймон Олександрович Куліш 7 серпня 1819 року  народився Пантелеймон Олександрович Куліш — український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик, редактор, видавець.
   


Бібліотечна акція «Буккросинг у валізі»  Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека вже не перший рік підтримує популярний у світі громадський рух – буккросинг.